ورود به ویجیاتو

بازیابی رمز عبور

کاربر جدید هستی؟ ثبت نام کن

ثبت‌نام در ویجیاتو

قبلا در ویجیاتو ثبت نام کردی؟ وارد شو.

بازیابی رمز عبور

میتونی وارد ویجیاتو بشی یا ثبت نام کنی

معرفی و دانلود بازی Breaking Bad Criminal Elements – ملاقات دوباره با هایزنبرگ

رقیبی کوچک در میان بزرگان سبک مدیریتی

۲۶ مهر ۱۳۹۸ ذخیره‌سازی نوشته
ایرانسل
کوین نیک

کمتر پیش می‌آید تا ورود فیلم‌ها و سریال‌ها به وادی بازی‌های ویدیویی موفق از آب دربیاید. البته در این بین توسعه‌دهندگانی هستند که برخلاف انتظار عمل کرده و می‌توانند از پس ساختن عنوانی آبرومند بربیایند و درنهایت، سریال و طرفدارانش را سرافراز کنند.

سازندگان Breaking Bad با در نظر داشتن «سنگ بزرگ نشانه نزدن است» در ابعادی کوچک سراغ ساخت یک بازی استراتژی/مدیریتی موبایل رفته‌اند. عنوانی که این روزها با توجه به انتشار فیلم El Camino باز هم خودنمایی می‌کند تا بتواند دوباره طرفداران دو آتشه این سریال تاریخی را با شخصیت‌های دوست‌داشتنی‌اش همراه کند.

با بررسی ویجیاتو همراه باشید تا ببینیم پس از دیدن فیلم El Camino، آیا تجربه Breaking Bad سرگرم‌کننده خواهد بود یا نه‌.بازی به حوادث سریال پایبند است‌. شما بیزینستان را در دست دارید و برای توسعه آن در سطح شهر با دیگر گروهک‌ها رقابت می‌کنید. به عنوان یکی از دوستان جسی پینکمن، با هایزنبرگ دیدار می‌کنید و او بخش کوچکی از کار را به شما می‌سپارد تا آن را گسترش دهید.

درواقع Breaking Bad یک بازی مدیریتی مانند کلش آو کلنز است. شما از منطقه‌ای کوچک در بیابان کار را شروع می‌کنید. اولین قدم برای ساخت یک بیزینس قدرتمند، حفاظت از قلب تپنده آن یا به عبارتی مرکز اصلی قرارگاهتان است. از آنجایی که قرار است Breaking Bad تا حدودی تصویرگر وقایع سریال باشد، مرکز اصلی قرارگاهتان همان ون خاطره‌انگیز داخل سریال است‌. دیگر خبری از دیوارکشی نیست و رقیبانتان می‌توانند به تمام فضای بیستان از طریق یک مرز آن دسترسی دارند.

اصلی‌ترین قسمت بازی‌های مدیریتی جمع‌آوری منابع و هزینه کردن آنان است. در Breaking Bad نیز این مسئله وجود دارد. منابع شما را آجر و پول تشکیل می‌دهند که برای به دست آوردن هر کدام، ساختمانی ویژه در اختیار دارید. تمام هزینه‌های مورد نیازتان برای ساخت و ارتقاء ساختمان‌ها یا تعلیم و در اختیار گرفتن نیروهای جدید وابسته به این دو منبع است. می‌توانید با ارتقاء دادن ساختمان هرکدام، میزان درآمدتان را افزایش دهید اما از آن طرف باید حواستان به محل جمع‌آوریشان نیز باشد.

رسیدگی به بیزینس و تولید محصولات مورد نیاز بخش دیگری از بازیست که می‌تواند منابع مورد نیازتان را فراهم کند. تمام تجهیزات این بخش نیز به تبعیت از ساز و کار اصلی بازی، قابل ارتقاء هستند.

کارکترهای بازی بیشتر نقش راویان داستان را دارند و شما را راهنمایی می‌کنند تا چگونه بیزینستان را پیش ببرید. کارکترهای فرعی و برخی اشخاص جدید نیز در بازی حضور دارند تا از آن‌ها برای تشکیل تیمی از مزدورها استفاده کنید. مانند روند تمام بازی‌های مدیریتی دیگر، بخشی از منابع مورد نیازتان تنها از طریق حمله به دیگران و غارت کردن قرارگاهشان به دست می‌آید.

