ورود به ویجیاتو

بازیابی رمز عبور

ورود با شبکه‌های اجتماعی

کاربر جدید هستی؟ ثبت نام کن

ثبت‌نام در ویجیاتو

ثبت نام با شبکه‌های اجتماعی

قبلا تو ویجیاتو ثبت نام کردی؟ وارد شو.

بازیابی رمز عبور

میتونی وارد ویجیاتو بشی یا ثبت نام کنی

ال‌جی از راه‌اندازی شبکه ورزش الکترونیک خود با عنوان LG Gaming خبر داد

کره‌ای‌ها به آینده امیدوارند

۰
انارگیفت

ال‌جی به تازگی و با همکاری کمپانی ورزش الکترونیک Kairos Esports در انگلیس، شبکه انحصاری گیم و ورزش الکترونیک خود را با عنوان LG Gaming راه اندازی کرد. این شبکه همزمان روی تبلیغ محصولات سخت افزاری گیمینگ ال‌جی و لوازم جانبی آنها نیز تمرکز خواهد داشت. کارولین اندرسون، مدیر مجموعه بازاریابی در LG Electronics UK در این باره می‌گوید:

جامعه گیم و ورزش الکترونیک یکی از منحصربفردترین جوامع در جهان امروزی است. ما به عنوان یکی از بزرگترین تولید کننده‌های لوازم الکترونیکی می‌خواهیم در پیشرفت صنعت گیم و ورزش الکترونیک در جهان نقشی داشته باشیم.

ال‌جی گیمینگ به ما این امکان را می‌دهد تا با جامعه کاربران گسترده صنعت ورزش الکترونیک بیشتر آشنا شویم. ما بی‌صبرانه منتظریم تا از تعدادی از برنامه‌هایمان در این زمینه رونمایی کنیم.

وظیفه راه‌اندازی این شبکه برعهده Kairos Esports است. مدیرعامل این شرکت، درو تاونلی، در این باره گفت:

ما در Kairos Esports هر روز قدرتمندتر می‌شویم و حالا که پروژه مهمی مثل راه‌اندازی شبکه گیمینگ ال‌جی را در دست داریم بسیار خوشحالیم. تمام تمرکز تیم اخیرا بر روی شبکه ورزش الکترونیک ال‌جی بوده و ما بی‌صبرانه منتظریم تا به صنعت گیم و ایسپورت نشان دهیم که ال‌جی گیمینگ چقدر می‌تواند برای آنها باارزش باشد.

با گسترش ویروس کرونا در جهان و تبدیل شدن بازی‌های ویدیویی و گیم به سرگرمی اول مردم جهان، بسیاری از کمپانی‌های بزرگ به فکر سرمایه‌گذاری در صنعت گیم و ایسپورت افتادند. از جمله آنها می‌توان به شرکت خودروسازی آلمانی BMW اشاره کرد.


تماشا کنید: برنامه ویدیویی ویجیاتو – چطور از بازی کسب درآمد کنیم؟

.کپی شد https://vgto.ir/4hi

نظر تو چیه ؟

avatar
1000
  مشترک شدن  
اطلاع رسانی کن
ورود
بارگذاری...
ثبت نام
بارگذاری...