ورود به ویجیاتو

بازیابی رمز عبور

ورود با شبکه‌های اجتماعی

کاربر جدید هستی؟ ثبت نام کن

ثبت‌نام در ویجیاتو

ثبت نام با شبکه‌های اجتماعی

قبلا تو ویجیاتو ثبت نام کردی؟ وارد شو.

بازیابی رمز عبور

میتونی وارد ویجیاتو بشی یا ثبت نام کنی

کارت ‌گرافیک AMD Sienna Cichlid با چه معماری ساخته می‌شود؟

نامی عجیب برای تکنولوژی‌ای تازه

۰
انارگیفت

کارت‌ گرافیک جدید Radeon شرکت AMD که با نام Sienna Cichlid شناخته می‌شود احتمالا از معماری جدید این شرکت یعنی Big Navi استفاده خواهد کرد. گیمر‌ها مدت‌هاست منتظر کارت‌های گرافیکی با این معماری هستند که به ارتقای گرافیکی قابل توجهی منجر می‌شود. البته گفته شده ممکن است این نام تنها یک استعار برای سرپوش گذاشتن به نام اصلی باشد تا هیجان رونمایی از آن حفظ شود. اما برخی خبرها نیز وجود دارد که احتمال ماندگاری نام کارت ‌گرافیک جدید این شرکت یعنی همان Sienna Cichlid را تقویت می‌کند.

البته این اولین باری است که اسمی ‌از Sienna Cichlid می‌شنویم و پیش از این حتی فکر نمی‌کردیم این نام یک کارت‌ گرافیک باشد. چراکه وقتی این نام را بررسی می‌کنیم متوجه می‌شویم بخش اول آن به یک نوع خاک اشاره دارد و بخش دوم آن یک گونه ماهی است. بنا به اطلاعات بدست آمده این کارت‌ گرافیک باعث بهبود‌های عمده‌ای نسبت به کارت‌های فعلی خواهد شد که از جمله آنها کیفیت بالاتر تصاویر و کاهش مصرف انرژی خواهد بود.

بیشتر بخوانید:

همچنین احتمالا کارت‌های گرافیک جدید این شرکت از موتور Video Core Next (VCN) 3.0 و Display Core Next (DCN) 3.0 استفاده می‌کنند در حالی که کارت‌های فعلی از VCN 2.0 و DCN 2.0 استفاده کرده‌اند. اطلاعاتی نیز وجود دارد که طبق آن‌ها این کارت‌ها حتی ممکن است از معماری RDNA2 شرکت AMD بهره ببرند. زمان قطعی برای عرضه این کارت‌ها اعلام نشده است ولی بنابر برخی اخبار احتمالا در اکتبر امسال (مهر-آبان) این کارت‌ها را ببینیم.


در ویجیاتو بخوانید: ویجی لاگ – ۱۰ دلیل که چرا همه باید Microsoft Flight Simulator بازی کنیم؟

تماشای ویدیو با بالاترین کیفیت در یوتیوب ویجیاتو 
.کپی شد https://vgto.ir/4j6

نظر تو چیه ؟

avatar
1000
  مشترک شدن  
اطلاع رسانی کن
ورود
بارگذاری...
ثبت نام
بارگذاری...