معرفی و دانلود بازی Shootout 3D – شلیک‌های بی‌هدف

معرفی و دانلود بازی Shootout 3D – شلیک‌های بی‌هدف

چرا نباید گول تبلیغات را خورد؟

۳ آبان ۱۳۹۸ ۵ ذخیره

بازار بازی‌های موبایلی شدیدا تحت تاثیر تبلیغات است. اگر به اینترنت متصل باشید، دقیقه به دقیقه با ویدیوهایی روبه‌رو می‌شوید که تلاش پیگیرانه‌ای برای جلب نظر شما می‌کنند. Shootout 3D یکی از این بازی‌هاست که قطعا به واسطه تبلیغاتش کمی با آن آشنا هستید.

جامعه بزرگ‌ گیمرهای موبایلی و از طرفی حجم بالای تبلیغات، موجب می‌شود تا یک بازی موبایلی حتی درصورت عدم صلاحیت کاربران زیادی را جذب خود کند. در این بین می‌توان بازی‌سازان زیادی را پیدا کرد که تمکن مالی لازم برای تبلیغات را ندارند و در این رقابت تنگاتنگ و غیرمنصفانه، شکست می‌خورند.

می‌توان Shootout 3D را یکی از بازی‌هایی دانست با بیش از ده میلیون دانلود از تبلیغات گسترده‌اش نهایت استفاده را کرده. اما آیا ارزش این حجم از توجه را دارد؟ با بررسی ویجیاتو همراه باشد تا پاسخش را پیدا کنیم.

Shootout 3D
بازی تلاش می‌کند تا با ارائه ساده‌ترین نوع پازل، شما را به چالش بکشد. اسلحه‌ای به دست دارید و وظیفه‌تان این است تا به استفاده از آن، آدم‌های شروری که قصد جانتان را دارند از بین ببرید. درواقع چیزی شبیه Mr Bullet – Spy Puzzles [بررسی ویجیاتو]، اما با این تفاوت که به جای یک بازی دو بعدی، با یک ایزومتریک روبه‌رو هستیم.

همانقدر که Mr Bullet در به چالش کشیدن کاربرانش با مشکل روبه‌رو بود، Shootout 3D نیز با مشکل روبه‌رو است. خط شلیک هر نفر روی تصویر مشخص است و شما با چرخاندن نفرات، باید آن را طوری تنظیم کنید که بتوانید دشمنانتان را هدف قرار دهید. در این بین استفاده از اشیاء داخل محیط برای کمانه کردن گلوله‌ها یا استفاده از اسلحه‌هایی مختلف، قرار است بازی را از یکنواختی برای کاربران خارج کنند. اما آیا تدابیر استودیو Kwalee موفق واقع شده؟ خیر.

درواقع وجود خطوط هدف‌گیری بزرگ‌ترین ضربه ممکن را به بازی وارد کرده. این مسئله نشان می‌دهد که هسته اصلی گیم‌پلی Shootout 3D با مشکلی بزرگ روبه‌رو است و به همین خاطر مانع از تشکیل شدن یک پازل مناسب شده. چیزی که حتی با پیشروی در بازی نیز تصحیح نمی‌شود و همچنان ریتم خسته‌کننده و بی‌هدف خود را ادامه می‌دهد. در این بین پس از گذراندن چند مرحله، به یک باس فایت می‌رسید و ماموریت پیدا می‌کنید تا کارکتری خاص را از پا دربیاورید.

حتی با وجود اینکه این مراحل تلاش می‌کنند متفاوت ظاهر شوند، اما باز هم درون‌مایه‌ای سرگرم‌کننده ارائه نمی‌دهند. تبلیغات فراوان و کلافه کننده و همچنین محیط کاربری زشت و منسوخ شده را به لیست تمام مشکلات Shootout 3D اضافه کنید تا متوجه شوید چرا باید کاملا دور این بازی را خط کشید.


پیشنهاد نمیشه

گول تبلیغات مفصل و جذاب Shootout 3D را نخورید. گیم‌پلی‌‌ای ساده و پیش پا افتاده که توانایی به چالش کشیدن مخاطب را ندارد، ظاهری دلسرد کننده و محیط کاربری اسفناک در کنار تبلیغاتی که لحظه به لحظه آرامش را از شما می‌گیرند دلایلی هستند تا حتی لحظه‌ای به تجربه Shootout 3D فکر نکنید.

Shootout 3D
Shootout 3D

    Shootout 3D

  • سازنده Kwalee LTD
  • سیستم عامل iOS اندروید
  • ژانرآرکید
  • حجم: 46 مگابایت

کپی شد https://vgto.ir/5m4
نظرات
5 1 امتیاز
امتیاز مطلب
0 دیدگاه
دیدگاه درون خطی
نمایش تمام نظرات
0
دوست داشتید، نظر دهیدx
()
x