ورود به ویجیاتو

بازیابی رمز عبور

ورود با شبکه‌های اجتماعی

کاربر جدید هستی؟ ثبت نام کن

ثبت‌نام در ویجیاتو

ثبت نام با شبکه‌های اجتماعی

قبلا تو ویجیاتو ثبت نام کردی؟ وارد شو.

بازیابی رمز عبور

میتونی وارد ویجیاتو بشی یا ثبت نام کنی

مدیر پلی استیشن به پایداری PSN در دوران کرونا افتخار می‌کند

دوران انتقاد به سر رسیده است

۰
انارگیفت

شبکه پلی استیشن یا همان PlayStation Network از زمان شروع کار خود دردسرهای خاص خود را داشته است؛ از مشکلات فنی گوناگون گرفته تا هک‌هایی با مقیاس بسیار بزرگ. اما حالا رئیس بخش سرگرمی تعاملی سونی معتقد است که امروزه، انتقادهای وارد شده به این شبکه باید به تاریخ بپیوندند.

جیم رایان در گفت و گویی با سایت GamesIndustry به منتقدان PSN یادآوری کرد که این شبکه هنگام وقوع یک پاندمی و افزایش شدید فعالیت گیمینگ آنلاین، بدون هیچ مشکلی به کار خود ادامه داده است.

ما زحمت زیادی کشیده‌ایم تا مطمئن شویم شبکه‌مان کار می‌کند. من واقعا به چیزی که به دست آوردیم افتخار می‌کنم. روزهایی که سونی به خاطر مشکلاتی که برای فعالیت شبکه‌ای خود مورد انتقاد واقع می‌شد باید به تاریخ بپیوندد. سطح‌های تعامل واقعا از حد عادی بسیار فراتر رفته است، هم از نظر تعداد بازیکنان و هم از نظر میزان وقتی که پای بازی می‌گذارند. و شبکه ما هم بدون هیچ مشکلی به کار خود ادامه داد.

بیشتر بخوانید:

همانند بسیاری دیگر از سرویس‌های استریم، سونی هم در ماه مارس مجبور به کاهش چشمگیر سرعت دانلود خود در سرتاسر دنیا شد. این کار به خاطر این انجام شد که شرکت‌های ISP تحت فشار بیشتر از اینی هم که الان هست قرار نگیرند. جیم رایان آن موقع در این باره گفت:

معتقدیم که مهم است ما وظیفه خودمان را برای پایداری اینترنت انجام دهیم، چرا که تعداد بی‌سابقه‌ای مردم در حال فاصله‌گیری اجتماعی هستند و بیش از پیش به اینترنت متکی شده‌اند.

در حال حاضر اگر از مشترکان سرویس پلی استیشن پلاس هستید، می‌توانید عنوان Call of Duty: WWII را رایگان دریافت و تجربه کنید. همچنین طبق شنیده‌ها، تنها از چند روز دیگر و در تاریخ  ۱۴ خرداد شاهد حراج جدید فروشگاه پلی استیشن خواهیم بود که شامل تخفیفات وسوسه‌کننده‌ای برای بازی‌های مطرح روی این پلتفرم خواهد شد. این حراج می‌تواند به مناسبت مراسم رونمایی پلی استیشن 5 و بازی‌هایش باشد.

.کپی شد https://vgto.ir/4id

نظر تو چیه ؟

avatar
1000
  مشترک شدن  
اطلاع رسانی کن
ورود
بارگذاری...
ثبت نام
بارگذاری...