معرفی و دانلود بازی ایرانی گشت پلیس 2 – آژیرکشان به دنبال خلافکاران

معرفی و دانلود بازی ایرانی گشت پلیس 2 – آژیرکشان به دنبال خلافکاران

گشت پلیس 2 به زیبایی هیجان ناشی از یک تعقیب و گریز پرخطر را به کاربر منتقل میکند

۲۳ خرداد ۱۳۹۸ ۳.۵ ذخیره

چندان بی‌راه نیست که ادعا کنیم تجربه پوشیدن لباس پلیس، بستن کلت به کمر و حضور در ماشین پلیسی که آژیر کشان به دنبال خلافکاران در سطح شهر ویراژ می‌دهد رویای کودکی هر پسر و شاید هر دختری بوده است. گرچه بسیاری از این افراد در بزرگسالی رویای کودکی خود را فراموش می‌کنند و مسیر دکتر یا مهندس شدن را پیش روی خود قرار می‌دهند، اما هیچوقت به تجربه حس هیجان ناشی از حضور در چنین شرایطی نه نمی‌گویند.

گشت پلیس 2 ساخته استودیو هنر نور و حرکت که تحقق این رویای کودکی را هدف اصلی خود قرار داده، یکی از برترین بازی‌های ایرانی عرضه شده برای سیستم عامل اندروید است. اگر سری به کافه بازار بزنید و نگاهی به نقدها و امتیازات کاربران به این بازی بیاندازید، متوجه می‌شوید که این ادعا حقیقت دارد و این استودیوی موفق داخلی در کسب رضایت مخاطبین خود عملکرد رضایت بخشی از خود نشان داده است.

گشت پلیس 2  گسترده‌تر از چیزیست که در نگاه اول به نظر می‌رسد. هسته اصلی گیم‌پلی بازی بر اساس اتومبیل‌رانی و مسابقات ریسینگ طراحی شده و در کنار آن، شاهد وجود برخی المان‌های اکشن هستیم. درواقع همین المان‌های اکشن هستند که بخش پلیسی بازی را جذاب‌تر می‌کنند و به آن شکل و فرمی کامل‌ می‌دهند.

گشت پلیس 2
سازندگان بازی دست مخاطب را برای شخصی سازی اتومبیل کاملا باز گذاشته‌اند

شما در نقش آرش وارد بازی می‌شوید؛ یکی از اعضای کار کشته نیروی انتظامی که تازه به یگان خودرویی ملحق شده. در کنار او فرهاد حضور دارد که یک تیرانداز ماهر است و به خوبی می‌تواند از اتومبیل در حال حرکت به سمت اهدافش شلیک کند. پس از ورود به گشت پلیس 2 و خرید اتومبیل و ایجاد تغییرات دلخواهتان وارد نقشه بازی می‌شوید و می‌توانید ماموریت‌هایتان را شروع کنید.

گشت پلیس 2 از محتوای گسترده‌ای برخوردار است و مخاطب را محبور به تجربه حالتی خاص از بازی نمی‌کند. شما می‌توانید به صورت آزادانه در محیط بازی که درواقع بازسازی واقعی قسمتی از نقشه تهران است گشت بزنید و آیتم‌های پنهان داخل شهر یا کدهای مخفی را پیدا کنید.

می‌توانید وارد مراحل اکشن بازی شوید و به تعقیب و گریز خلافکاران بپردازید. بر اساس پیشروی در بازی و کسب امتیاز با توجه به عملکردتان در هر مرحله، لول شما افزایش می‌یابد و مراحل جدیدی برای تجربه در اختیارتان قرار می‌گیرند. در قسمت تعقیب و گریز بازی، ابتدا شاهد مراحلی هستیم که می‌بایست با استفاده از برخورد فیزیکی، اتومبیل فرد خلافکار را متوقف کنید.

پس از رسیدن به سطح یا لول هفتم بازی، دسته‌ای جدید از مراحل بازی آزاد می‌شوند که در آن‌ها مجوز استفاده از سلاح گرم در اختیار دارید و می‌توانید به سمت اتومبیل‌های فراری شلیک کرده و با آنان وارد درگیری مسلحانه شوید. همچنین قسمتی از مراحل نیز مشابه بازی‌های ریسینگ بوده و از شما تقاضا می‌کند تا طی زمانی محدود خود را از نقطه‌ای به نقطه دیگر در شهر برسانید.

گشت پلیس 2
مراحل بازی از بخش‌های متنوعی تشکیل می‌شود که هر بخش شامل تعداد قابل قبولی ماموریت است

اگر بخواهیم گشت پلیس 2 را از بعد المان‌های اتومبیل سواری آن بررسی کنیم، با یکی از بهترین بازی‌های داخلی در این سبک روبه‌رو هستیم.  با توجه به خصوصیات اتومبیلی که در اختیار دارید نحوه کنترل و عملکرد شما در خیابان‌ها متفاوت است اما درمجموع سیستمی روان و مشابه بازی‌های شبیه‌ ساز پیش روی ماست.

این مسئله موجب می‌شود در حین تعقیب و گریز و درگیری با خلافکاران توانایی کنترل اتومبیلتان را به سادگی هرچه تمام‌تر در دست داشته باشید و از برخورد با موانع یا دیگر اتومبیل‌های موجود در مسیر جلوگیری کنید. لذت و هیجان ناشی از رانندگی با اتومبیل‌های داخل بازی زمانی دو چندان می‌شود که از بخش تنظیمات به سراغ کنترل حرفه‌ای بروید. با این کار علاوه بر پدال گاز، دنده عقب و ترمز دستی نیز به هود صفحه نمایش بازی اضافه می‌شوند و می‌توانید با آزادی عمل بیشتری در خیابان‌ها رانندگی کنید.

