ورود به ویجیاتو

بازیابی رمز عبور

کاربر جدید هستی؟ ثبت نام کن

ثبت‌نام در ویجیاتو

قبلا در ویجیاتو ثبت نام کردی؟ وارد شو.

بازیابی رمز عبور

میتونی وارد ویجیاتو بشی یا ثبت نام کنی

بررسی بازی Fast & Furious Crossroads – حتی بدتر از کرونا

خواهش می‌کنیم به همان دنیای سینما برگرد

۲۸ مرداد ۱۳۹۹ ۴.۳ ذخیره

ساخت بازی‌های ویدیویی ضعیف اقتباسی از فیلم‌های سینمایی پرفروش و البته برعکس آن پدیده تازه و جدیدی نیست. فعالین این دو حوزه ظاهرا هنوز نمی‌‌دانند که باید چطور دنیاهای خودشان را از مدیومی به دیگری ببرند. اما Fast & Furious Crossroads یا جدیدترین بازی سری فیلم‌های سریع و خشمگین حتی در این گروه از آثار متوسط هم قرار نمی‌گیرد.

محصول نهایی با برچسب قیمت ۶۰ دلاری‌اش دست کمی از یک کلاهبرداری بزرگ ندارد. از طرفی با وجود سابقه نسبتا درخشان استودیو بازی‌سازی Slightly Mad Studios می‌توانم تصور کنم که آن‌ها درگیر یک پروژه تمام تجاری شده‌اند. پروژه‌ای که انگار از آن خواسته شده باشد در کمترین زمان ممکن و با صرف حداقل بودجه، عنوانی مقوا بسازند به این امید که احتمالا طرفداران سرسخت فیلم‌های سریع و خشمگین بدون آنکه اهمیتی دهند، بازی را خریداری کنند. اما در ادامه با ویجیاتو همراه باشید تا بهتر متوجه شوید چرا Fast & Furious Crossroads یکی از بدترین اتفاق‌های سال ۲۰۲۰ است.

Fast & Furious Crossroads
 • امتیاز کاربران
  130 ratings2.5/10
 • امتیاز متاکریتیک 36
 • ژانر مسابقه‌ای
 • تاریخ انتشار ۱۷ مرداد ۹۹
 • پلتفرم‌ها ایکس‌باکس وانپلی‌استیشن 4پی‌سی
 • ناشر بازی باندای نامکو
 • سازنده Slightly Mad Studios
 • حالت بازی تک نفرهچند نفره
 • درجه سنی بازی مناسب برای نوجوانان

اگر بخواهم تمامی مشکلات و ایرادات ریز و درشت Fast and Furious Crossroads را در یک جمله خلاصه کنم، باید بگویم که ظاهرا هیچکس در تیم ساخت به توسعه چنین محصولی علاقه‌ای نداشته است و انگار که همه وظایفشان را فقط از روی اجبار انجام داده باشند.

همان چند ثانیه شروع بازی هم برای پی بردن به این موضوع کافی است، وقتی که وین دیزل (Vin Diesel)، هنرپیشه معروف هالیوود که اتفاقا سابقه حضور در بازی‌‌ها و صداپیشگی کاراکترها را هم دارد، دیالوگ‌هایش را با یکنواخت‌ترین و بی‌حس‌ترین لحن ممکن ادا می‌کند. با توجه به شناختی که همه ما از او و استعدادش داریم، تنها توجیه ممکن این است که احتمالا او دیالوگ‌هایش را دراز کشیده روی تخت و با بی‌میلی تمام ضبط کرده باشد.

چنین مشکلی برای باقی کاراکترها که باز هم تمامی آن‌ها بازیگران بنام هالیوود هستند، نیز صدق می‌کند و به جز یکی دو نفر از آن‌ها، هیچ کدام در خواندن خط‌هایشان حتی کمی صدایشان را پایین و بالا نمی‌کنند. ترکیب این موضوع با خود سطح کیفی دیالوگ‌ها که از فیلم‌های درجه سه هم احمقانه‌تر است، دیدن میان‌پرده‌ها را از اول تا آخر به یک شکنجه تبدیل می‌کند. واقعا نمی‌توانم تصور کنم نویسندگان چطور انتظار داشتند تا مخاطبشان از شنیدن جمله‌ای چون «من اونا رو تعقیب نمی‌کنم، اونا از دست من فرار می‌کنن» هیجان‌زده شوند و در پوست خودشان نگنجند.

