ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از ویجیاتو انتخاب کنید.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
اصلا راضی نیستم
واقعا راضی‌ام
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر ویجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

معابد Ghost of Tsushima
آموزش

چطور تمام معابد Ghost of Tsushima را پیدا کنیم؟

اگر می‌خواهید به درجه Ghost نائل شوید، باید تمام معابد Ghost of Tsushima را پیدا و فتح کنید. این معابد که Shinto نام دارند به صورت یک پازل پارکور مانند طراحی شده‌اند. دروازه‌های چوبی معروف ...

محمدامین بهتوئی
نوشته شده توسط محمدامین بهتوئی | ۴ مرداد ۱۳۹۹ | ۱۶:۰۰

اگر می‌خواهید به درجه Ghost نائل شوید، باید تمام معابد Ghost of Tsushima را پیدا و فتح کنید. این معابد که Shinto نام دارند به صورت یک پازل پارکور مانند طراحی شده‌اند. دروازه‌های چوبی معروف ژاپن که Torii نامیده شده‌اند راه رسیدن به این معابد را به شما نشان می‌دهند. در مجموع ۱۶ معبد وجود دارد که برخی از آن‌ها به سختی پیدا می‌شوند. به همین خاطر می‌خواهیم با این آموزش کمکتان کنیم که مانعی پیش روی Ghost شدنتان قرار نگیرد.

دنیای Ghost of Tsushima شامل سه بخش کلی می‌شود، Izuhara، Toyotama و Kamiagata. معابد Ghost of Tsushima را می‌توانید در این سه بخش به صورت پراکنده پیدا کنید. به مرور زمان این معبد دشوارتر می‌شوند و لول دیزاینشان سخت‌تر می‌شود. به همین خاطر می‌بایست مسیر فتح کردن این معابد را درست انتخاب کنید. به مرور زمان و با آشنا شدن با روند فتح این معابد کار برای شما ساده‌تر می‌شود.

معابد Ghost of Tsushima
معابد موجود در بخش Izuhara

حضورتان در دنیای Ghost of Tsushima با قدم گذاشتن در بخش Izuhara آغاز می‌شود. این بخش ۷ معبد دارد که بیشترین تعداد در دنیای بازی محسوب می‌شود.

معابد Ghost of Tsushima
معبد Arrow Pick

آیتمی که به دست می‌آورید: Charm of Inari، منابعی مانند پوست حیوانات وحشی، بامبو و چوب Yew را افزایش می‌دهد.

جنوبی‌ترین معبد در Izuhara که می‌توانید فتح کنید Arrow Pick است. بالای کوهستانی که چشم اندازش رو به Sakimori است. بخاطر اینکه Arrow Pick یکی از اولین معابدی است که سراغش می‌روید، فتح کردنش نسبتا ساده است. از پل سوخته جاده را دنبال کنید و با رسیدن به تابلو به چپ بپیچید. از روی سنگ بپرید و مسیر پیش رویتان را ادامه دهید. وقتی معبد Arrow Pick را فتح کنید آیتم Charm of Inari را به دست می‌آورید.

معابد Ghost of Tsushima
معبد Winding Mountain

آیتمی که به دست می‌آورید: Charm of Izanagi، با هدشات کردن ۴۰ درصد شانس وجود دارد که تیرتان را پس بگیرید.

معبد Winding Mountain دقیقا کنار پایگاه سقوط کرده ارتش مغول‌هاست. برای فتح کردن این معبد نیاز به گرپلینگ هوک دارید. اگر هنوز گرپلینگ هوک را به دست نیاورده‌اید، مراحل خط داستانی بازی را ادامه دهید و فعلا قید فتح کردن Winding Mountain را بزنید. کار را با پریدن از روی پل شکسته شروع کنید و با استفاده از گرپلینک هوک خودتان را به درخت سمت راست متصل کنید. مسیر را ادامه دهید و از زیر سنگی که پیش رویتان قرار دارد عبور کنید. درنهایت با فتح معبد Winding Mountain آیتم Charm of Izanagi را به دست می‌آورید.

معابد Ghost of Tsushima
معبد Golden Summit

آیتمی که به دست می‌آورید: Charm of Ameratsu، کشتن دشمنان بخشی از سلامتیتان را بازیابی می‌کند.

این احتمال وجود دارد که معبد Golden Summit اولین نقطه‌ای باشد که کارتان را شروع می‌کنید. به این خاطر که فاصله معبد Golden Summit تا معبد طلایی بسیار کم است. مسیر رسیدن به معبد Golden Summit کاملا مشخص است. مسیری که با تیرهای چوبی پوشیده شده را دنبال کنید تا به بالای قله برسید. با پارکور سختی روبه‌رو نیستید و به سادگی می‌توانید این مسیر را طی کنید. با فتح معبد Golden Summit آیتم Charm of Ameratsu را به دست می‌آورید.

