ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از ویجیاتو انتخاب کنید.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
اصلا راضی نیستم
واقعا راضی‌ام
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر ویجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

بامبو استرایک های Ghost of Tsushima
آموزش

چطور تمام بامبو استرایک‌های Ghost of Tsushima را پیدا کنیم؟

پیدا کردن بامبو استرایک های Ghost of Tsushima به شما کمک می‌کند نوار Resolve جین ساکای را ارتقاء دهید تا با سرعت بیشتری بتوانید از حرکات‌ ویژه‌اش استفاده کنید. هرچه Resolve بیشتری داشته باشید، ساده‌تر ...

محمدامین بهتوئی
نوشته شده توسط محمدامین بهتوئی | ۳ مرداد ۱۳۹۹ | ۱۶:۰۱

پیدا کردن بامبو استرایک های Ghost of Tsushima به شما کمک می‌کند نوار Resolve جین ساکای را ارتقاء دهید تا با سرعت بیشتری بتوانید از حرکات‌ ویژه‌اش استفاده کنید. هرچه Resolve بیشتری داشته باشید، ساده‌تر می‌توانید از یک مرگ حتمی فرار کنید. همچنین Resolve به شما کمک می‌کند از بهترین تکنیک‌های Ghost of Tsushima مانند Heavenly Strike بیشتر استفاده کنید.

می‌توانید بامبو استرایک های Ghost of Tsushima را که با یک پرچم سفید یا ردیف بامبوهای کنار هم نمایش داده می‌شود در محیط پیدا کنید. همچنین پرنده‌های طلایی نیز می‌توانند به شما در این امر کمک کنند. اگر از منوی تکنیک‌ها Guiding Wind را آزاد کرده باشید نیز می‌توانید به سادگی بامبو استرایک های Ghost of Tsushima را پیدا کنید.

در این آموزش به شما موقعیت تمام بامبو استرایک‌ های Ghost of Tsushima را می‌گوییم. سعی کنید تا جای ممکن تمام بامبو استرایک‌ها را پیدا کنید تا بهتر بتوانید در مبارزات Ghost of Tsushima شرکت کنید.

بامبو استرایک های Ghost of Tsushima
بامبو استرایک‌های Izuhara

۱. بامبو استرایک Azamo: می‌توانید این بامبو استرایک را در ساختمان‌های Azamo پیدا کنید. نزدیک معبدی که تو بالاترین نقطه منطقه قرار داره. کمی شرق‌تر از علامت روی نقشه.

۲. بامبو استرایک Tsutsu: دقیقا در مسیر رودخانه، کنار آب.

۳. بامبو استرایک Ariake: جنوب مرتع Houren، در امتداد رودخانه، کنار برخی سازه‌های رها شده، منطقه‌ای بین دشت و ساختمان‌ها، کنار یک کمپ آتش.

۴. بامبو استرایک Komatsu: در منطقه Komatsu، دقیقا کنار بنر Sashimono. بیرون خانه این فروشنده می‌توانید بامبو استرایک را مشاهده کنید.

۵. بامبو استرایک Hiyoshi: به سمت مسافرخانه Hiyoshi بروید تا این بامبو استرایک را کنار جاده پیدا کنید.

۶. بامبو استرایک Kashine: در جنوب شرقی شهر Komoda، روی قله کوه سمت چپ زمانی که از گذرگاه Wanderer وارد می‌شود. دقیقا کنار فروشنده White Dye یا رنگ سفید.

۷. بامبو استرایک Komoda: مسیر اصلی در شهر Komoda را طی کنید تا این بامبو استرایک را در سایه یک برج مراقبت ببینید. دقیقا پس از دروازه شهر.

بامبو استرایک‌های Toyotama

۸. بامبو استرایک Akashima: به مزرعه برنج Old Togo بروید و سپس به سمت غرب بپیچید. آنقدر در این مسیر پیش بروید تا بامبو استرایک را در سایه فانوس دریایی Akashima ببینید.

۹. بامبو استرایک Umugi: وقتی در ساحل هستید به سمت شمال بروید. شمال شرق خلیج Umugi.

۱۰. بامبو استرایک Yarikawa: وقتی در ساحل هستید، دقیقا به سمت شرق حرکت کنید. از سمت قلعه Yarikawa. در مسیرتان باید بتوانید فانوس دریایی Kubara را مشاهده کنید.

۱۰. بامبو استرایک Kushi: وقتی بامبو استرایک Yarkawa را پیدا کردید به سمت ساحل حرکت کنید. کنار پرتگاه Benkei می‌توانید بامبو استرایک Kushi را پیدا کنید.

۱۲. بامبو استرایک Kubra: غرب حوضچه Little Monk، می‌توانید این بامبو استرایک را روی قله کوه پیدا کنید. کافیست دنبال یک برج رو کوهستان سنگی بگردید.

۱۳. بامبو استرایک Otsuna: شمال دهکده Omi، پشت عبادت‌گاهی که روی تپه قرار دارد، بین دروازه‌های عبادت‌گاه.

بامبو استرایک های Ghost of Tsushima
بامبو استرایک‌های Kamiagata

۱۴. بامبو استرایک Endless Forest: شرق محراب Shin، می‌توانید بامبو استرایک Endless Forest را نزدیک ساحل و در سایه فانوس دریایی Kin پیدا کنید.

۱۵. بامبو استرایک‌ Kin: شمال محراب Kin جزیره کوچکی قرار دارد. این بامبو استرایک‌ را می‌توانید در منطقه‌ای که چشم انداز جنگل سوخته را دارد پیدا کنید.

۱۶. بامبو استرایک Sago: غرب محراب Kin جاده‌ای وجود دارد که دقیقا به سمت یک برج مراقبت و بامبو استرایک Sago می‌رود.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مجموع نظرات ثبت شده (1 مورد)
  • Mehran-SB
    Mehran-SB | ۳ مرداد ۱۳۹۹

    یجا شنیدم که موجودی انبار آمازون آمریکا و کانادا برای این بازی تموم شده. ژاپن هم که کلا حسابی‌ فروخت. فقط امیدوارم آخرش نخواد بهم درس اخلاقی‌ بده. این مقالات به من خیلی‌ کمک کرد که ذهنیت درستی‌ داشته باشم. ممنون از همتون. امروز بالاخره DHL به دستم میرسونه.

مطالب پیشنهادی