ورود به ویجیاتو

بازیابی رمز عبور

ورود با شبکه‌های اجتماعی

کاربر جدید هستی؟ ثبت نام کن

ثبت‌نام در ویجیاتو

ثبت نام با شبکه‌های اجتماعی

قبلا تو ویجیاتو ثبت نام کردی؟ وارد شو.

بازیابی رمز عبور

میتونی وارد ویجیاتو بشی یا ثبت نام کنی

چرا سونی می‌خواهد فیلم آنچارتد را زودتر از اسپایدرمن ۳ اکران کند؟

باید پایانی برای یک ایده شکست‌خورده ۱۰ ساله پیدا کرد

۰
انارگیفت

سونی پیکچرز هنوز هم امیدوار است فیلم آنچارتد را به‌زودی اکران کند. آن‌ها به‌حدی به این پروژه اعتقاد دارند که تصمیم گرفته‌اند فیلم آنچارتد را زودتر از فیلم اسپایدرمن ۳ به سالن‌های سینما برسانند. دلیل آن هم واضح است؛ این فیلم بارها با تاخیرهای طولانی مواجه شده و حالا بیشتر از ده سال است که در صف تولید قرار دارد. سونی پیکچرز همیشه امیدوار بوده روزی این پروژه را به پایان برساند.  در شرایطی که فیلم‌برداری فیلم Uncharted بدون کارگردان در آستانه‌ی آغاز قرار داشت وتام هالند از هیجانش برای حضور در این پروژه گفته بود، به دلیل شیوع ویروس کرونا همه چیز متوقف شد.

به نقل از Screen Rant سونی پیکچرز هنوز هم امیدوار است فیلم آنچارتد ساخته شود. این فیلم پیش از این قرار بود در تاریخ ۱۶ مهر سال ۱۴۰۰ اکران شود اما سونی حالا تاریخ انتشار آن را به ۲۵ تیر همان سال تغییر داده و برنامه اکران فیلم‌های اخیرش را اعلام کرده است. بنابراین فیلم آنچارتد زودتر از فیلم اسپایدرمن اکران می‌شود. واقعیت این است که این فیلم با توجه به پتانسیلی که دارد می‌تواند یک اثر موفق و محبوب باشد. در شرایطی که ضررهای سنگین سونی پیکچرز در سالیان اخیر مجموعه سونی را قانع کرده بود که زیرمجموعه سینمایی خود را واگذار کند، موفقیت فیلم‌های Jumanji و عناوین مشترک با مارول همه چیز را تغییر داده است.

چرا سونی می‌خواهد فیلم آنچارتد را زودتر از اسپایدرمن ۳ اکران کند؟

بیشتر بخوانید:

بنابراین آن‌ها برای موفقیت نیاز دارند تا فرانچایزهای بیشتری ایجاد کنند. فیلم آنچارتد می‌تواند آغازگر یک فرانچایز جدید باشد. سونی که اطمینان دارد قسمت سوم اسپایدرمن با هنرنمایی تام هالند قطعا موفقیت بزرگی را جشن می‌گیرد، تصمیم گرفته فعلا همین بازیگر را برای هنرنمایی در عنوان جدید خود آماده کند. خلق یک فرانچایز سینمایی براساس بازی‌های ویدیویی محبوب آنچارتد آن هم در شرایطی که پیش‌بینی باکس آفیس جهانی در سال ۲۰۲۱ به دلیل شیوع ویروس کرونا تقریبا غیرممکن شده می‌تواند یک برگ برنده بزرگ برای سونی پیکچرز باشد.


تماشا کنید: برنامه ویدیویی ویجیاتو – بهترین بازی‌های دهه گذشته

.کپی شد https://vgto.ir/46a

نظر تو چیه ؟

avatar
1000
  مشترک شدن  
اطلاع رسانی کن
ورود
بارگذاری...
ثبت نام
بارگذاری...