معابد Ghost of Tsushima
معبد Plum Blossom

آیتمی که به دست می‌آورید: Charm of Kagu-tsuchi، وقتی میزان سلامتی شما زیر ۵۰درصد باشد آسیب بیشتری وارد می‌کنید.

معبد Plum Blossom را می‌توانید شمال ساختما‌ن‌های Komatsu پیدا کنید. کنار درختی با برگ‌های سفید رنگ که مربوط به یکی دیگر از کوئست‌های بازی می‌شود. پارکور این معبد نیز سخت نیست و به سادگی می‌توانید آن را فتح کنید. با فتح معبد Plum Blossom آیتم Charm of Kagu-tsuchi را به دست می‌آورید.

معابد Ghost of Tsushima
معبد Stone Dragon

آیتمی که به دست می‌آورید: Charm of Susanoo، سی درصد شانس وجود دارد تا دشمنان آسیب دیده ناک‌داون شوند.

برای فتح معبد Stone Dragon نیز به گرپلینگ‌هوک نیاز دارید. اگر گرپلینگ‌هوک را دارید، کافیست به قسمت شمالی اسکله تخریب شده بروید. درنهایت نیز آیتمی که به دست می‌آورید Charm of Susanoo خواهد بود.

معابد Ghost of Tsushima
معبد Spring Falls

آیتمی که به دست می‌آورید: Charm of Mizu-no-kami، دفع حمله و جا خالی دادن ساده‌تر می‌شود.

بالای یک آبشار بسیار بزرگ واقع شده. از سمت چپ دریاچه شروع به بالا رفتن کنید تا درنهایت به معبد برسید. با فتح معبد Spring Falls آیتم Charm of Mizu-no-kami را به دست می‌آورید.

معابد Ghost of Tsushima
معبد Mending Rock

آیتمی که به دست می‌آورید: Charm of Okuninushi، وقتی با دشمنان درگیر نباشید سلامتیتان به آرامی بازیابی می‌شود.

آخرین معبد در بخش Izuhara معبد Mending Rock است. می‌توانید معبد Mending Rock را در شمال شرقی قلعه Kaneda‌ پیدا کنید. از دروازه‌های Torii بگذرید تا به مسیری برسید که پل‌های چوبی در آن قرار دارند. درنهایت نیز آیتم Charm of Okuninushi به اینونتوری شما اضافه می‌شود.

معابد Ghost of Tsushima
معابد موجود در بخش Toyotama

بخش Toyotama شش معبد دارد که اولی‌اش از جنوب نقشه و زمانی که از قلعه Kaneda خارج می‌شوید قابل دست‌یابی است.

معابد Ghost of Tsushima
معبد Marsh Rock

آیتمی که به دست می‌آورید: Charm of Izanami، وقتی با آهن ریوایو کنید ۵۰ درصد از سلامتیتان را به دست می‌آورید.

معبد Marsh Rock اولین معبدی است که در بخش Toyatama پیش رویتان قرار می‌گیرد. پیدا کردن مسیر ورودی این معبد کار دشواری است. از دروازه‌های Torii عبور کرده و مسیری که به سمت راست می‌رود را دنبال کنید. وقتی به بن‌بست رسیدید، روی دیوار سمت راست لبه‌ای را می‌بینید که می‌توانید از آن برای بالا رفتن استفاده کنید. ادامه مسیر ساده و مشخص است. درنهایت نیز آیتم Charm of Izanami را به دست می‌آورید.

معابد Ghost of Tsushima
معبد Scarlet Rock

آیتمی که به دست می‌آورید: Charm of Tsukuyomi، دشمنانی که به صورت مخفیانه می‌کشید مهمات و منابع دراپ می‌کنند.

معبد Scarlet Rock در جنوب غربی قرار گرفته. درواقع شمال شرقی غار Umugi. یکی دیگر از معابد Ghost of Tsushima که پیدا کردن راه ورودی‌اش کمی سخت است. وقتی به سمت منطقه می‌روید متوجه سنگ بزرگی سمت راست خود می‌شوید که برخی منابع روی آن قرار گرفته‌اند. از شاخه درختی که مقابلش قرار دارد می‌توانید استفاده کنید تا خودتان را به شاخه بعدی برسانید. از روی شاخه‌ها مسیر را ادامه دهید تا درنهایت به معبد معبد Scarlet Rock برسید. جایی که آیتم Charm of Tsukuyomi منتظر شماست.