داستان Fast and Furious Crossroads نیز به شکل معجزه‌‌آمیزی موفق می‌شود حتی از آخرین نسخه‌های سینمایی مجموعه هم کلیشه‌ای‌تر و بی‌‌منطق‌تر باشد. نگران اسپویل شدن هیچ چیزی هم نباشید، داستان بازی همان روایت تکراری گروهی مزدور است که با دستیابی به سلاحی انقلابی و فروشش به دشمنان آمریکا می‌خواهند پول بسیاری به جیب بزنند. بیش از حد آشنا نیست؟

البته که داستان در بازی‌های ریسینگ اهمیتی ندارد اما خب متاسفانه باید بگویم که گیم‌پلی و لول دیزاین Crossroads حتی از داستان‌سرایی‌اش بدتر است. در همان اولین سکانس بازی، گروهی از خودروهای دشمن به سمتتان حمله می‌کنند و شما هم باید چون نسخه‌ داون‌گرید شده‌ای از سری Burnout با کوبیدن ماشین خود به آن‌ها و تمام کردن نوار سلامتی‌شان آن‌ها را از دور خارج کنید آن هم در حالی که صحنه آهسته می‌شود. بعد از مدتی یک تانک با نوار سلامتی بزرگ‌تر از راه می‌رسد و شما هم با استفاده از ابزارهای اختصاصی خود دوباره آن‌ را نابود و سپس مسافتی را داخل محیط پوچ و بی‌هویت بازی طی می‌کنید.

شاید پاراگراف بالا آنقدر هم بد به نظر نرسد، حتی کمی هم هیجان‌انگیز اما نه زمانی که سازندگان تصمیم گرفته باشند چنین فرمولی را تا انتها به کار ببرند. در مراحل بعدی، قطار، اتوبوس و حتی موشک (!) جایگزین آن غول مرحله آخر می‌شوند و در این بین با یکی دو گجت به درد نخور دیگر هم آشنا می‌شوید.

بازی Fast and Furious Crossroads

البته اگر بخواهم منصف باشم، چند مرحله متنوع هم در این ۵ ساعت گیم‌پلی دیده می‌شود. در یکی از آن‌ها باید به شکلی پنهانی خودرویی را تعقیب کنید که البته بازی با محدود کردن سرعت‌تان این کار را هم ساده‌تر می‌کند، تنها دو بار با خودروهای دیگر مسابقه می‌دهید که تازه یکی از این مسابقات ناتمام باقی می‌ماند و یک مرحله عجیب هم در این بین بود که هنوز متوجه منطق پشت آن نشدم. Fast and Furious Crossroads در این مرحله تاریخی از شما می‌خواهد تا خودرویی را نابود کنید بدون آنکه طرف مقابل مشکوک شود. احتمالا راننده پشت فرمان بعد از آنکه بیشتر از ۵ بار با نهایت قدرت به خودرویش حمله کردم، با خودش گفته «فکر کنم وزش باد بود» چون دوست عزیزمان تنها ۴۶ درصد مشکوک شده بود.

مدت زمان بازی

داستان اصلی: ۵ ساعت
به همراه بخش چند نفره

شاید باورش سخت باشد ولی شوخی و مزاحی که در بالا کردم، به نوعی یکی از راه‌های خود سازندگان برای توجیه مشکلات بی‌پایان بازی بوده است. برای مثال، هوش‌مصنوعی خودروهای داخل شهر فاصله کمی با فاجعه دارد. این خودروها کیلومترها دورتر از شما بارها با هم تصادف می‌کنند و گاهی هم برخی از آن‌ها در چهارراه‌ها دیوانه می‌شوند و با سرعتی دیوانه‌وار به وسط خیابان می‌آیند. توجیه بازی چیست؟ یکی از کاراکترها در توضیح این رفتار می‌گوید که مردم این شهر واقعا دیوانه‌وار رانندگی می‌کنند. من که قانع شدم، شما چی؟

همه‌چیز زمانی بدتر می‌شود که می‌فهمید هوش‌مصنوعی ضعیف بدترین ایراد فنی Fast and Furious Crossroads نیست. برای اجرای بازی به یک سیستم بسیار قدرتمند احتیاج دارید و تازه در این حالت هم هنوز گاهی افت فریم‌هایی در میان‌پرده‌ها دیده می‌شود. اما اگر فکر می‌کنید با گرافیک واقع‌گرایانه و درجه یکی رو به رو هستید که صرفا کمی بهینه‌سازی نشده، سخت در اشتباه هستید. جلوه‌های بصری و جزییات بازی حتی در بالاترین تنظیمات هم بدون اغراق در حد نسل گذشته است. فکر کنم تصویر زیر از شعله‌های آتش خودش بهترین شاهد برای این ادعا باشد.

