ورود به ویجیاتو

بازیابی رمز عبور

کاربر جدید هستی؟ ثبت نام کن

ثبت‌نام در ویجیاتو

قبلا در ویجیاتو ثبت نام کردی؟ وارد شو.

بازیابی رمز عبور

میتونی وارد ویجیاتو بشی یا ثبت نام کنی

معرفی و دانلود بازی Marimo League – لیگ خدایان

هرکه پیروانش بیش، درآمدش بیشتر!

۱۶ بهمن ۱۳۹۸ ذخیره

اگر طرفدار سبک مدیریت هستید، در این مطلب با بررسی بازی iOS و اندروید Marimo League همراه ویجیاتو باشید.

بازی‌های مدیریتی قرار نیست محدود به ساخت و گسترش یک شهر یا دهکده، باشند. از طرفی، قرار نیست منتهی به پشتیبانی و تمرین دادن بازیکنان، انتخابشان برای شرکت در تیم و خرید و فروششان شوند. شاخه‌ای از بازی‌های مدیریتی وارد سبک اکشن شده‌اند و به شما اجازه می‌دهند مبارزانی را تربیت کنید تا در میدان نبرد پیروزی و افتخار فراوان نصیبتان کنند. Marimo League یکی از این دسته بازی‌هاست که به زیبایی مدیریت و سبک اکشن را با یکدیگر ترکیب کرده و تبدیل به یکی از برترین بازی‌های اخیر موبایل شده.

استودیو Load Complete به یاد بازی‌های استراتژیک گذشته من جمله Age of Mythology، شما را تبدیل به خدایی نوظهور می‌کند. در دنیای Marimo League، قدرت ادیان و خدایان به واسطه تعداد پیروهایشان سنجیده می‌شود. این همان مقصودی است که به عنوان هدف اصلی شما شناخته می‌شود. دین نوظهورتان نیاز به نفراتی دارد که به آن ایمان داشته باشند تا علاوه بر حمایت فیزیکی، از نظر مادی و معنوی نیز شما را حمایت کنند. اما برای تبلیع نیازی به مبلغ‌هایی که می‌شناسیم نیست. مبارزین شما هستند که در نقش مبلغ برایتان بازاریابی می‌کنند.مبارزین کوچک شما با استفاده از اسلحه‌های ابتدایی خود با نفرات برگزیده خدایان دیگر وارد نبرد می‌شوند. نبردی که تنها یک پیروز دارد. قدرت‌نمایی و پیروزی مبارز شما در میدان نبرد ارزش و اعتباریست که وارد جیبتان می‌شود و محبوبیتتان را بالاتر می‌برد. طبیعی است که به عنوان یک خدای نوظهور، درگیر رقابت با خدایانی هم‌رده می‌شوید. میدان‌های نبرد کوچک با مخاطبینی محدود است. شروع کار سخت است. هر پیروزی به اندازه انتظاراتتان برای شما آورد ندارد و طول می‌کشد تا نفراتتان چندین برابر شوند.

اما روحیه خود را از دست ندهید. همین حامیان کم تعداد می‌توانند شما را از نظر مالی تامین کنند. کار را با دو مبارز شروع می‌کنید. هرکدام از آن‌ها به واسطه اسلحه خاصشان، عملکردی متفاوت در نبردها دارند. درواقع به همین خاطر است که پیش از شروع هر نبرد، بهتر است ابتدا شرایط را ارزیابی کنید. نبرد شروع می‌شود و شما کنترلی روی عکس‌العمل‌های مبارزتان ندارید. تنها به واسطه قدرت‌های پروردگار گونه‌تان، می‌توانید به او کمک کنید.

از آسمان برایش سنگ یا سلاح بیندازید یا در مواقع اضطراری، رعدوبرقی بر سر رقیب نازل کنید تا برای مدتی گیج و مبهوت بماند‌. البته شما تنها پروردگار بازی با چنین قدرت‌هایی نیستید، رقیب مقابلتان نیز خدایی دارد و آن خدا نیز در نازل کردن بلاهای مختلف دستی بر آتش دارد. این قدرت‌ها به واسطه درآمد و لولتان قابل تغییرند و می‌توانید آن‌ها را ارتقاء دهید یا جایگزین کنید.

Marimo League
اگر پیروز شوید، علاوه بر مقداری سکه توجه و علاقه مردم را نیز جلب می‌کنید. پیروان بیشتر مساوی است با درآمد بیشتر و حضور در لیگ‌های بالاتر. بدین ترتیب شما می‌توانید به مرور زمان وارد رقابت با خدایانی قدرتمندتر شوید. در این بین تاثیر بُتی که از خودتان می‌سازید را نیز نمی‌توان نادیده گرفت. ساخت بت نیازمند مواد اولیه است و یک کارگر ماهر این وظیفه را به عهده دارد تا به شما در ساخت این بت ارزشمند کمک کند. بسته به ارزش قطعات ساخته شده برای بت، تاثیر آن روی مبارزانتان افزایش پیدا می‌کند. درواقع بت‌های مختلف مبارزانتان را بوست می‌کنند تا در میدان نبرد موفق‌تر عمل کنند.

از نظر بصری Marimo League تلاش کرده تا محیطی فانتزی و بدوی را بستر رویدادهای خود کند. این طراحی متفاوت و جذاب درکنار توجه به صداگذاری جالب شخصیت‌ها موجب شده تا از نظر هنری، Marimo League را یکی از دوست‌داشتنی‌ترین بازی‌های موبایلی تازه منتشر شده بدانیم. اگر به تجربه بازی‌های مدیریتی در فضایی جدید و کمی المان‌های اکشن علاقه‌مندید، Marimo League می‌تواند یکی از برترین انتخاب‌های پیش رویتان تلقی شود.


پیشنهاد میشه

در Marimo League شما خدایی هستید که برای جلب توجه و جذب پیروان بیشتر مبارزانتان را راهی میدان نبرد خدایان دیگر می‌کنید. Marimo League فایتینگ نیست و تنها مسئولیت شما شامل آماده کردن شرایط، استفاده از نذورات مردم برای ساخت بت و ارتقاء مبارزین و آزادسازی معجزات بیشتر می‌شود. اگر تجربه یک عنوان مدیریتی / اکشن را دوست دارید، Marimo League انتخاب شماست.

Marimo League
Marimo League

    Marimo League

  • سازنده Load Complete
  • سیستم عامل iOS اندروید
  • ژانراکشنمدیریتی
  • حجم: 90 مگابایت

کپی شد https://vgto.ir/5kl
نظرات (۲)
0 0 امتیازها
امتیاز مطلب
مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
2 دیدگاه
جدید ترین
قدیمی ترین بیشترین امتیاز
دیدگاه درون خطی
نمایش تمام نظرات
hmd74

یه جورایی پاتاپون رو به گوشی آوردن؟