معابد Ghost of Tsushima
معبد Lush Peak

آیتمی که به دست می‌آورید: Charm of Shinatsuhiko، دشمنانی که به آن‌ها آسیب وارد کرده‌اید تا شش ثانیه نمی‌توانند دست خالی به شما حمله کنند.

معبد Lush Peak را می‌توانید شمال قلعه Mitodaka پیدا کنید. مسیر رسیدن به این معبد بسیار سخت است و اگر در پرش‌هایتان اشتباه کنید به پایین سقوط می‌کنید. درنهایت اگر بتوانید این مسیر صعب‌العبور را پشت سر بگذارید آیتم Charm of Shinatsuhiko دراختیارتان قرار می‌گیرد.

معابد Ghost of Tsushima
معبد Hazy Cliff

آیتمی که به دست می‌آورید: Charm of Ryuujin، یک Kunai پس از یک جا خالی بی‌نقص به دست می‌آورید.

در ساحل غربی Toyotama معبد Hazy Cliff قرار دارد. برخلاف چند مورد قبلی معبد Hazy Cliff ساده است و برای رسیدن به آن کافی است از مسیر پل‌های شکسته عبور کنید تا به انتهای جاده برسید. جایی که معبد Hazy Cliff و آیتم Charm of Ryuujin قرار دارند.

معابد Ghost of Tsushima
معبد Cloud Ridge

آیتمی که به دست می‌آورید: Charm of Azumi-no-Isora، تیرهایتان بی‌صدا می‌شوند.

اگر از معبد Lush Peak به سمت شمال حرکت کنید به معبد Cloud Ridge می‌رسید. این دو معبد تقریبا مشابه یکدیگرند. درصورت فتح کردن این معبد آیتم Charm of Azumi-no-Isora را به دست می‌آورید.

معابد Ghost of Tsushima
معبد Turtle Rock

آیتمی که به دست می‌آورید: Charm of Hoori-no-Mikoto، وقتی از داخل علفزار دشمنانتان را مخفیانه بکشید مخفی باقی می‌مانید.

معبد Turtle Rock دقیقا در قسمت میانی بخش Toyatama قرار دارد. برای رسیدن به این معبد می‌بایست از گرپلینگ‌هوکتان به کرات استفاده کنید. درنهایت با فتح معبد Turtle Rock آیتم Charm of Hoori-no-Mikoto را به دست می‌آورید.

معابد Ghost of Tsushima
معابد موجود در بخش Kamiagata

در بخش Kamiagata تنها سه معبد وجود دارد. اینجا درواقع آخر خط برای فتح تمام معابد Ghost of Tsushima محسوب می‌شود.

معابد Ghost of Tsushima
معبد Frost Cliff

آیتمی که به دست می‌آورید: Charm of Ikazuchi-no-Kami، پرک‌ها و قابلیت‌هایی که موجب ترس و وحشت می‌شوند ۲۵ درصد شانس موفقیت بیشتری دارند.

بخش Kamiagata تازه زمانی شروع می‌شود که شما به قلعه Jogaku‌ می‌رسید. اولین معبد را می‌توانید در قسمت جنوب شرقی این بخش پیدا کنید. این بار قرار است در محیطی برفی و یخ زده عملیات صعود را شروع کنید. درنهایت با فتح معبد Frost Cliff آیتم Charm of Ikazuchi-no-Kami را به دست می‌آورید.

معابد Ghost of Tsushima
معبد Crane Mountain

آیتمی که به دست می‌آورید: Charm of Nigihayahi-no-Mikoto، وقتی مقدار سلامتیتان کامل باشد آسیب بیشتری به صورت بونس وارد می‌کنید.

معبد Crane Mountain را می‌توانید در جنوب غربی قلعه Kikuchi پیدا کنید. راه سختی در پیش ندارید و درنهایت نیز آیتم Charm of Nigihayahi-no-Mikoto منتظر شماست.

معابد Ghost of Tsushima
معبد Snowlit Peak

آیتمی که به دست می‌آورید: Charm of Takemikazuchi، پس از کشتن یک دشمن میزان آسیب‌رسانی شما با دستان خالی کمی افزایش پیدا می‌کند.

معبد Snowlit Peak تنها معبدی است که در قسمت شمالی بخش Kamiagata پیدا می‌کنید. باز هم راه سختی در پیش ندارید و درنهایت آخرین آیتم معابد Ghost of Tsushima یعنی Charm of Takemikazuchi را به دست می‌آورید.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مجموع نظرات ثبت شده (19 مورد)
 • Amir
  Amir | ۶ مرداد ۱۳۹۹

  سلام
  کلید هایی که در بازی به دست میاریم رو باید چکار کنیم؟؟
  همون کلید ها که خیلی عجیب غریب و کج و معوج هست :)

 • a-m
  a-m | ۴ مرداد ۱۳۹۹

  یه سوال مدت زمان کل گیمپلی بازی چقدره ؟

  • sam-fisher
   sam-fisher | ۴ مرداد ۱۳۹۹

   اگه فقط داستان اصالی رو بری 35 ساعت ولی اگه مامورت های فرعی رو حساب کنی 60 ساعت میشه ولی در کل ارزش خرید اورجینال داره

   • a-m
    a-m | ۵ مرداد ۱۳۹۹

    ?

