ورود به ویجیاتو

بازیابی رمز عبور

ورود با شبکه‌های اجتماعی

کاربر جدید هستی؟ ثبت نام کن

ثبت‌نام در ویجیاتو

ثبت نام با شبکه‌های اجتماعی

قبلا تو ویجیاتو ثبت نام کردی؟ وارد شو.

بازیابی رمز عبور

میتونی وارد ویجیاتو بشی یا ثبت نام کنی

ادعای یک بازی‌ساز: سرعت SSD پلی استیشن 5 در سطح دیگری است

دگرگونی در نسل نهم

۳
انارگیفت

مدت‌هاست که با انتشار جزئیات بیشتر از پلی استیشن 5 و ایکس باکس سری ایکس، بحث و جدل بسیاری بر سر این که کدام کنسول بهتر است شکل گرفته. هر دو برتری‌های خاص خود را نسبت به رقیبشان دارند، اما SSD موجود در پلی استیشن 5 یکی از مواردی بوده که سونی رویش حسابی مانور داده و سازندگان بسیاری هم از پتانسیل آن تعریف کرده‌اند.

بازی‌سازی به نام مت در فروم ResetEra (که از نزدیک با کنسول کار کرده) می‌گوید که SSD پلی استیشن 5 فراتر از هر چیزیست که صنعت بازی به خود دیده. او ابتدا گفت که SSD ایکس باکس سری ایکس هم به خودی خود عالی است «یک پیشرفت بزرگ» نسبت به قبل به حساب می‌آید. اما IO پلی استیشن 5 را در «یک سطح دیگر» توصیف کرد.

SSD ایکس باکس سری ایکس و کلا محموعه IO آن عالیست و یک پیشرفت بزرگ نسبت به هر چیزی که قبلا دیدیم به شمار می‌رود. مایکروسافت کار واقعا خوبی را اینجا انجام داده و جایی برای شکایت نگذاشته. اما در مقایسه، IO پلی استیشن 5 انگار برای چهار سال دیگر است و روی سطح دیگری قرار دارد. و بله، اجازه کارهایی را می‌دهد که روی هیچ پلتفرم دیگری ممکن نیستند.

او در ادامه گفت که علی‌رغم اختلاف بین دو کنسول، این که هر دو از SSD به عنوان حافظه پایه استفاده می‌کنند به خودی خود یک مزیت بزرگ برای گیمرها و بازی‌سازان است.

اما این که هر دو کنسول یک SSD پایه دارند اجازه پیشرفت طراحی بازی در سرتاسر پلتفرم‌ها را می‌دهد و تمامی بازی‌ها و بازیکنان از آن نفع خواهند برد. قطعا کارهایی وجود دارند که سازندگان بتوانند با پلی استیشن 5 انجام دهند و همانندش در هیچ پلتفرم دیگری ممکن نباشد. این هم یک حقیقت است. IO پلی استیشن 5 یک چیز خیلی مهم است که نتایج جدیدی را در بازی‌ها ایجاد می‌کند.

او در ادامه باز هم تاکید کرد که هیچ مشکلی با SSD ایکس باکس سری ایکس و یا سرعتی که می‌توانید روی پی سی خود بگیرید وجود ندارد و این که هر دو کنسول یک SSD دارند عالی است. اما باز هم این دو قابل مقایسه با تکنولوژی‌ای که در پلی استیشن 5 وجود دارند نیستند. هرچند که او جلوتر به این هم اشاره کرد که ایکس باکس سری ایکس از بسیاری از جهات دیگر کنسول قدرتمندتری است.

هر چقدر هم این SSD پلی استیشن 5 خفن باشد، احتمالا مدتی طول بکشد تا سازندگان بتوانند از نهایت پتانسیلش استفاده کنند. مگر این که از همین ابتدای کار بتوانند این کار را انجام دهند، که بعید به نظر می‌رسد. در هر دو صورت اواخر امسال این کنسول‌ها را خواهیم دید. نمایشی هم برای بازی‌های مخصوص پلی استیشن 5 در نظر گرفته شده که به زودی برگزار خواهد شد.


ویجی لاگ: اکانت‌های ظرفیتی پلی استیشن 4 چه معنایی دارند؟

تماشای ویدیو با بالاترین کیفیت در یوتوب ویجیاتو

.کپی شد https://vgto.ir/4mh

3
نظر تو چیه ؟

avatar
1000
2 نظرات
1 پاسخ ها
0 دنبال کنندگان
 
بیشترین واکنش
پرطرفدار ترین
3 نویسندگان دیدگاه
RaminZzzAmin آخرین نویسندگان دیدگاه
  مشترک شدن  
جدید ترین قدیمی ترین بیشترین امتیاز
اطلاع رسانی کن
Ramin
مهمان
Ramin

مت رو که همتون می‌شناسین دیگه مگه نه؟؟
از سرشناس بودن مت نگم براتون
جالبه بدونین پت هم گفته اس اس دی پی اس فایو با سرعتی بی نظیر میره نون میخره طوری که انگار هشت سال از زمان خودش جلوتره

Amin
مهمان
Amin

یعنی چقدر خفن ممکنه باشه🤔

Zzz
مهمان
Zzz

خیلی

ورود
بارگذاری...
ثبت نام
بارگذاری...