ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از ویجیاتو انتخاب کنید.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
اصلا راضی نیستم
واقعا راضی‌ام
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر ویجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

اخبار و مقالات

فروش پلی استیشن 4 به مرز ۹۷ میلیون دستگاه رسید

گزارش مالی جدید سونی فروش ۹۶.۸ میلیون واحدی پلی استیشن 4 را نشان می‌دهد. طی هفته‌ای که گذشت، سونی گزارش سال مالی ۲۰۱۸ - ۲۰۱۹ خود را منتشر کرد که بر اساس آن کنسول نسل ...

شایان کرمی
نوشته شده توسط شایان کرمی | ۶ اردیبهشت ۱۳۹۸ | ۱۴:۵۱

گزارش مالی جدید سونی فروش ۹۶.۸ میلیون واحدی پلی استیشن 4 را نشان می‌دهد.

طی هفته‌ای که گذشت، سونی گزارش سال مالی ۲۰۱۸ - ۲۰۱۹ خود را منتشر کرد که بر اساس آن کنسول نسل هشتمی این کمپانی همچنان به عملکرد خوب خود در بازارهای جهانی ادامه می‌دهد. بر اساس این گزارش، طی سال مالی سونی که در انتهای ماه مارس به پایان رسید، ۱۷.۴ میلیون دستگاه پلی استیشن 4 به فروش رسیده‌اند. لازم به ذکر است که ۲.۶ میلیون دستگاه طی بازه زمانی ژانویه تا مارس فروخته شده‌اند.

همان‌طور که احتمالا می‌دانید، فروش این کنسول نسبت به بازه زمانی مشابه در سال گذشته با کاهش روبرو بوده اما از آن‌جایی که فاصله چندانی با رونمایی از پلی استیشن بعدی نداریم، چنین اتفاقی چندان دور از انتظار نبود. جدا از این موارد، سونی فروش ۱۶ میلیون دستگاهی را برای این کنسول طی سال مالی جاری خود پیش‌بینی کرده است.

پلی استیشن 4

در کل سال مالی ۲۰۱۸-۲۰۱۹ بهترین عملکرد سونی در زمینه سودآوری بخش گیمینگ محسوب می‌شود. همچنین سه ماهه آخر سال جاری بهترین دوره سه ماهه برند پلی استیشن از نظر درآمد کلی و سود خالص است.

در بخش نرم افزار نیز با فروش ۲۵۷.۶ میلیون نسخه ای روبرو هستیم که ۳۷ درصد آن به صورت دیجیتال بوده است. در ضمن، ۵۴.۷ میلیون نسخه از این بازی‌ها در سه ماهه چهارم به فروش رسیده‌اند. سرویس پلی استیشن پلاس هم در حال حاضر ۳۶.۴ میلیون مشترک دارد که پیشرفت کوچکی را نسبت به سال گذشته نشان می‌دهد

علاوه بر موارد ذکر شده، این کمپانی طی گزارش مالی خود اعلام کرد که کنسول بعدی خود که احتمالا پلی استیشن 5 نام خواهد داشت را تا ۱۲ ماه آینده عرضه نخواهد کرد. از تعطیلات سال آینده به عنوان محتمل‌ترین زمان برای عرضه پلی استیشن بعدی یاد می‌شود.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی