معرفی و دانلود بازی PinOut – یک نوستالژی جذاب

معرفی و دانلود بازی PinOut – یک نوستالژی جذاب

یاد و خاطره بازی محبوب ویندوز Xp بخیر

۲۲ فروردین ۱۳۹۹ ذخیره

اگر طرفدار سبک آرکید هستید، در این مطلب با بررسی بازی iOS و اندروید PinOut همراه ویجیاتو باشید.

PinBall از آن دسته بازی‌های آرکید محسوب می‌شود که فارغ از بازی‌های ویدیویی، می‌توانید با سر زدن به شهربازی‌ها و مراجعه به ماشین‌های آرکید نیز آن را تجربه کنید. درواقع پین‌بال به این شکل است که یک توپ توسط دو یا چند بازی در فضایی بسته و محدود به سمت بالا پرتاب می‌شود. هدف این است تا شما بتوانید توپ را به حفره‌های موجود در صفحه پیش رویتان برسانید.

موانع زیادی سد راهتان می‌شوند و گذشته از آن، رسیدن به هر حفره با توجه به جایزه آن سخت‌تر است. در این بین زمان و حفره‌هایی که به نوعی پوچ محسوب می‌شوند، عواملی هستند که شما را وادار به پذیرفتن شکست می‌کنند. اگر با ماشین‌های آرکید مشغول بازی باشید، که نتیجه هزینه کردن یک بلیط دیگر است و اگر پای سیستم باشید، هزینه آن ری‌استارت کردن بازی.

PinOut
پین‌بال محبوبیتش را مدیون نسخه ویندوز Xp خود است. این بازه خاطره‌انگیز موجب شد تا بسیاری از کاربران در سرتاسر دنیا که پیش از آن هیچ برخوردی با ماشین‌های آرکید پین‌بال نداشتند، با آن آشنا شوند. شاید بسیاری از ما نیز درواقع پین‌بال را با همان بازی بشناسیم. بازی‌ای که استودیو مدیکور از آن الهام گرفته تا پس از ساخت عناوین محبوبی مانند Does Not Commute [بررسی ویجیاتو] به سراغش برود و بتواند توجه بیشتر از ده میلیون کاربر فعال پلی‌استور را به خود جلب کند.

PinOut ساز و کار ساده‌ای ندارد و از این حیث، یک بازی شستی ساده اما سرگرم‌کننده و جذاب محسوب می‌شود. کافیست تلفن هوشمندتان را در یک دست بگیرید و سپس با رسیدن به موعد مشخص، صفحه‌اش را لمس کنید. در چنین شرایطی صفحه به دو قسمت تقسیم می‌شود. سمت راست کنترل بازوی این سمت و سمت چپ نیز مختص کنترل بازوی دیگر است.

بدین ترتیب کافیست با یک هدفگیری دقیق، توپ را به سمت بالا شلیک کنید. بقیه کارها وظیفه فیزیک بازیست تا بدین ترتیب در محیط‌های مختلف بازی پیشروی کنید. در PinOut زمان اصلی‌ترین دشمن شماست. البته راه‌های زیادی برای کسب زمان بیشتر وجود دارد. برخی از مسیرهای موجود در محیط با توپ‌هایی که هرکدام یک ثانیه ارزشمند به اندوخته‌تان اضافه می‌کنند فرش شده‌اند.

PinOut
بجز این توپ‌ها، در برخی محیط‌ها با حفره‌ای مواجه می‌شید که به نوعی یک بلیط برای شروع مینی‌گیم‌های هشت بیتی بازی محسوب می‌شوند. رکورد زدن در این مینی‌گیم‌ها مساوی است با گرفتن زمان اضافی برای پیشروی در بازی. پس از به اتمام رسیدن زمان نیز، به ابتدای مسیر برمی‌گردید و می‌بایست دوباره از اول شروع به بازی کنید.

PinOut گرچه یک بازی آرکید و ساده است، ما تلاش کرده تا از نظر بصری برترین تجربه ممکن را در اختیار کاربران قرار دهد. استفاده از لامپ‌های نئون و محیط‌ها رنگارنگ موجب می‌شوند تا دیرتر از بازی خسته شوید. البته نمی‌توان نقش گیم‌پلی سرگرم‌کننده و نوستالژی دوست‌داشتنی PinOut در این خصوص را نیز نادیده گرفت.


پیشنهاد میشه

PinOut یک نوستالژی جذاب از پین‌بالی است که سال‌ها پیش روی ویندوز Xp تجربه کرده بودیم. همان گیم‌پلی درگیر کننده، این بار در محیطی رنگارنک و بی‌نهایت به علاوه مکانیزم‌ها و مینی‌گیم‌هایی جدید که ارزش تجربه‌اش را بیش از پیش می‌کنند.

PinOut
PinOut
PinOut
  • سازنده مدیکور
  • سیستم‌عامل iOS اندروید
  • ژانرآرکید
  • حجم89 مگابایت
کپی شد https://vgto.ir/5jv
نظرات (۱)
0 0 امتیازها
امتیاز مطلب
1 دیدگاه
جدید ترین
قدیمی ترین بیشترین امتیاز
دیدگاه درون خطی
نمایش تمام نظرات

لینک گوگل کو پس؟؟

1
0
نظرت رو حتما بهمون بگو!x