معرفی و دانلود بازی Dumb Ways to Draw – نقاشی‌های احمقانه

معرفی و دانلود بازی Dumb Ways to Draw – نقاشی‌های احمقانه

همان وظیفه قدیمی، با شمایلی جدید

۱۵ شهریور ۱۳۹۸ ذخیره

شهرت و محبوبیت بالای سِری بازی‌های Dumb Ways to Die را می‌توان در گرو مکانیزم‌های احمقانه و از طرفی طراحی طنزگونه محیط آن دانست. جایی که شما تلاش می‌کردید از کشته شدن این مخلوقات بی‌گناه توسط احمقانه‌ترین حوادث ممکن جلوگیری کنید و البته، بسیاری مواقع این کار با موفقیت همراه نمی‌شد!

این روزها بازی‌های متنوعی قلم را به دستان شما می‌سپارند تا با کشیدن اشیاء یا خطوط مختلف، به هدف خواسته شده برسید. در همین راستا به معرفی به Happy Glass [بررسی ویجیاتو] پرداختیم، جایی که هدف پر کردن لیوان با استفاده از مسیردهی به جریان آب بود. نکته حائز اهمیت درخصوص Happy Glass این بود که این بازی مرزهای صد میلیون دانلود در پلی‌استور را رد کرده و این مسئله نشان می‌دهد چنین بازی‌هایی محبوبیت بالایی میان کاربران پیدا کرده‌اند.

شاید به همین خاطر بود که استودیو Metro Trains تصمیم گرفت مخلوقات عجیب خود را وارد چنین چالشی کند. Dumb Ways to Draw ریش و قیچی را به دستان شما می‌سپارد تا از جان مردمانش برابر خطراتی که تهدیدشان می‌کند محافظت کنید. اما چگونه؟ با بررسی ویجیاتو همراه باشید تا متوجه شوید.همانطور که از یک بازی آرکید/پازل انتظار می‌رود، با داستان‌سرایی خاصی روبه‌رو نیستیم. صرفا شخصیت‌های رنگارنگی را می‌بینیم که برای رد شدن از موانع و رسیدن به مقصد مورد نظرشان، نیاز به کمک دارند. کمک کردن به این شخصیت‌ها وظیفه شماست و می‌بایست با استفاده از قدرت طراحیتان، خطوط و اجسامی بکشید که از آسیب دیدنشان جلوگیری کنند.

آزادی عمل شما در طراحی نامحدود است، اما اگر می‌خواهید مراحل بعدی در دسترستان قرار گیرند می‌بایست طبق قاعده بازی کنید. میزان عملکرد شما به وسیله مقدار خطی که رسم کرده‌اید محاسبه می‌شود. البته مراحل بازی از شما رسم چیز پیچیده‌ای طلب نمی‌کنند و در بسیاری از مواقع، تنها رسم خط صاف می‌تواند شما را به مقصودتان برساند.

برخی مراحل نیز پیچیده‌از چیزی هستند که به نظر می‌رسد و نیازمند داشتن دیدی خلاقانه هستند. اینجاست که باید حساب شده کار کنید و خط مورد نظر را طوری رسم کنید که منجر به موفقیت در مرحله شود. علاوه بر مدادی که در اختیار دارید، گزینه‌ای مربوط به پاک‌کن هم وجود دارد. موقعیت استفاده از پاک‌کن تنها زمانی نیست که خطی را اشتباه کشیده‌اید و می‌خواهید تصحیحش کنید، برخی مواقع نیاز دارید خطوط کشیده را سریعا پاک کنید و برای تغییر مسیر دادن، خطی جدید رسم کنید.

Dumb Ways to Draw
درنهایت می‌توانیم از Dumb Ways to Draw به عنوان پازلی یاد کنیم که مناسب کاربرانی با سن پایین‌تر است. سادگی نسبی Dumb Ways to Draw نمی‌تواند بزرگسالان را به چالش بکشد و درصورتی که به این سبک علاقه‌مندید و دنبال چالشی پیچیده‌تر می‌گردید، Happy Glass انتخاب بهتری برایتان تلقی می‌شود.

پیشنهاد میشه

هدف در Dumb Ways Draw ساده است. با کشیدن خطوط و اشکالی مختلف تلاش می‌کنید شخصیت‌های بی‌نوای بازی را از شر خطراتی که جانشان را تهدید می‌کند حفظ کنید. بازی بیشتر از بزرگسالان برای کودکان و نوجوانان جذاب است و آنطور که انتظار می‌رود نمی‌تواند بزرگسالان را به چالش بکشاند.

معرفی و دانلود بازی Dumb Ways to Draw – نقاشی‌های احمقانه - ویجیاتو
Dumb Ways to Draw
Dumb Ways to Draw
  • سازنده Metro Trains
  • سیستم‌عامل iOS اندروید
  • ژانرپازل
  • حجم70 مگابایت
کپی شد https://vgto.ir/5n9
نظرات
0 0 امتیازها
امتیاز مطلب
مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
0 دیدگاه
دیدگاه درون خطی
نمایش تمام نظرات
0
نظرت رو حتما بهمون بگو!x