ورود به ویجیاتو

بازیابی رمز عبور

کاربر جدید هستی؟ ثبت نام کن

ثبت‌نام در ویجیاتو

قبلا در ویجیاتو ثبت نام کردی؟ وارد شو.

بازیابی رمز عبور

میتونی وارد ویجیاتو بشی یا ثبت نام کنی

معرفی و دانلود بازی Granny Chapter Two – بازگشت دوباره خانواده اسلندر

مادربزرگ کم بود، پدربزرگ هم اضافه شد!

۲۶ شهریور ۱۳۹۸ ذخیره
۲ دیدگاه
ایرانسل
کوین نیک

اگر پیگیر بازی‌های ترسناک موبایلی باشید، نام اسلندرینا به گوشتان خورده. همانطور که از نام بازی هم می‌توان حدس زد، اسلندرینا با کارکتر مشهور دنیای بازی و فیلم‌های هارر یعنی اسلندرمن در ارتباط است. نکته جالب درخصوص این شخصیت‌ها و بازی‌های پراکنده اما مشهور این است که تمامشان اعضای یک خانواده هستند و داستانی مشترک بیان می‌کنند. Granny یا مادربزرگ نیز اخیرا به این دسته اضافه شده و از قضا،  کارکتر محبوب‌تری نسبت به بقیه محسوب می‌شود.

بازی‌های ترسناک در فضای اسکیپ‌روم‌ها یا به عبارتی فرار از اتاق چند وقتیست که با استقبال چشم‌گیر کاربران روبه‌رو شده‌اند. عرضه بازی‌هایی مانند Hello Neighbor و Granny و از طرفی پشتیبانی و استریم چندین و چند ساعته تمام یوتیوبرها از این بازی‌ها کاری کرد تا مخاطبین اندک این بازی‌های ناشناخته، به صورت تساعدی‌ افزایش پیدا کند.

استودیو DVloper که سال‌های سال است با انتشار 9 نسخه از سری بازی‌های اسلندرینا شناخته می‌شود، با عرضه اولین قسمت از Granny موفقیتی که مدت‌ها در انتظارش بود را یک شبه به دست آورد. حتی کم توجهی کاربران به اسلندرینا نیز جبران شد و کاربران برای به دست آوردن اطلاعات از این خانواده نفرین شده، به سراغ قدیمی‌ترین قسمت‌های بازی رفتند تا از این طریق بتوانند اسرار مرموزشان را پیدا کنند.

گذشتن از مرز 100 میلیون دانلود در پلی‌استور شاید دلیل کوچکی برای توصیف شهرت بازی تلقی شود. حال قسمت دوم Granny منتشر شده و نظرات و بازخوردها نسبت به آن آنقدر مثبت بوده که باز هم نوید یک شگفتی دیگر در دنیای بازی‌های ترسناک را می‌دهد. با ویجیاتو همراه باشید تا علاوه بر بررسی بازی، کمی بیشتر با خانواده اسلندرمن آشنا شویم.Granny
اسلندرمن یکی از مرموزترین شخصیت‌های دنیای هارر است. بازی‌ها و فیلم‌های زیادی براساس اسلندرمن ساخته شده که هر یک ماجرای قربانیانی را بازگو می‌کنند که در پروسه پیدا کردن نقاشی‌های پنهان و فرار از دست اسلندرمن باز می‌مانند تا بدین ترتیب، طعمه او شوند. قدی بلند، دستانی دراز و صورتی سفید از مشخصات بارز اسلندرمن است و مهم‌ترین نکته برای تعامل با اون این است که به چشمانش نگاه نکنید!

طبق اسرار نهفته در بازی‌های اسلندرینا و همچنین داستان‌سرایی آن‌ها، اسلندرینا فرزند اسلندرمن است. روح اسلندرینا به دلیل خودکشی در این دنیا گیر افتاده و تنها سرگرمی او، بازی با افرادی است که در سیاه‌چاله‌های خود زندانی می‌کند. قوانین و قواعد درخصوص بازی‌های اسلندرینا نیز  مطابق آن چیزی است که در اسلندرمن تجربه کرده بودیم. با این تفاوت که در این بازی‌ها کتاب جای نقاشی را گرفته و شما به محض پیدا کردن تعداد کتاب‌های مشخص شده، می‌توانید از سیاه‌چاله‌ای که گرفتارش شده‌اید فرار کنید.