البته فیزیک بازی یا به عبارتی عکس العمل ناشی از برخورد ماشین‌ها با یکدیگر در این بخش کمی با مشکل روبه‌رو است و همیشه آن طور که انتظار دارید پیش نمی‌رود. در برخی مراحل بازی در حالی که با سرعت زیاد به اتومبیل خلافکار می‌کوبید تا میزان سلامتی آن را کاهش دهید، مشاهده می‌کنید که نوار سلامتی اتومبیل هدف قرار داده شده تغییری نمی‌کند اما اتومبیل شما آسیب زیادی می‌بیند.

قسمت اکشن و تیراندازی بازی نیز مکانیزم جالبی دارد. شما می‌بایست فاصله طولی خود را با اتومبیل خلافکار حفظ کنید تا نتوانند به شما شلیک کنند. فرهاد در این شرایط از پنجره اتومبیل خارج می‌شود و نوعی سیستم هدف گیری روی صفحه نمایان می‌شود که شما می‌بایست آن را روی اتومبیل مورد نظر نگه دارید تا گلوله‌های شلیک شده به آن اصابت کنند.

گشت پلیس 2

تنوع اتومبیل‌های موجود در گشت پلیس 2 بالاست و تیم طراحی بصری بازی کار خود را در مدل سازی این اتومبیل‌ها به نحو احسن انجام داده است. البته ظاهر ساده این اتومبیل‌ها با تکیه بر گزینه‌های متعدد شخصی سازی دچار تغییرات اساسی می‌شود و شما این آزادی را دارید تا بتوانید طرح دلخواهتان را روی هر اتومبیل طراحی و پیاده سازی کنید.

تغییرات در گشت پلیس 2 تنها شامل شخصی سازی ظاهری نمی‌شود. ارتقائ اتومبیل‌ها چه از نظر فنی و چه از نظر استحکام بدنه از اهمیت بالایی برخوردار بوده و به نوعی پیشروی در مراحل بازی در گرو توجه این مسئله است. شما می‌توانید عملکرد اتومبیلتان را به وسیله ارتقاء دادن موتور، اضافه کردن نیترو و… بهبود بخشید. برای بخش درگیری با خلافکاران نیز می‌توانید با اضافه کردن گارد یا روکش ضد گلوله به اتومبیلتان استحکام آن را افزایش دهید تا حین تعقیب و گریز آسیب کمتری به آن وارد شده و هزینه کمتری برای جبران خسارت‌های وارده صرف کنید.

مهم‌ترین نکته در خصوص گشت پلیس 2 سیستم معقول درآمدزایی آن است. شما با گذراندن یک مرحله و انجام دادن ماموریت‌های محوله درآمد چشم گیری کسب می‌کنید. این مسئله موجب می‌شود تا انگیزه کاربر برای تکرار دوباره مراحل و رسیدن به ماکسیمم مقدار درآمد افزایش پیدا کند تا درنهایت بتواند از این پول برای خرید اتومبیلی جدید یا ایجاد تغییرات استفاده کند.

البته ممکن است برخی مواقع همه چیز مطابق پیش بینی‌هایتان جلو نرود و درنهایت با کمبود پول برای تعمیر اتومبیلتان روبه‌رو شوید. بازی برای حل این مشکل بخش گشت‌زنی آزادانه و نوعی کوئیز چهار گزینه‌ای در نظر گرفته که می‌توانید با گذراندنشان بخشی از هزینه‌های مورد نیازتان را تامین کنید.

با این تفاسیر اگر علاقه‌مند به تجربه گشت پلیس 2 شدید، بهتر است بدانید این بازی به گونه‌ای طراحی شده که کاربران با هر نوع تلفن هوشمند بتوانند از تجربه آن لذت ببرند. سه گزینه گرافیکی بازی که جزئیات بصری آن را تغییر داده و کم و زیاد می‌کنند موجب می‌شوند شما بتوانید از تجربه این بازی روی تلفن‌های هوشمندی قوی یا ضعیف لذت ببرید و با مشکلی روبه‌رو نشوید.


گشت پلیس 2
کات‌سین‌های بازی کوتاه و ساده، اما جذاب و هیجان انگیزند
گشت پلیس 2
پیش از شروع هر مرحله اطلاعاتی درخصوص ماموریت پیش رویتان از زبان کارکترهای بازی بیان می‌شود
گشت پلیس 2
سیستم هدف گیری بازی به مرور و با ارتقاء دادن اسلحه‌تان بهبود پیدا می‌کند
گشت پلیس 2
با هزینه کردن مقداری از درآمدتان می‌توانید سلاحی قوی‌تر و دقیق‌تر در اختیار داشته باشید، دقیقا مانند اتومبیلتان


پیشنهاد میشه

وجود حالت‌های بازی متنوع، پیاده سازی دقیق و متناسب المان‌های اکشن و ریسینگ درکنار آزادی عمل بالا در شخصی سازی و ارتقاء فنی اتومبیل‌های داخل بازی بزرگ‌ترین خصوصیات مثبت گشت پلیس 2 محسوب می‌شوند.

معرفی و دانلود بازی ایرانی گشت پلیس 2 – آژیرکشان به دنبال خلافکاران - ویجیاتو
گشت پلیس 2
گشت پلیس 2
  • سازنده استودیو هنر نور و حرکت
  • سیستم‌عامل اندروید
  • ژانراکشنمسابقه‌ای
  • حجم87.6 مگابایت
کپی شد https://vgto.ir/5or
نظرات
3.5 4 امتیازها
امتیاز مطلب
0 دیدگاه
دیدگاه درون خطی
نمایش تمام نظرات
0
نظرت رو حتما بهمون بگو!x