بازی Fast and Furious Crossroads

اگر تا به این جای مطلب هنوز امیدوار ماندید و آخرین سنگرتان این است که Fast and Furious Crossroads حداقل با ارائه لیستی از اتومبیل‌های جذاب و هندلینگ خوب آن‌ها کوچک‌ترین دلیلی برای تجربه بازی به شما دهد، برای بار آخر باید ناامیدتان کنم. هندلینگ آرکید ماشین‌ها و فیزیک آن‌ها به اندازه‌ای بد و افتضاح است که نسخه‌های اخیر نید فور اسپید در برابر آن چون فورتزا هورایزن می‌ماند. بیشتر آن‌ها هم حتی صدایی نزدیک به واقعیت ندارند و البته مهم هم نیست چون موسیقی اشتباه و تکراری بازی حسابی گوشتان را به اندازه کافی آزار می‌دهد. بدتر از همه اینکه Crossroads در هیچ بخشی حتی اجازه نمی‌دهد حداقل خودرویی را که می‌خواهید سوارش شوید، خودتان انتخاب کنید.

بیشتر بخوانید:

با آنکه به شخصه از نسخه‌های آخر فیلم‌های سریع و خشمگین دل خوشی ندارم و اعتقاد دارم که این سری از مجموعه‌ای در مورد خودروها و مسابقات خیابانی به یک دستگاه پول‌ساز تبدیل شده اما حتی اگر هنوز به این فیلم‌ها علاقه دارید، لطفا خودتان را با فکر کردن به آنکه این بازی مخصوص طرفداران فیلم ساخته شده، گول نزنید. بهترین و تنها ویژگی مثبت Fast and Furious Crossroads این است که بسیار زود و تنها در یک روز تمام می‌شود.

بازی Fast and Furious Crossroads

خلاصه بگم که…

سال ۲۰۲۰ تا به اینجا تقریبا هر بلایی که فکرش را می‌کردیم و نمی‌کردیم، به سرمان آورده است. از شیوع ویروس کرونا گرفته تا انواع مشکلات اقتصادی و موارد دیگری که خودتان بهتر از من در جریان هستید. اما Fast and Furious Crossroads را نیز به راحتی می‌توان از لحاظ فاجعه بودن در همین مقیاس بررسی کرد. عنوانی که تنها برای خالی کردن جیب شما ساخته شده است.

بازی Fast and Furious Crossroads

می‌خرمش

فکر کردن به دلیلی که چرا باید به خاطرش Fast and Furious Crossroads را خریداری کنید، واقعا سخت‌ است. اما اگر می‌خواهید بازی را روی کامپیوتر تجربه کنید و کار مهم‌تر دیگری برای انجام دادن ندارید، با توجه به کرک شدن بازی پس این احتمالا تنها دلیل است.

بازی Fast and Furious Crossroads

نمی‌خرمش

از اولین جمله پاراگراف اول تا پایان این نقد و بررسی تمام دلایلی هستند که به خاطرشان نباید به تجربه Fast and Furious Crossroads فکر کنید. حتی اگر طرفدار سرسخت و دو آتشه مجموعه فیلم‌ها باشید. ساخته جدید Slightly Mad Studios به جرات بدترین بازی سال ۲۰۲۰ و حتی بدتر از کرونا است.

