معرفی و دانلود بازی Happy Glass – چالش‌ آب کردن یک لیوان

معرفی و دانلود بازی Happy Glass – چالش‌ آب کردن یک لیوان

شاید با تجربه Happy Glass قدر پر کردن لیوانتان از شیر آشپزخانه را بیشتر بدانید!

۲۲ تیر ۱۳۹۸ ۲ ذخیره

تجربه ثابت کرده هرچه آزادی عمل کاربر در حل یک معما یا پازل بیشتر باشد، بازی سرگرم کننده‌تر یا به نوعی چالش‌برانگیزتر می‌شود. بازی‌های پازل کمی هستند که این آزادی عمل را به کاربران می‌دهند. اکثرا در بازی‌های پازل مشاهده می‌کنیم که کاربر می‌بایست از میان طرح‌ها یا آیتم‌های پیش‌فرض، معما را حل کرده و درنهایت بتواند مجوز ورود به مرحله بعدی را کسب کند.

شاید همین آزادی عمل باشد که موجب شده Happy Glass تا این اندازه محبوب و موفق باشد. این بازی پازل سرگرم‌کننده و جذاب که توسط استودیو لایِن ساخته شده تاکنون در فروشگاه پلی استور بیش‌ از ۱۰۰ میلیون بار دانلود شده و نظرات و نمرات مثبت آن نشان می‌دهد ایده و خلاقیت جدید این استودیو تا چه حد موفق عمل کرده است.

در این بررسی با ویجیاتو همراه باشید تا علاوه بر آشنایی با Happy Glass، با خلاقیت جالب تیم سازنده آن نیز بیشتر آشنا شوید.

معرفی و دانلود بازی Happy Glass – چالش‌ آب کردن یک لیوان - ویجیاتو
بازی یک پازل ساده حل کردنی را طی مراحلی متعدد تکرار می‌کند، اما هربار با اضافه کردن چالش‌ها و پیچیدگی‌های بیشتر. شما لیوانی در اختیار دارید که می‌خواهید آن را با آب پر کنید. آب از طریق لوله‌ای که در محیط بازی وجود دارد وارد می‌شود و شما وظیفه دارید با رسم اشکال یا خطوط مورد نیاز روی صفحه، آب را از نقطه‌ای که شیر قرار دارد به داخل لیوان انتقال دهید. ساز و کار بازی بسیار ساده است و محدودیتی برای خط‌ها یا حجم اشکال طراحی شده وجود ندارد. اما هرچه طول خط‌های کشیده شده کمتر باشد، شما درنهایت امتیاز بیشتری کسب می‌کنید.

بستر ابتدایی بازی براساس قوانین فیزیک است و بازی به خوبی توانسته این قوانین را در قالبی منطقی طراحی و اجرا کند. فیزیک آب بازی کاملا قابل پیش‌بینی است و شما به صورت غریزی تشخیص می‌دهید برای منتقل کردن آب، نیاز به ترسیم چه راهی دارید. می‌توانید ساده فکر یا عمل کنید، یا اینکه کار را برای خودتان الکی پیچیده کنید و با رسم اشکالی عجیب و غریب، درنهایت آب را به داخل لیوان برسانید. البته با فدا کردن مقدار زیادی از امتیازهایتان. برای موفق عبور کردن از هر مرحله نیز می‌بایست لیوان را تا حد مشخصی از آب پر کنید. این بدین معنیست که یکی از راهکارهای بازی برای دشوارتر کردن مراحل، کمتر کردن حجم آب است تا شما مسیری را طراحی کنید که طی آن آب بدون هدر رفتن وارد لیوان شود و بتوانید مرحله را با موفقیت پشت سر بگذارید.

happy glass
روند چالش‌برانگیز شدن مراحل Happy Glass به کندی شکل می‌گیرد و بازی فرصت لازم برای آشنایی با تمام راه حل‌های موجود را به شما می‌دهد. اما به مرور و با پیشروی در مراحل متعدد بازی، متوجه می‌شوید که Happy Glass در ورطه تکرار غرق نمی‌شود و با اضافه کردن چالش‌هایی جدید و به موقع، از خسته کننده شدن بازی جلوگیری می‌کند. اما بازی به همان اندازه که برابر غرق در تکرار شدن مقاومت می‌کند، با سر به دریای تبلیغات شیرجه می‌زند و کاربران را با حجم بالای تبلیغات خود اذیت می‌کند. عملا در بازی پاداشی دریافت نمی‌کنید مگر اینکه ویدیوهای تبلیغاتی آن را مشاهده کنید. گرچه بازی به خوبی از صفحه‌ نمایش‌های بزرگ و حتی تکنولوژی ناچ پشتیبانی می‌کند، اما بخشی از پایین صفحه را خالی می‌گذارد و آن را به تبلیغات آنلاین اختصاص می‌دهد تا حسابی شما را کلافه کند.

درنهایت می‌توان Happy Glass را یکی از بازی‌های متفاوت و دوست داشتنی تلفن‌های هوشمند در سبک پازل دانست. بازیی که با ارائه خلاقیتی منحصر به فرد، روندی جدید در حل پازل‌ را به کاربران ارائه می‌دهد. محیط ساده و پازل‌های نه چندان دشوار بازی (حداقل در مراحل اولیه) موجب می‌شوند Happy Glass حتی برای تجربه کودکان نیز مناسب باشد.


پیشنهاد میشه

Happy Glass با استفاده از ساز و کاری متفاوت و دخیل کردن کاربر در حل پازل‌ها و دادن آزادی عمل مطلق به او، روندی جدید در بازی‌های پازل ابداع کرده که با توجه به پیاده‌سازی منطقی و دوست داشتنی آن، تبدیل به تجربه‌ای جذاب شده است.

Happy Glass
Happy Glass
Happy Glass
  • سازنده استودیو لاین
  • سیستم‌عامل iOS اندروید
  • ژانرکژوالمعمایی
  • حجم70 مگابایت
کپی شد https://vgto.ir/5o9
نظرات
2 1 امتیاز
امتیاز مطلب
مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
0 دیدگاه
دیدگاه درون خطی
نمایش تمام نظرات
0
نظرت رو حتما بهمون بگو!x