Breaking Bad
برای این بخش می‌توانید تیمی متشکل از یک رهبر و دو مزدور تشکیل دهید. رهبرتان حکم شخصیت اصلی گروه را دارد. می‌توانید او را ارتقاء دهید تا با آسیب‌رسانی و میزان سلامتی بیشتر در نبردها حاضر شود. بدین ترتیب، شما وارد نقشه بازی می‌شوید و کمپ‌هایی که اطرافتان قرار دارند را هدف قرار می‌دهید. پیش از شروع حمله، می‌توانید کمپ رقیبتان را به دقت برانداز کنید تا درصورتی که می‌بینید قدرت لازم برای حمله به آن را ندارید، بیخیال شوید و برگردید.

Samsung Galaxy Note20 Ultra
GiftCard98

Breaking Bad ساز و کار بخش تهاجمی خود را ساده‌تر از چیزی که تصور می‌کنید طراحی کرده. تیمتان را در نقطه دلخواه پیاده می‌کنید و آن‌ها اتوماتیک به سمت ساختمان‌های رقیب می‌روند. در این بین می‌توانید با توجه به خصوصیات رهبر اصلیتان، از مقدار انرژی‌ای که به همراه دارید برای استفاده از آیتم‌هایی مانند نارنجک یا بسته‌های بازیابی سلامتی استفاده کنید.

همچنین مهم‌ترین نکته Breaking Bad این است که با از بین بردن مرکز بیس، شما پیروز نبرد می‌شوید. بنابراین نیازی به تخریب تمام قرارگاه نیست و کافیست کوتاه‌ترین مسیر برای رسیدن به مرکز بیس را پیدا و انتخاب کنید. شخصیت‌هایی که به عنوان رهبر به شما معرفی می‌شوند این ویژگی را دارند تا بتوانید از آن‌ها به عنوان یک نیروی دفاعی یا متخصص آزمایشگاه نیز استفاده کنید. حضور این شخصیت‌ها موجب می‌شود تا دیگر ساختمان‌هایتان با نوعی بوست تاثیرگذار همراه شوند.

بازی بخش داستانی نیز دارد. بخش داستانی به چند قسمت تقسیم می‌شود و هر قسمت، سه بخش دارد. برخی مواقع از شما خواسته می‌شود تا در شرایطی خاص، تصمیم‌گیری کنید و برای مثال یا به رقابت با گروهکی دیگر بپردازید یا مستقیما آن‌ها را از بین ببرید. این انتخاب‌ها در نهایت ختم به یک روند خطی می‌شوند و تاثیری در پایان داستان ندارند.

با توسعه قرارگاه و افزایش ساختمان‌هایتان، می‌توانید نقاط بیشتری از نقشه بازی را در اختیار بگیرید. برای این کار، باید هزینه لازم را پرداخت کنید. ممکن است در این بین وارد محدوده یکی از شخصیت‌های اصلی بازی شوید و اینجاست که روند پیشروی در این قسمت سخت‌تر می‌شود.

Breaking Bad یک بازی استراتژی/مدیریتی شاهکار نیست و قابلیت یا مکانیزم خاصی ندارد که آن را نسبت به سایر عناوین این سبک متمایز کند. اما در حد خود، راضی‌کننده عمل کرده و می‌تواند ساعت‌ها شما را سرگرم کند. اگر سریال Breaking Bad را دیده‌اید و علاقه دارید ملاقاتی با شخصیت‌های به یاد ماندنی آن داشته باشید، بازی موبایلی آن یعنی Breaking Bad Criminal Elements را از دست ندهید.


پیشنهاد میشه

Breaking Bad Criminal Elements تلاش نسبتا موفق یکی دیگر از سریال‌های خاطره‌انگیز تلویزون به عرصه بازی‌های ویدیویی است. شما کنترل بیس کوچکی را به دست می‌گیرید و باید در راستای گسترش و توسعه بیس و بیزینستان تلاش کنید. Breaking Bad Criminal Elements با دیگر بازی‌های شناخته شده سبک استراتژیک/مدیریتی قابل مقایسه نیست و اگر با دید یک رقیب بزرگ برای عناوینی مثل کلش آو کلنز به سراغش بروید، قطعا ناامید می‌شوید.

Breaking Bad
Breaking Bad Criminal Elements

    Breaking Bad Criminal Elements

  • سازنده FTX Games LTD
  • سیستم عامل iOS اندروید
  • ژانراستراتژیکمدیریتی
  • حجم: 101 مگابایت

تِک سیرو
Green.ir
کپی شد https://vgto.ir/5md
نظرات
مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
0 دیدگاه
دیدگاه درون خطی
نمایش تمام نظرات