معرفی و دانلود بازی Battle Disk – ایر هاکی در قالبی جدید

معرفی و دانلود بازی Battle Disk – ایر هاکی در قالبی جدید

همان سرگرمی مهیج و دوست‌داشتنی

۱۳ آبان ۱۳۹۸ ذخیره

بازی‌های آرکید فراوانی وجود دارند که با بهره‌گیری از ایده‌ای ساده و مکانیزم‌هایی آشنا، تلاش می‌کنند مخاطبانشان را سرگرم کنند. اگر سری به فروشگاه پلی‌استور بزنید و برترین بازی‌های ماهانه یا هفتگی را نگاه کنید، با اسامی متنوعی از این دسته بازی‌ها روبه‌رو می‌شوید. بازی‌هایی مانند Battle Disk که با شبیه‌سازی یک سرگرمی آشنا و دوست‌داشتنی، دل مخاطبانشان را به دست می‌آورند.

ورزش‌های مختلفی وجود دارد که ممکن است حتی با وجود داشتن علاقه فراوان، باز هم فرصت انجامشان را نداشته باشید. وقت، هزینه و فاکتورهای متنوع دیگری مانع از این می‌شوند که بتوانیم به تمام خواسته‌هایمان برسیم و در این بین بازی‌های شبیه‌ساز، تا حدودی بخشی از خواسته‌هایمان را برایمان برآورده می‌کنند. گرچه نمی‌توان هیجان ناشی از مشارکت در یک رویداد فیزیکی را با تجربه مجازی آن مقایسه کرد، اما برخی از بازی‌های ویدیویی به خوبی از پس القای این هیجان بر‌می‌آیند.

می‌توان Battle Disk را آن دسته بازی‌های سرگرم‌کننده‌ای دانست با استفاده از کانسپتی ساده، توانسته در جذب مخاطب موفق عمل کند‌. برای آشنایی بیشتر با این بازی، با بررسی ویجیاتو همراه باشید.

اگر تاکنون Air Hokey را تجربه کرده باشید، می‌دانید که این بازی در نهایت سادگی می‌تواند تبدیل به یک سرگرمی جذاب و هیجان‌انگیز شود. طرفین دور میز می‌ایستند و با دست گرفتن پدال‌هایی مخصوص، به توپ هاکی روی میز ضربه می‌زنند و آن را به سمت دروازه رقیبشان هدایت می‌کنند. Battle Disk نیز همین سرگرمی ساده را مد نظر قرار داده و تلاش کرده آن را با کمی تغییر، تبدیل به یک سرگرمی لذت‌بخش کند. استودیو SayGames نیز در رسیدن به خواسته خود موفق عمل کرده و جامعه ۱۰ میلیونی کاربران Battle Disk روی فروشگاه پلی‌استور گواهی است بر این ادعا.

کارکتر کوچک شما وظیفه محافظت از نیمه‌ای از زمین و مهره‌های شیشه‌ای درون آن را به عهده دارید. در طرف مقابل نیز تیم رقیبتان حضور دارد. توپ در دستان شما قرار می‌گیرد و با اسلاید کردن روی صفحه، آن را به سمت رقیبتان شلیک می‌کنید. باید توجه داشته باشد که اگر توپ با رقیبتان اصابت کند، آن را در میانه راه می‌قاپد و بر علیه خودتان استفاده می‌کند. درنتیجه بهترین راه هدف گرفتن گوشه‌هایی است که کارکتر یا کارکترهای رقیبتان حضور ندارند‌. درنهایت کسی که بتواند تمام مهره‌های شیشه‌ای تیب رقیب را بشکند، برنده خواهد بود.

بازی مرحله‌ای است و به این زودی‌ها به اتمام نمی‌رسد. همچنین شستی و آفلاین بودن آن به شما این اجازه را می‌دهد تو در هر زمان و هر مکان، بتوانید Battle Disk را برای سپری کردن اوقات فراغتتان بازی کنید. یکی از نکات مثبت درخصوص بازی روان بودن گیم‌پلی آن است. مهم نیست روی چه دیوایسی Battle Disk را تجربه می‌کنید، بازی کاملا نرم و روان اجرا می‌شود و از نظر حجم نیز فضای بسیار محدودی را اشغال می‌کند. از نظر بصری نیز اتفاقات خاصی در بازی رخ نمی‌دهد و همه چیز به همان سادگی‌ است که از یک بازی آرکید انتظارش را داریم.

در نهایت می‌توان Battle Disk را یک بازی آرکید ورزشی سرگرم کننده دانست که با توجه با شستی و آفلاین بودن، پتانسیل بالایی برای پر کردن اوقات فراغتتان دارد.


پیشنهاد میشه

Battle Disk ایده اصلی خود را از Air Hockey گرفته و تلاش کرده تا با اعمال برخی تغییرات ساده، آن را تبدیل به یک سرگرمی جذاب و مهیج کند. خوشبختانه بازی در رسیدن به خواسته خود موفق کرده و می‌توان از آن به عنوان یکی از بازی‌های آرکید سرگرم‌کننده یاد کرد.

Battle Disk
Battle Disk

    Battle Disk

  • سازنده SayGames
  • سیستم عامل iOS اندروید
  • ژانرآرکید
  • حجم: 36 مگابایت

کپی شد https://vgto.ir/5lv
نظرات
0 0 امتیازها
امتیاز مطلب
0 دیدگاه
دیدگاه درون خطی
نمایش تمام نظرات
0
دوست داشتید، نظر دهیدx
()
x