وقتی اسطوره‌های فوتبال به مستطیل سبز برمی‌گردند

وقتی اسطوره‌های فوتبال به مستطیل سبز برمی‌گردند

فوتبال‌های آرکید و یک لوپ تمام نشدنی

۱۵ اسفند ۱۳۹۹ ۴.۵ ذخیره

اگر طرفدار بازی‌های آرکید هستید، در این مطلب با بررسی بازی iOS و اندروید Flick Kick Football Legends همراه ویجیاتو باشید.

اگر بخش معرفی بازی‌ شستی‌های ویجیاتو را قبلا دیده باشید، با Score! Hero آشنا شده‌اید. یکی از بهترین بازی فوتبال برای گوشی ها در سبک آرکید که در فضا و شرایطی متفاوت، سعی می‌کند شما را درگیر گیم‌پلی خلاقانه و جذاب خود کند. تاحدودی می‌توان Flick Kick Football Legends و Score! Hero را دو بازی با اهدافی یکسان دانست که برای رسیدن به آن، مسیر متفاوتی را در پیش گرفته‌اند.

استودیو PikPok پس از ساخت Flick Kick Football Kickoff که عنوانی خوش ساخت و سرگرم‌کننده بود، تصمیم گرفته تا کمی بزرگ‌تر از قبل کار کند و آزادی عمل بیشتری به مخاطبانش دهد. گرچه دیگر خبری از ضربه آزادهای تمام نشدنی نیست، اما مکانیزم و ظاهر بازی همچنان پایبند به Flick Kick Football Kickoff است و همین مسئله Flick Kick Football Legends را برایتان قابل هضم‌تر می‌کند.

فوتبالیست‌های اتو کشیده و ترتمیز امروزی را فراموش کنید و به گذشته برگردید. جایی که موها بلند، لباس‌ها کلاسیک و سبیل پرپشت در زمین بازی حکمفرما بود برگردید. زمانی که گزارشگران از اطلاعات مو شکافانه فوتبالی اطلاع نداشتند و رقابتی ساده اما درگیرانه برای رسیدن به جام قهرمانی جریان داشت.

سرمربی موفق یکی از تیم‌های لیگ برتری در آتش ناشی از انفجار یک شوت سنگین از طرف بازیکنان تیم خودی می‌سوزد و جان به جان آفرین تسلیم می‌کند! اما علاقه بی‌حد و مرز یا شاید پیگیری عجیب این سرمربی موجب می‌شود تا به وسیله روحش باز هم به میادین فوتبال برگردد و این بار شما را دست آویزی برای رسیدن به موفقیت‌ها مد نظرش کند.

شما همزمان تیم خود را مدیریت می‌کنید و از آن سو، کنترل بازیکنان را در زمین بازی به عهده می‌گیرید. اگر Score! Hero [بررسی ویجیاتو] را تجربه کرده باشید، با ساز و کار Flick Kick Football Legends آشنا می‌شوید. در زمین بازی انتخاب جهت توپ با شماست، اما انتخابی بسیار محدودتر از Score! Hero. درواقع شما اجازه انتخاب بازیکن را ندارید، بلکه می‌بایست توپ را طوری ارسال کنید که صحیح و سالم به دستش برسد.

Flick Kick Football Legends
بنا به فاصله‌تان در بازی، اینکه لازم است توپ بین چند بازیکن جابجا شود تعیین می‌گردد. در هر مرحله از پیشروی، بازیکنان حریف حضور دارند و تلاش می‌کنند در میانه راه توپ را از شما بربایند. درنهایت اگر طول زمین را به سلامت طی کنید و به دروازه‌بان برسید، دوئلی جذاب میان شما و آخرین بازمانده تیم رقیب شکل می‌گیرد. اگر شلیک شما قدرت یا چرخش لازم را داشته باشد، دروازه باز می‌شود و یک امتیاز جلو می‌افتید.

اما اگر همه چیز مطابق برنامه پیش نرود چی؟ بازیکنان حریف توپ را در اختیار می‌گیرند و وظیفه شما دفاع از دروازه خودی می‌شود. باید در زمان مناسب صفحه را اسلاید و توپ را هدف قرار دهید تا بدین ترتیب، با یک تکل به موقع مانع از پیشروی تیم حریف شوید. اگر این کار را درست انجام دهید، توپ به دست شما می‌افتد و باز هم می‌توانید حمله‌ای دیگر را ترتیب دهید.

ظاهر کمیک مانند، فضای طنز و از همه مهم‌تر برخی انتخاب‌های داستانی که می‌توانند نتیجه‌ کاری شما را تغییر دهند از دیگر ویژگی‌های مثبت Flick Kick Football Legends محسوب می‌شوند. اما بزرگ‌ترین نقطه ضعف آن همچنان پابرجاست و شما را به مرور زمان از خود خسته و ناامید می‌کند. درواقع روند گیم‌پلی بازی کاملا خطی است و شما اجازه هیچ انتخابی در میانه میدان را ندارید.

این مسئله درصورتی که Score! Hero را تجربه کرده باشید بیشتر به چشم می‌آید و شما را اذیت می‌کند. به همین خاطر است که اگر بخواهید یک بازی با سبکی مشابه را تجربه کنید، با وجود تمام ویژگی‌ها و محاسن Flick Kick Football Legends باز هم پیشنهادما به شما تجربه Score! Hero یا رقابت کاملا آنلاین آن یعنی Score! Match [بررسی ویجیاتو] است.


پیشنهاد نمیشه

درصورتی که Score! Hero را بازی نگرده باشید، Flick Kick Football Legends می‌تواند تجربه‌ای سرگرم‌کننده برای شما باشد. در غیر این صورت عدم وجود آزادی عمل در انتخاب تاکتیک و یکنواخت شدن بازی، تجربه Flick Kick Football Legends را به مرور برایتان خسته‌کننده می‌کند.

Flick Kick Football Legends
Flick Kick Football Legends
Flick Kick Football Legends
  • سازنده Pikpok
  • سیستم عامل iOS اندروید
  • ژانرآرکید
  • حجم75 مگابایت

کپی شد https://vgto.ir/5m5
نظرات
4.5 4 امتیازها
امتیاز مطلب
0 دیدگاه
دیدگاه درون خطی
نمایش تمام نظرات
0
نظرت رو حتما بهمون بگو!x