ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از ویجیاتو انتخاب کنید.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
اصلا راضی نیستم
واقعا راضی‌ام
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر ویجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

اخبار و مقالات

بفتا از این به بعد بیشتر به تنوع نژادی و جنسی در جوایز خود دقت خواهد کرد

طبق گزارش ورایتی، آکادمی هنرهای فیلم و تلویزیون بریتانیا یا BAFTA یک گروه هدایت‌کننده جدید جهت بهبود توجه به تنوع نژادی و جنسی جوایز خود تشکیل داده است. جوایز بخش فیلم BAFTA که در ماه ...

رایان زجاجی
نوشته شده توسط رایان زجاجی | ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۹ | ۱۸:۱۴

طبق گزارش ورایتی، آکادمی هنرهای فیلم و تلویزیون بریتانیا یا BAFTA یک گروه هدایت‌کننده جدید جهت بهبود توجه به تنوع نژادی و جنسی جوایز خود تشکیل داده است.

جوایز بخش فیلم BAFTA که در ماه فوریه برگزار شد موضوع بحث‌ها و انتقاداتی بر سر عدم تنوع نژادی و جنسی بود. چرا که خبری از زنان در میان نامزدان بهترین کارگردان نبود و بازیگران رنگین‌پوست نیز در هیچ کدام از بخش‌های اصلی جوایز نامزد نشده بودند. حالا آکادمی می‌خواهد مستقیما به سراغ بررسی این مشکل برود.

BAFTA اعلام کرد که این گروه هدایت‌کننده «بررسی پروسه‌ها و شرایطی که باعث عدم وجود تنوع نژادی و جنسی در برخی از جوایز امسال آکادمی شده بودند را رهبری خواهد کرد». این بررسی شامل پروسه نامزدی و رای‌گیری، نقش توزیع‌کنندگان، اعضای آکادمی و «چگونگی بهبود این پروسه‌ها و شرایط برای اعمال تغییرات مثبت در کل صنعت» خواهد شد.

رهبری این گروه بر عهده کریشنندو ماجومدار خواهد بود. از جمله دیگر اعضای این گروه می‌توان به کاترین باسبی، معاون رئیس TrisTar Television؛ نوئل کلارک، بازیگر، نویسنده و کارگردان؛ دکتر سیدیا حبیب، از موئسسان RizTest؛ آنا هیگز، رئیس بخش سرگرمی اروپای شمالی فیسبوک؛ و تارا ساندرز، مدیر عملیات استودیویی در Sony Interactive Entertainment اشاره کرد.

بیشتر بخوانید:

BAFTA گفته که این گروه هدایت‌کننده یک «مشاوره مفصل در صنعت» به عنوان بخشی از فرآیند بررسی خود انجام خواهد داد. آن‌ها همچنین به بررسی آخرین تحقیقات در مورد مشکلات سیستمیک صنعت خواهند پرداخت. تمرکز آن‌ها بیشتر روی بخش فیلم خواهد بود، اما بخش‌های تلویزیون و بازی نیز تحت نظر قرار خواهند گرفت.

تمامی اطلاعات جمع‌آوری شده و پیشنهادات گروه هدایت‌کننده توسط یک متخصص مستقل بررسی خواهند شد: پروفسور دوریس روث ایکاف از دانشگاه گلاسگو. در حال حاضر به علت محدودیت‌های ناشی از ویروس کرونا، ملاقات‌های اعضا از طریق کنفرانس‌های ویدیویی و تلفنی انجام خواهند شد.


تماشا کنید: برنامه ویدیویی ویجیاتو – فیفا 20 یا PES 2020، مسئله این است!

تماشای نسخه با کیفیت در یوتیوب

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مجموع نظرات ثبت شده (1 مورد)
  • rezaa
    rezaa | ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۹

    جایزه باید بر اساس شایستگی باشه نه اینکه بخوای به بهانه ی برابری جنسیتی و نژادی عدالت رو از بین ببری و ارزش و اعتبار این مراسمات رو از بین ببری

مطالب پیشنهادی