معرفی و دانلود بازی Walk Master – استاد گام برداشتن

معرفی و دانلود بازی Walk Master – استاد گام برداشتن

وقتی ساده‌ترین عادت تبدیل به چالش می‌شود

۳۱ مرداد ۱۳۹۸ ذخیره

تنوع در میان بازی‌های آرکید به شدت کم شده و با وجود اینکه روزانه شاهد عرضه تعداد زیادی از این بازی‌ها هستیم، کمتر پیش می‌آید با عنوانی روبه‌رو شویم که ایده‌ای بکر داشته باشد و نوعی نون بازوی خود را بخورد. الهام‌گیری عناوین این سبک از یکدیگر موجب شده تا زمانی که یک بازی با ایده‌ای جدید عرضه می‌شود، سریع جلب توجه کرده و حداقل با درنظر گرفتن فاکتور خلاقیت، موفقیتش تضمین شده باشد.

Walk Mater یکی از این دسته بازی‌هاست. ایده‌ای که شاید هزاران بار در فیلم‌ها و سریال‌ها به صورت طنز دیده بودیم این بار تبدیل به هسته اصلی گیم‌پلی یک بازی آرکید شده. البته همه چیز به این سادگی نیست و استودیو Two Men and a Dog تمام تلاش خود را به کار گرفته تا همه چیز آنطور که تصور می‌کنید ساده و پیش پا افتاده نباشد.

Walk Master در مدت زمان کمی که روی فروشگاه پلی‌استور قرار گرفته از مرز یک میلیون دانلود گذشته.  نظرات و نمرات کاربران در خصوص بازی به شدت مثبت است و همه چیز نوید یک سرگرمی جذاب را می‌دهد. آیا تصوراتمان در خصوص Walk Master صحیح است؟ با بررسی ویجیاتو همراه باشید تا پاسخش را پیدا کنیم.

Walk Master
اینکه چرا حیوانات جنگل تصمیم می‌گیرند به جای استفاده از دو پای سالمشان، چوبی بلند به دست گیرند و شروع به راه رفتن با آن کنند، نامشخص است! اما موانع و مسیر دشواری که پیش رویشان مشاهده می‌کنیم تاحدودی نیاز به استفاده از این وسیله را برایمان توجیه می‌کند. درهرصورت، این شمایید و این حیواناتی که تصمیم گرفته‌اند از این پس با استفاده از چوب‌هایی بلند گام بردارند، اما در انجام این کار ناشی به نظر می‌رسند و نیاز به کمک دارند.

هسته اصلی گیم‌پلی بازی شامل گام برداشتن و رد شدن از موانع می‌شود. به صورت نوبتی، پایه‌ای که عقب‌تر قرار گرفته انتخاب می‌شود و شما می‌توانید با لمس صفحه و کشیدن انگشتتان به مقدار مورد نیاز، پای انتخاب شده را جابجا کنید. اندازه‌گیری در این قسمت از اهمیت بالایی برخوردار است. نباید تنها به مانع پیش رویتان نگاه کنید و می‌بایست گام‌های بعدی و چگونگی رد کردن موانع دیگر را هم در نظر داشته باشید.

با جلو بردن یک پایه، نوبت به پایه بعدی می‌رسد. پایه‌ها به بالا حرکت نمی‌کنند و تنها جلوتر می‌روند. اگر مانعی مرتفع پیش رویتان قرار گرفت، باید از فاصله‌ای دورتر پایه‌ را تکان دهید تا بتواند روی مانع قرار گیرد. خوشبختانه فیزیک بازی منطقی است و همانطور که غریزه‌تان حکم می‌کند، می‌توانید با پایه‌ها و موانع برخورد کنید و به سلامت از رویشان بگذرید.

Walk Master تلاشی برای اذیت کردن شما نمی‌کند و حیوانات نیز آنقدر آمادگی بدنی دارند تا بتوانند به شما کمک کنند حتی در سخت‌ترین شرایط تعادل را حفظ کنید و به سادگی سرنگون نشوید. برخی مواقع لازم دارید بپرید و این کار گرچه کمی سخت است، اما با لمس صفحه حین راه رفتن صورت می‌گیرد. گیم‌پلی بازی به گونه‌ای طراحی شده که شما به مرور زمان تمام قلق‌هایش را متوجه می‌شوید و حال می‌توانید به سادگی در بازی پیش‌روی کنید.

معرفی و دانلود بازی Walk Master – استاد گام برداشتن - ویجیاتو
البته این بدین معنی نیست که بازی به مرور ساده‌تر می‌شود. همزمان با حرفه‌ای‌تر شدن شما در امر گام برداشتن، مراحل بازی چالش‌برانگیزتر می‌شوند. این بدین معنیست که شما برای رد کردن هر مانع مدت زمان بیشتری نیازی دارید و این وسط صبر و حوصله حرف اول را می‌زند. Walk Master اهمیت میلیمترها را به شما نشان می‌دهد و در برخی شرایط اگر نتوانید به درستی یک فاصله را طی کنید، سریعا واژگون می‌شوید.

یکی از ویژگی‌های جالب Walk Master این است که انتخاب بازی کردن به صورت عمودی یا افقی به شما بستگی دارد. در حالت افقی شما محیط بیشتری از بازی را مشاهده می‌کنید و این مسئله موجب می‌شود با آمادگی بیشتری به سراغ موانع بعدی بروید. همچنین بازی از صفحه نمایش‌های U شکل یا ناچ نیز پشتیبانی می‌کند و شما می‌توانید از تجربه تمام صفحه خود لذت ببرید.

ظاهر فانتزی و محیط زیبای بازی یکی از محاسن آن محسوب می‌شوند. حیوانی که کنترلش را به عهده دارید به مرور قابل تغییر است و شما می‌توانید با هزینه کردن سکه‌هایتان، حیوانی جدید را به صورت رندوم آزاد کنید. شاید انتخاب حیوان جدید به دست شما نباشد، اما شخصی‌سازی آن کاملا در دستان شماست و می‌توانید آزادانه او را تزئین کنید.

گرچه ظاهر Walk Master به گونه‌ای است که می‌تواند برای کاربران با سنین پایین مناسب باشد، اما گیم‌پلی پیچیده و دشواری بالای مراحل بازی به گونه‌ای است که حتی کاربران بزرگسال را نیز به چالش می‌کشد و آنان را دچار مشکل می‌کند. از این رو، اگر به دنبال تجربه یک بازی شصتی آرکید و سرگرم‌کننده هستید، Walk Master می‌تواند انتخابی مناسب تلقی شود.


پیشنهاد میشه

گول ظاهر ساده و فانتزی Walk Master را نخورید و مطمئن باشید بازی در ارائه تجربه‌ای دشوار و چالش‌برانگیز، بیشتر از آنچه به نظر می‌رسد موفق عمل می‌کند و از این حیث می‌تواند ساعت‌ها شما را سرگرم کند.

معرفی و دانلود بازی Walk Master – استاد گام برداشتن - ویجیاتو
Walk Master
Walk Master
  • سازنده Two Men and a Dog
  • سیستم‌عامل iOS اندروید
  • ژانرآرکید
  • حجم150 مگابایت
کپی شد https://vgto.ir/5ni
نظرات
0 0 امتیازها
امتیاز مطلب
0 دیدگاه
دیدگاه درون خطی
نمایش تمام نظرات
0
نظرت رو حتما بهمون بگو!x