معرفی و دانلود بازی Rise Up – تا بینهایت و فراتر از آن!

معرفی و دانلود بازی Rise Up – تا بینهایت و فراتر از آن!

چالش مراقبت از یک بادکنک

۱۷ مرداد ۱۳۹۸ ۵ ذخیره

طی سال‌های گذشته بازی‌های محدودی توانسته‌اند به باشگاه صد میلیون پلی‌استور وارد شوند. وقتی به لیست این بازی‌ها نگاهی میاندازیم متوجه می‌شویم با مجموعه‌ای از برترین بازی‌های آرکید این سیستم عامل مواجهیم که معمولا محتوای زیادی شامل بخش داستانی یا آنلاین و… ندارند و تنها برای پر کردن بخش کوچکی از اوقات فراغت کاربران درنظر گرفته شده‌اند.

Rise Up یکی از این دسته بازی‌هاست که شاید در نگاه اول محتوای خاصی نداشته باشد، اما خلاقیت جالب به کار رفته در هسته اصلی گیم‌پلی آن موجب شده تا بیش از صد میلیون کاربر هم اکنون آن را روی تلفن‌های هوشمند خود نصب داشته باشند. یکی از مهم‌ترین خصوصیات Rise Up این است که باقدرت یکی از برترین بازی‌های شصتی حال حاضر موبایل محسوب می‌شود. کنترل بازی آنقدر ساده است که شما  می‌توانید آن را در هر شرایطی از جمله هنگامی که در مترو یا اتوبوس منتظر رسیدن به مقصد هستید تجربه کنید.

اما چنین بازی ساده‌ای چگونه می‌تواند به چنین موفقیتی دست پیدا کند و تا این اندازه محبوب شود؟ با بررسی ویجیاتو همراه باشید تا دلیل آن را برایتان توضیح دهیم.

RISE UP
Rise Up داستان بادکنکی را روایت می‌کند که رها شده و به مرور ارتفاع می‌گیرد. مسیری که این بادکنک در پیش گرفته مملو از خطراتی است که هرلحظه ممکن است موجبات ترکیدنش را فراهم کنند. شما نقش یک محافظ برای این بادکنک را اجرا می‌کنید و وظیفه دارید از آن در برابر این خطرات دفاع کنید. کارتان ساده است، کافی است دایره محافظی که روی صفحه قرار دارد را به اطراف تکان دهید تا مانند یک سر دفاعی عمل کرده و جلوی اصابت موانع به بادکنک را بگیرید.

با توجه به حضور ثابت این دایره محافظ روی صفحه، می‌توانید برای کنترل آن انگشتتان را روی هر قسمت از صفحه قرار دهید یا آن را در نقطه‌ای رها کنید و آرام به تماشای بازی بنشینید. بخش کلاسیک بازی حالتی رکوردی دارد و هدفتان این است که بتوانید به مرور زمان و با دفاع برابر موانعی که تلاش می‌کنند بادکنکتان را بترکانند استقامت کنید. لول و امتیاز شما بر حسب مقدار زمان سالم ماندن بادکنک محاسبه شده و درنهایت رکوردتان در بازی ثبت می‌شود.

RISE UP
بخش دیگر بازی Challenges نام دارد. این بخش حالتی مرحله‌ای دارد که به مرور سخت‌تر و به عبارتی رد شدن از موانع پیش رویتان چالش‌برانگیزتر می‌شود. خیالتان راحت، پیشروی شما در این بخش ذخیره می‌شود و می‌توانید در فرصتی دیگر آن را ادامه دهید و رکوردتان را بهبود بخشید. همچنین در بازی گزینه‌های ساده‌ای برای شخصی سازی بادکنک و دایره محافظ درنظر گرفته شده که به مرور و برحسب رکوردتان آزاد شده و دردسترس قرار می‌گیرند.

همانطور که در ابتدای مطلب نیز گفته شد، Rise Up یکی از برترین بازی‌های آرکیدِ شصتی برای تلفن‌های هوشمند است که به خوبی می‌تواند شما را با ارائه چالشی جذاب و متفاوت، برای مدتی سرگرم و راضی نگه دارد.


پیشنهاد میشه

در میان بازی‌های آرکید شناخته شده برای تلفن‌های هوشمند، Rise Up جایگاه ویژه‌ای دارد. بازی با تکیه بر ایده منحصر به فرد خود مبنی بر محافظت از بادکنکی که درحین ارتفاع گرفتن با موانع مختلفی روبه‌رو می‌شود به محبوبیت بالایی دست پیدا کرده و جزو پر دانلودترین عناوین فروشگاه پلی‌استور محسوب می‌شود.

RISE UP
Rise Up

    Rise Up

  • سازنده Serkan Özyılmaz
  • سیستم عامل iOS اندروید
  • ژانرآرکید
  • حجم: 37 مگابایت

کپی شد https://vgto.ir/5no
نظرات
5 1 امتیاز
امتیاز مطلب
0 دیدگاه
دیدگاه درون خطی
نمایش تمام نظرات
0
دوست داشتید، نظر دهیدx