جزئیات درخصوص خانواده اسلندر از چیزی که تصور می‌کنید بیشتر است. مادر اسلندرینا نیز در برخی از بازی‌های او حضور دارد و از همه مهم‌تر، حتی نوزاد او که تلفیق ترسناکی از یک کودک و عنکبوت است نیز در این بازی‌ها به تصویر کشیده‌ شده‌. به نظر می‌رسد تنها تکه پازل گمشده در این خانواده، پدربزرگ محترم بود که خوشبختانه در قسمت دوم Granny، با او نیز آشنا شدیم!

Granny یا مادربزرگ مشهور نیز همانطور که اسمش می‌تواند حدس زد، مادر اسلندرمن و مادربزرگ اسلندرینا است. هنوز نام و نشان او مشخص نیست و همه ترجیح می‌دهند او را Granny صدا کنند. به نظر می‌رسد میل به گروگان گرفتن و زندانی کردن قربانیان در خانواده اسلندر ارثی است. چرا که Granny نیز به این کار روی آورده و شما را در خانه خود حبس کرده. این بار خبری از نقاشی و کتاب نیست، هر قفل کلید یا شی مخصوص به خود را دارد که برای پیدا کردنش، باید نقطه به نقطه خانه را بگردید و توجه داشته باشید که Granny نباید پیدایتان کند.

همانطور که گفته شد، قسمت اول Granny به واسطه تبلیغ یوتیوبرها و از طرفی پشتیبانی پیوسته DVloper از بازی به محبوبیت بالایی دست پیدا کرد. اضافه شدن اتاق‌ها، قفل‌ها کارکترهای ثانویه و اسرار مرموز جدید از جمله عواملی بودند که Granny را ماه‌ها سر پا نگه داشتند تا نسخه دوم آن آماده عرضه شود. چیزی که شاید بسیاری از دوست‌داران بازی‌های ترسناک موبایلی منتظرش بودند.

این بار در خانه‌ای بزرگ‌تر به نسبت قسمت اول گرفتار شده‌اید. تقریبا آیتم‌های بازی مشابه قسمت قبل است و اگر آن را تجربه کرده باشید، با قسمت دوم مشکلی نخواهید داشت. از خواب بیدارمی‌شوید و خود را در یک اتاق کوچک محبوس می‌بینید. با گشتن در محیط، به قفل‌ها و آیتم‌های متفاوتی برمی‌خورید که هر یک نام‌گذاری شده‌اند تا بدین ترتیب با مشکلی مواجه نشوید.

ایرانی کارت
Dicardo

Granny در خانه می‌چرخد و حواسش به همه چیز هست که مبادا شما فرار کنید. درصورتی که شما را ببیند یا صدای حاصل برخورد با اشیاء یا راه رفتن روی زمین پوسیده خانه را بشنود، گام‌هایش را سریع‌تر می‌کند تا هرچه زودتر، بتواند طعم چوب‌دستی سنگینش را به شما بچشاند. شما پنج روز برای فرار فرصت دارید و هر بار که Granny با چوب‌دستی‌اش از شما پذیرایی کند، یک روز را از دست می‌دهید.

به مرور و برحسب ضربات وارد شده، آسیب می‌بینید و کُندتر می‌شوید. در شب‌های پایانی نمی‌توانید به سادگی از دست Granny فرار کنید و خود را به کمد یا زیر تخت برسانید تا پنهان شوید. درنتیجه می‌بایست حساب‌ شده‌تر کار کنید تا در نتیجه، فرارتان با مشکلی مواجه نشود. اما در پایان روز پنجم و درصورت دستگیر شدن چه اتفاقی می‌افتد؟ همه چیز ختم به یک کات‌سین نمی‌شود و هربار Granny شما را سورپرایز می‌کند.

Granny
در قسمت دوم تبدیل به غذای لذیذ هشت‌پای داخل فاضلاب می‌شوید یا اگر خوش‌شانس‌تر باشید، داخل ماشین مرگ Granny قرار می‌گیرید. این کات سین‌ها به مرور زمان بیشتر می‌شوند و همه یک مفهوم مشترک دارند، شما باخته‌اید و باید بازی را از اول شروع کنید.

