ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از ویجیاتو انتخاب کنید.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
اصلا راضی نیستم
واقعا راضی‌ام
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر ویجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

اخبار و مقالات

یوبیسافت به دنبال خرید استودیوهای بیشتری است

یوبیسافت به تازگی اعلام کرده که در صورت پیدا کردن فرصت مناسب، به دنبال جذب استودیوهای جدیدی به مجموعه خود است. این گزارش از VGC منتشر شده است. در جریان بخش پرسش و پاسخ کنفرانس ...

رایان زجاجی
نوشته شده توسط رایان زجاجی | ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۹ | ۱۸:۰۰

یوبیسافت به تازگی اعلام کرده که در صورت پیدا کردن فرصت مناسب، به دنبال جذب استودیوهای جدیدی به مجموعه خود است.

این گزارش از VGC منتشر شده است. در جریان بخش پرسش و پاسخ کنفرانس مالی یوبیسافت که پنجشنبه برگزار شد، یک تحلیلگر اشاره کرد که برخی از کمپانی‌های بازی‌سازی ممکن است قابلیت دوام آوردن در این شرایط اقتصادی بحرانی را نداشته باشند، مخصوصا اگر فاقد کاتالوگی از بازی‌های لایو سرویس باشند.

در پاسخ به این که آیا یوبیسافت ممکن است به جذب این استودیوها فکر کند، رئیس این کمپانی یعنی ایو گیه‌مو تایید کرد که در صورت پیدا کردن فرصت مناسب، آن‌ها این کار را حتما انجام خواهند داد.

ما با دقت بازار را زیر نظر داریم و اگر فرصت‌های مناسبی پیدا کنیم، حتما از آن‌ها استفاده خواهیم کرد.

اما با این حال، گیه‌مو ادامه داد که یوبیسافت هم همچنان در حال وقف دادن خود به وضعیت کنونی بازار است.

در آن واحد هم ما باید از پس این چالش‌های جدید بربیاییم که به خودی خود بخشی از وقت ما را گرفته است. اما ما قطعا به این موضوع با دقت فکر خواهیم کرد.

بیشتر بخوانید:

در این کنفرانس مالی اعلام شد که پاندمی کروناویروس تاثیر چندانی روی برنامه ساخت بازی‌های جدید یوبیسافت نذاشته، هرچند که گیه‌مو تاکید کرد که همچنان احتمال تاخیر انتشار این بازی‌ها وجود دارد. در حال حاضر، برنامه‌های تولید یوبیسافت به خاطر دنبال کار از خانه تنها در حد چند هفته عقب افتاده است.

یوبیسافت برنامه دارد که تا ماه مارس سال ۲۰۲۱ پنج بازی کلان‌بودجه جدید عرضه کند؛ از جمله Assassin's Creed Valhalla و Watch Dogs Legion. دو عنوان دیگری هم که تا این تاریخ عرضه می‌شوند Gods & Monsters و Rainbow Six Quarantine هستند و یکی از این بازی‌ها همچنان معرفی نشده است. سه تا از این بازی‌ها، از جمله Assassin's Creed Valhalla، تا دسامبر ۲۰۲۰ عرضه می‌شوند و دو بازی دیگر در سه ماهه اول ۲۰۲۱.

این شرکت برنامه دارد تا در ماه‌های آینده بیشتر درباره وضعیت برنامه‌های خود و تاخیر خوردن یا نخوردن بازی‌هایش شفاف‌سازی کند. یوبیسافت برنامه دارد تا در ۲۲ تیر رویداد آنلاینی مخصوص نمایش بازی‌های آینده خود برگزار کند.


تماشا کنید: چطور Rainbow Six Siege را روی موبایل بازی کنیم؟

تماشا با کیفیت بالا در یوتیوب

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مجموع نظرات ثبت شده (1 مورد)
  • امیرحسین
    امیرحسین | ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۹

    لعنتی یکی باید تورو بخره با کل پرسنلت یجا اتیش بزنه اونوقت تو میخوای استودیو بخری ؟ برگام

مطالب پیشنهادی