 • sam-fisher
  sam-fisher | ۴ مرداد ۱۳۹۹

  بی خیال متای نمره پلیر ها رو ببین 9.3 این خودش نشون کیفیتشه

  • sam-fisher
   sam-fisher | ۴ مرداد ۱۳۹۹

   البته یکم هم سلیقه هستش الان من از لست 2 خوشم اومد ولی نمراتش رو ببین پلیر ها 5 دادن منتقدا 97 البته جفتشون چرت میگن نمره واقعی این گیم 90هستش 10تا فقط برای پایان بازی

  • sam-fisher
   sam-fisher | ۴ مرداد ۱۳۹۹

   یه سوال حالا لذت بردی بهترین لذت بازی تو دوئل هستش اخرای بازی 3نفرو با یه ضربه نفله میکردم

   • Mehran-SB
    Mehran-SB | ۴ مرداد ۱۳۹۹

    من هنوز ۲ نفر رو فقط می‌تونم بکشم. باید یکم برم جلوتر تا اون تکنیک که نفر سوم هم شامل می‌شه رو باز کنم. باورت می‌شه بیشتر از اینکه بخوام مراحل رو انجام بدم، برای خودم دارم میچرخم. یه چیزی که خیلی‌ علاقه دارم به فرهنگ ژاپن، احترام زیادی هست که حتی برای دشمن هم قائل میشن. حالم با این بازی خوبه.

    • sam-fisher
     sam-fisher | ۴ مرداد ۱۳۹۹

     خدایی بازی از لحاظ هنری (نه فنی ) شاهکار نسل 8 هستش

    • sam-fisher
     sam-fisher | ۴ مرداد ۱۳۹۹

     انصافا اون فلوت زدن چقدر کیف میده من که اصلا یه بار 3 ساعت فقط یه جا وایستادم فلوت زدم خدایی با روح روان ادم بازی میکنه

     • sam-fisher
      sam-fisher | ۴ مرداد ۱۳۹۹

      چوپون !!!!!!!!!!!!!!! ;)

     • sam-fisher
      sam-fisher | ۴ مرداد ۱۳۹۹

      ولی حیف ای کاش ساکرپانچ بازی بعدیش هم گوست باشه یا اون بازی کنسل شده که شبیه اساسین کرید 1 و دارک سولز بود

 • m.n1383141
  m.n1383141 | ۴ مرداد ۱۳۹۹

  عالی . مپ این بازیو من حفظ شدم اینقدر شما از این بازی پست گذاشتین lol

 • sam-fisher
  sam-fisher | ۴ مرداد ۱۳۹۹

  ولی خدایی سیستم باد عالی بود کلا 99درصد بازی یه تابلو نقاشی بود یعنی شما میتونیی از لحظه لحظه بازی اسکیرین شات بگیری و به اتاقت بزنی

  • m.n1383141
   m.n1383141 | ۴ مرداد ۱۳۹۹

   سم فیشر من چند روز پیش اسمتو تو کامنت ها دیدم ، هوس بازی های سم فیشر رو کردم رفتم بازیشو نصب کردم . میخواستم بدونم black list یا conviction یا نسخه های قبلی؟ کدومشون بهترن

   • sam-fisher
    sam-fisher | ۴ مرداد ۱۳۹۹

    ببین اولا کلا بی خیال conviction شو چون بیشتر اکشنه شد تا مخفی کاری دوما black list بیشتر یه ربوت هستش واسه همین داستانش ربطی به قبل نداره فقط تو یه مرحلش میری ایران وگر نه بهترین نسخه تو گیم پلی هستش نسخه دابل ایجنت هم بد نیست فقط دومرحله اولشو اگه حساب نکنی بازی عالی هستش

    • m.n1383141
     m.n1383141 | ۴ مرداد ۱۳۹۹

     ممنون . البته من قبلا 2 بار conviction رو تموم کردم ولی نسخه های دیگشو کم بازی کردم

     • Abol
      Abol | ۴ مرداد ۱۳۹۹

      من تقریبا همرو بازی کردم نسخه 3 یا همون نظریه ی آشوب بهترین نسخه ی سریه

     • sam-fisher
      sam-fisher | ۴ مرداد ۱۳۹۹

      خوبه ولی قدیمی شده یکم

مطالب پیشنهادی