ورود به ویجیاتو

بازیابی رمز عبور

ورود با شبکه‌های اجتماعی

کاربر جدید هستی؟ ثبت نام کن

ثبت‌نام در ویجیاتو

ثبت نام با شبکه‌های اجتماعی

قبلا تو ویجیاتو ثبت نام کردی؟ وارد شو.

بازیابی رمز عبور

میتونی وارد ویجیاتو بشی یا ثبت نام کنی

مسابقات لیگ برتر جزیره در دوران کرونا، با صداگذاری بازی FIFA پخش می‌شوند

اقدام جالب SkySports در همکاری با EA Sports

۰
انارگیفت

مجموعه بازی‌های فیفا چند سالی است که با لیگ برتر انگلیس همکاری مستقیم دارد، و طی قرارداد اخیر با شبکه Sky Sports، شمایل و حال و هوای مسابقات درون بازی بیش از پیش مشابه با واقعیت شده است. حال به نظر می‌رسد شبکه مورد بحث با همکاری EA Sports قصد دارد از صداهای بازی فیفا برای شبیه‌سازی حضور تماشاگران در استادیوم، در پخش زنده مسابقات لیگ برتر جزیره در دوران کرونا استفاده کند.

به گزارش ورج، در این روزها که مردم به خاطر شیوع ویروس کرونا فاصله اجتماعی را رعایت می‌کنند، قرار است دنباله رقابت‌های لیگ برتر جزیره بدون حضور تماشاگران برگزار شود. حال برای اینکه تماشای زنده تلویزیونی این مسابقات خالی از شور و هیجان نباشد، Sky Sports می‌خواهد از صداهای بازی فیفا برای پوشش خبری مسابقات استفاده کند.

صدای تماشاگران و شعارهای شبیه‌سازی شده برای هر تیم به صورت مجزا طراحی شده، و Sky می‌خواهد از آنها به کمک هوش مصنوعی به تفکیک برای مسابقات گوناگون استفاده کند، به این ترتیب که تا جای ممکن مخاطبان تصور کنند هواداران تیم‌شان به شکل واقعی در استادیوم حضور دارند.

بیشتر بخوانید:

با تعطیل شدن مسابقات ورزشی زنده به مدت دو ماه، زمان زیادی برای فکر کردن در اختیار داشتیم تا راه‌های جدیدی برای پخش رقابت‌ها پیدا کنیم تا بتوانیم مخاطبان را کنار یکدیگر نگه داریم، در عین اینکه هر کدام از آنها در خانه‌های خودشان حضور دارند. ما می‌خواهیم کاری کنیم تماشاگران فوتبال همان حس همیشگی را داشته باشند، حتی اگر در استادیوم نیستند و کنار دوستان و خانواده‌هایشان حضور دارند.

مسابقات لیگ برتر جزیره از تاریخ ۱۷ ژوئن (چهارشنبه هفته بعد ۲۸ خرداد ماه) ادامه پیدا می‌کند. الکترونیک آرتز نیز برای پخش زنده تلویزیونی این مسابقات اعلام آمادگی کامل کرده و همکاری‌های لازم را با شبکه‌های Sky Sports انجام داده است.


تماشا کنید: برنامه ویدیویی ویجیاتو – فیفا 20 یا PES 2020، مسئله این است!

تماشای نسخه با کیفیت در یوتیوب

.کپی شد https://vgto.ir/4li

نظر تو چیه ؟

avatar
1000
  مشترک شدن  
اطلاع رسانی کن
ورود
بارگذاری...
ثبت نام
بارگذاری...