معرفی و دانلود بازی MOW Zombies – خلاء سرگرمی

معرفی و دانلود بازی MOW Zombies – خلاء سرگرمی

وقتی از پتانسیل‌های موجود به درستی استفاده نمی‌شود

۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۹ ذخیره

اگر طرفدار سبک آرکید هستید، در این مطلب با بررسی بازی iOS و اندروید MOW Zombies همراه ویجیاتو باشید.

این روزها بازی‌های شستی از محبوبیت بالایی برخوردارند. شما می‌توانید تلفن هوشمندتان را در هر شرایطی اعم از منتظر بودن در مترو یا اتوبوس و… در دست بگیرید و برای گذراندن وقتتان، مشغول تجربه یک بازی آرکید شوید. بازی‌های آرکید عموما به این منظور ساخته می‌شوند تا مخاطبانشان را چند ساعتی سرگرم کنند و نیازی به یک روند ثابت و متداوم برای رسیدن به هدفی خاص ندارند.

استودیو Digital Native دومین ماجراجویی خود در ساخت بازی‌های ویدیویی را به زامبی‌ها اختصاص داده. جایی که استفاده از قابلیت بازی کردن به صورت پورتریت یا شستی در کنار کنترلی ساده باعث می‌شود بتوانید بدون هیچ مشکلی و در هر شرایطی MOW Zombies را تجربه کنید. گرچه همه چیز درخصوص MOW Zombies بی‌نقص به نظر می‌رسد، اما یک مشکل بزرگ در این پازل جذاب وجود.

MOW Zombies
MOW Zombies داستان دختری را روایت می‌کند که با اعتماد به نفس فراوان برابر موجی بزرگ از زامبی‌ها می‌ایستد. البته او مجهز به تمام سلاح‌هایی است که می‌توانید در یک ارتش مجهز پیدا کنید. انواع و اقسام اسالت رایفل‌ها گرفته تا تجهیزات قدرتمندی مانند نارنجک‌ها و مین‌های مختلف. هدف خاصی مشخص نیست. بهرحال با یک بازی آرکید مواجهیم که می‌خواهد با استفاده از چند مرحله کوتاه شما را برای مدت زمانی مختصر سرگرم کند.

با توجه به ماموریت‌های ساده بازی، شما با مشکل چندانی مواجه نمی‌شوید. تعداد مشخصی زامبی در یک فضای نسبتا بزرگ اسپاون می‌شوند و وظیفه دارید با استفاده از سلاح و تجهیزاتی که به شما داده می‌شود محیط بازی را پاکسازی کنید. تنوع زامبی‌های طراحی شده در بازی خوب است و به مرور زمان نیز با زامبی‌های سرسخت‌تری مواجه می‌شوید.

اینجاست که اهمیت ارتقاء سلاحتان نشان داده می‌شود. شما باید با استفاده از سکه‌هایی که به واسطه کشتن زامبی‌ها به دست می‌آورید سلاحتان را ارتقاء دهید یا قابلیت‌های جدیدی مانند نوار سلامتی بیشتر، سرعت بیشتر و… را آزاد کنید. دیگر تجهیزات قابل استفاده به علاوه چیپ‌هایی که عملکرد سلاحتان را بهبود می‌بخشند در محیط بازی پیدا می‌شوند.

MOW Zombies
حتی در برخی از مراحل این فرصت را دارید تا سوار یک اتومبیل غول‌پیکر مانستر شوید و زامبی‌ها را زیر بگیرید یا با قرار گرفتن درنقطه‌ای خاص، سلاح‌های اتوماتیک را روی زمین نصب کنید تا خودشان زامبی‌ها را به خاک و خون بکشانند. وقتی توصیفات بالا را درخصوص MOW Zombies می‌خوانیم تصور می‌کنیم که با یک بازی آرکید بی‌نقص مواجهیم.

گرچه MOW Zombies تلاش کرده تا در اکثر زمینه‌ها بی‌نقص عمل کند و تبدیل به یک بازی موفق شود، اما یک جای کار به شدت می‌لنگد. شما حین بازی کردن وظیفه خاصی ندارید و می‌توانید در همان نقطه‌ای که با شروع مرحله در آن اسپاون می‌شوید بمانید و کشته شدن زامبی‌ها توسط کارکترتان را تماشا کنید. تلاش شده گیم‌پلی MOW Zombies مانند Archero باشد، اما شما دلیلی برای تکان خوردن و جا خالی دادن ندارید.

به جز زمانی که دنبال یک چیپ می‌روید یا جستجو برای شکار کردن زامبی‌های داخل مپ را آغاز می‌کنید، دلیلی برای تکان خوردن ندارید. همه چیز کاملا اتوماتیک است و خطری شما را تهدید نمی‌کند. البته زمانی که سلاحتان را به اندازه کافی ارتقاء داده باشید تا بتوانید تنها با یک گلوله زامبی‌ها را از بین ببرید. درنتیجه MOW Zombies تبدیل به تجربه‌ای می‌شود که حتی برای یک ساعت نیز سرگرم‌کننده نیست و به سرعت شما را از خود سیر می‌کند.


پیشنهاد نمیشه

MOW Zombies مسیر را درست رفته و تلاش کرده تا با برطرف کردن تمام انتظارات از یک بازی آرکید تبدیل به یک عنوان موفق شود. اما طراحی مراحل بازی یک باگ بزرگ دارد و آن، مصون بودن کارکتر شما برابر سیل زامبی‌هایی است که به سویش هجوم می‌برند. درنتیجه کار خاصی برای انجام دادن ندارید و MOW Zombies به سرعت تبدیل به یک تجربه کسل‌کننده می‌شود.

MOW Zombies
MOW Zombies
MOW Zombies
  • سازنده Digital Native
  • سیستم‌عامل iOS اندروید
  • ژانرآرکید
  • حجم44 مگابایت
کپی شد https://vgto.ir/5jm
نظرات (۲)
0 0 امتیازها
امتیاز مطلب
مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
2 دیدگاه
جدید ترین
قدیمی ترین بیشترین امتیاز
دیدگاه درون خطی
نمایش تمام نظرات

عاااالی

2
0
نظرت رو حتما بهمون بگو!x