حضور پدربزرگ در بازی اختیاری است و شما می‌توانید پیش از شروع، انتخاب کنید که یا پدربزرگ، یا مادربزرگ و یا هردو در خانه حضور داشته باشند. پدربزرگ شنوایی ضعیف‌تری دارد و از این نظر، کم‌تر شما را اذیت می‌کند. همچنین یکی از کلیدهای مهم خانه گردن اوست که باید وقتی در خواب به سر می‌برد، از گردنبندش جدا کنید. با حذف پدربزرگ، این کلید نیز در یکی از قسمت‌های خانه پنهان می‌شود.

مطابق آنچه در قسمت اول دیده‌ بودیم، این بار هم دو راه فرار مختلف پیش روی شماست. هر بار که ببازید و بازی را از اول شروع کنید، محل قرار گرفتن تمام آیتم‌ها تغییر می‌کند تا بدین ترتیب، بازی رنگ ینواختی به خود نگیرد و هر بار چالشی جدید محسوب شود. اگر دنبال تجربه‌ای دشوارتر هستید، با استفاده از گزینه Extra Locks و Darker در منوی بازی نیز می‌توانید قفل‌های درب خروج را بیشتر یا محیط بازی را تاریک‌تر کنید.

بازگشت دوباره Granny شکوهمند بود و علاوه بر بهبود گرافیکی، شاهد بهبود عملکرد فنی و روان‌تر شدن کنترل بازی نیز هستیم. اگر علاقه‌مند به بازی‌های ترسناک بر پایه اسکیپ‌روم‌ها هستید، قسمت دوم و حتی اول Granny چالشی سخت و هیجان‌انگیز برایتان تلقی می‌شود که می‌تواند ساعت‌ها شما را سرگرم کند.


پیشنهاد میشه

مواجهه دوباره با مادربزرگ مخوف خانواده اسلندر در دومین قسمت از Granny از آنچه فکر می‌کردیم جذاب‌تر است. DVloper علاوه بر ارتقاء کیفیت بصری، از نظر فنی نیز وضعیت بازی را بهبود بخشیده تا تجربه فرار از این خانه کذایی در کنار اضافه شدن چالش‌های جدید، تبدیل به یکی از بهترین تجارب کاربران از بازی‌های ترسناک موبایلی باشد.

Granny
Granny Chapter Two

    Granny Chapter Two

  • سازنده DVloper
  • سیستم عامل iOS اندروید
  • ژانروحشت
  • حجم: 66 مگابایت

Dicardo
GiftCard98
کپی شد https://vgto.ir/5my
نظرات (۲)
0 0 امتیاز
امتیاز مطلب
مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
2 دیدگاه
جدید ترین
قدیمی ترین بیشترین امتیاز
دیدگاه درون خطی
نمایش تمام نظرات
نیما

بازی Granny واقعاً خیلی باحاله من قبل اینکه بازی Granny بیاد یکی یا دو قسمت اسلندرینا رو تا آخر بردم ولی وقتی Granny اومد و روح اسلندرینا و جنازه مامان اسلندرینا توی بازیش اضافه شد من علاقه مند به نصب تمام بازیای اسلندرینا شدم و الان هم قسمت دومش اومده و خیلی خوب شده و اینجور که معلومه DVloper تصمیم گرفته که بازی گرنی رو مثل بازی اسلندرینا چند قسمته کنه و در هر سری گرنی یک شخصیت جدید و محبوب رو اضافه کنه.
همینطور که دیدیم در قسمت یکم مامان اسلندرینا و روح اسلندرینا موجود بود و در قسمت دوم بچه ی اسلندرینا و شوهر اسلندرینا بود پس فقط شخصیت اسلندرمن رو تو Granny نیاوردن که یا توی آپدیت های بعدی اضافش میکنن یا میان قسمت سومش رو میسازن و اسلندرمن رو اضافه میکنن.
ممنون از مطلبتون اگه تونستید یکم درباره آپدیت های بعدی گرنی ۲ هم تحقیق کنید و بنویسید که چه چیز هایی اضافه میشه.

Arad

نسخه اول رو بازی کرده بودم واقعا عالی بودش