معرفی و دانلود بازی Crossy Road – دردسرهای عبور از خیابان

معرفی و دانلود بازی Crossy Road – دردسرهای عبور از خیابان

گذشتن از خیابان‌های پرخطر ، جذاب‌تر از چیزی است که فکرش را می‌کنید

۲۹ آبان ۱۳۹۸ ۳ ذخیره

داشتن دیدی متفاوت در بسیاری از زمینه‌ها می‌تواند یک حُسن محسوب شود. اگر دقیق‌تر به اطرافمان نگاه کنیم متوجه می‌شویم بسیاری از محصولاتی که روزانه با آن‌ها سر و کار داریم حاصل دید متفاوت و ذهن خلاق یک نفر یا تیم است. وقتی به اصطلاح گفته می‌شود نیمه خالی لیوان را نگاه کنید، درواقع می‌توان بخشی از منظور را به فرصت طلبی و خلاقیت برای استفاده از هر موقعیت بست داد. Crossy Road یکی از بازی‌های موفقی است که می‌توان آن را حاصل این دید متفاوت و خلاقیت منحصر به فرد دانست.

داستان Crossy Road این است که یک نفر ساده‌ترین رفتار ما در مواجهه با خیابان‌هایی که روزانه بارها و بارها از آن‌ها می‌گذریم را تبدیل به یکی از محبوب‌ترین بازی‌های اندروید و ios می‌کند. Crossy Road با همین ساز و کار ساده تا کنون بیش از 100 میلیون بار در فروشگاه پلی‌استور دانلود شده و بسیاری از کاربران آن را به عنوان یکی از برترین بازی‌های آرکید تلفن‌های هوشمند می‌دانند.

اما این دید متفاوت و ذهن خلاق ایده‌ای ساده مثل رد از خیابان را چگونه پردازش کرده که محصول نهایی تا این اندازه به موفقیت دست پیدا می‌کند؟ با ویجیاتو همراه باشید تا پاسخ این سوال را پیدا کنیم.پیش روی شما، مسیر بلندی است که گذشتن از آن کار ساده‌ای نیست. خیابان‌های شلوغی که هر لحظه از هر باند آن اتوبوس و اتومبیل‌های شخصی با سرعتی دیوانه‌وار ویراژ می‌دهند، رودخانه‌های خروشان که هر از چندگاهی سوسماری به شوق پیدا کردن ناهاری لذیذ در آن دور دور می‌کند یا خط مترویی که با فرصت طلبی عجیبی منتظر است تا یک لحظه اشتباه کنید تا شما را بین ریل و چرخ‌های خود تبدیل به لواشک کند!

تمام این دشواری‌های پیش روی شما درواقع چالشی است که در Crossy Road با آن مواجهید. شخصیت کوچک شما که با توجه به گزینه‌های شخصی‌سازی متنوع بازی می‌تواند با هر شکل و فرمی ظاهر شود، قصد عبور از این مسیرها و رسیدن به مقصد مورد نظرش را دارد. وظیفه شما این است که از او محافظت کنید و با یک زمان‌بندی دقیق، طوری این موانع را رد کنید که کوچک‌ترین آسیبی به او وارد نشود. البته آزادی عمل شما برای عبور از این مسیر کمی بیشتر از چیزی است که معمولا در بازی‌های آرکید مشاهده می‌کنیم.

علاوه برجهت مستقیم که به صورت پیش‌فرض پیش روی شما قرار گرفته، می‌توانید به چپ و راست نیز حرکت کنید. این مسئله با توجه به طراحی مراحل بازی نوعی چالش محسوب می‌شود. مواقعی پیش می‌آید که شما متوجه می‌شوید در ادامه مسیر درختی یا مانع دیگری راهتان را سد کرده. در چنین شرایطی مجبورید با حرکت به چپ و راست مسیرتان را عوض کنید و برای این کار باید حواستان به خیابان‌های شلوغی که ممکن است در آن‌ها قرار داشته باشید یا دوربین بازی که بی‌رحمانه رو به جلو حرکت می‌کند و درصورت تعلل شما را پشت سرش جا می‌گذارد هم باشد. می‌توان گفت Crossy Road به نوعی صبر و فرصت‌طلبی را به کاربران آموزش می‌دهد. اگر بخواهید عجولانه بازی کنید و هرچه سریع‌تر خیابان‌های بازی را پشت سر بگذارید، قطعا به مشکل برمی‌خورید و راه به جایی نمی‌برید.

Crossy Road
لازمه پیشروی در بازی و ثبت رکوردی قابل توجه این است که با صبر زیاد، فرصت مناسب را پیدا کنید و سریعا وارد عمل شوید. یکی از خصوصیات جالب Crossy Road این است که تنها به یک صورت افقی یا عمودی قابل بازی نیست و به شما این اجازه را می‌دهد تا به دلخواه یکی از دو حالت فوق را انتخاب کنید. بدیهی است که در حالت افقی، میدان دید شما بازتر می‌شود و بهتر می‌توانید محیط اطرافتان را برای پیدا کردن فرصت مناسب جهت رد شدن از خیابان بررسی کنید. حالت عمودی نیز Crossy Road را تبدیل به یکی از برترین بازی‌های شصتی می‌کند تا در مواقعی مانند ایستادن در مترو یا اتوبوس که با کمی محدودیت روبه‌رو هستید، بتوانید به سادگی از تجربه بازی با یک دست لذت ببرید.

دوربین ایزومتریک و طراحی مورب مراحل بازی میدان دید شما را به نوعی خاص محدود می‌کند. درکنار این ظاهر متفاوت، کافیست جلوه‌های بصری و طراحی محیط مکعبی و دوست‌داشتنی Crossy Road را نیز مد نظر قرار دهیم تا از این حیث با یکی از جذاب‌ترین بازی‌های موبایلی سبک آرکید مواجه باشیم. درنهایت می‌توانیم تمام تعریف و تمجید‌های وارده بر Crossy Road را تایید کنیم و درصورتی که علاقه‌مند به بازی‌های آرکید هستید، شما را دعوت کنیم تا عضوی از جامعه بزرگ و چند صد میلیونی این بازی شوید.


پیشنهاد میشه

Crossy Road پروسه ساده رد شدن از خیابان را با استفاده از زاویه‌ خاص دوربین و همچنین اضافه کردن موانع متعدد و متنوع آنقدر چالش‌برانگیز و جذاب کرده که به راحتی می‌توان از آن به عنوان یکی از برترین بازی‌های آرکید موبایلی یاد کرد. طراحی بصری زیبا و محیط کارتونی بازی نیز موجب می‌شود تا علاوه بر بزرگسالان، Crossy Road برای کودکان نیز یک سرگرمی مناسب محسوب شود.

crossy road
Crossy Road

    Crossy Road

  • سازنده هیپستر وال
  • سیستم عامل iOS اندروید
  • ژانرآرکید
  • حجم: 73.4 مگابایت

کپی شد https://vgto.ir/5lm
نظرات
3 2 امتیازها
امتیاز مطلب
0 دیدگاه
دیدگاه درون خطی
نمایش تمام نظرات
0
دوست داشتید، نظر دهیدx