 • امتیاز ویجیاتو25
 • امتیاز کاربران
  130 ratings2.5/10
 • امتیاز متاکریتیک36

کپی شد https://vgto.ir/5zj
نظرات (۸۸)
4.3 4 امتیازها
امتیاز مطلب
مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
88 دیدگاه
جدید ترین
قدیمی ترین بیشترین امتیاز
دیدگاه درون خطی
نمایش تمام نظرات
mohamad

ممنون از نقد درست و بی نقصت پدرام
من بازی رو نصب کردم ینی دقیقا به همه ی این مواردی که گفتی توی بازی رسیدم
گیم پلی بازی های شبیه سازی پلی استیشن ۱ از این بهتره
یه سوال هم داشتم:
شما قبلا توی برنامه ی به روز کار فوق العاده ای داشتید چرا دیگه اون برنامه وبررسی های شما و محسن پخش نمیشه؟؟
نمیشه خودتون در غالب یه برنامه ی جدا به همون صورت هفتگی داخل تلویزیون اجرا کنید؟

علیرضا

یادمه سر بررسی بازی جومانجی هم تقریبا همینقدر عصبانی کفری بودین از دست بازی سازا lol

amirzz

از گرافیکش معلومه چقدر بده

mahdi-mousavi

دوستانی که از زومجی اومدن (مثل من)
چرا همش میگید سایت ایکس(منظور چیز نامعلوم) باید بهش اضافه بشه
که همه ایکساتون دقیقا مثل زومجی

قرار نیس که اینجا مثل زومجی بشه
هر سایتی رویه خودش داره

البته بعضی تغییرات نیازه ولی همین مونده دیگه بعضیا بگن بیاید اسم سایتو بکنین زومجی

mahdi-mousavi

سلام به تیم فوق العاده ویجیاتو
سایتتون عالیه( مخصوصا از زومجی‌ لعنتی)
به نظرم این مورد اگه به سایتتون اضافه بشه دیگه همه چی عالی میشه

نمایش ندادن پاسخ ها (یعنی یه دکمه نمایش پاسخ ها اضافه بشه و از اول پاسخ نمایش داده نشه چون شلوغ میشه خیلی)

Agent

یک قابلیت تغییر نام هم اضاف کنید لطفاً.

آخرین ویرایش 1 سال پیش توسط Agent
mohamma80

واقع چرا حاضرند اینجور فاجعه هارو بسازن
یا سازندهاش اخرین بازی ای که کردند واسه حداقل ۱۰ ۱۵ سال پیشه یا تقویم ندارن یا از وجود ردد , tlue ( البته نه داستانش نظر شخصی ) , گوست او توشیما و ویچر و اینجور شاهکار ها خبر ندارن

mmd-sekiro

داستان تلو ۲چه مشکل بزرگی داره؟؟؟

mohamma80

یکم زیاد دارک و بی رحم بود و من نمیخواستم و نتونستم با جریان داستان جلو برم

asdfghj

تو شرکت Slightly Mad Studios چی کار میکردن حکم بازی میکردن؟

farid24

هدفت وقتی تنها پول باشه نتیجش هم بهتر از این نباید باشه.چه فیلم های اخیر فست چه بازیش…

Siza-spidey

فک کنم من بازی رو میساختم بهتر در میومد😐
۳۶ آخه
آقای پدرام بهادری شما تو بازی ویزیون نبودیید یه بار days gone بازی کردید یادمه

Aref3831

یا خدا
این که خیلی داغونه

Mmd

واقعا بازی مزخرفی بود
حیف وقتی که برای دانلود ، اکسترکت ، نصب و حدود یه ساعت بازی کردن براش گذاشتم😂
هیچ نکته مثبتی نداشت ، همون یه ساعت هم به زور بازی می کردم به امید این که بهتر بشه
نشد که نشد

Amirdz-2

آقا پدرام واسه چی وقتت رو برا نقد این بازی هدر دادی ؟ فقط برای نقد می تونستی بنویسی فاجعه یا بنویسی که به نمره ی متاکریتیک مراجعه شود . دیگه نیاز به وقت گزاشتن سرش نبود که

Jack-the-Ripper

انقدر اينا از اين فيلم در امد دارن يكم بودجه ميدادن حداقل

Alanking1spider

اوه اوه گند زدن که

Amir

عجب پس تنها خوبیش اینه که تو یه روز تموم میشه😂😂

AMIR1234

XD

Persian gamer

سلام فکر کنم آقای بهادری در سال ۱۳۹۴ هم نویسنده زومجی بوده چون توی اینترنت اسمشو سرچ کردم اومد

Jack-the-Ripper

گذشته هر كس به خودش مربوط فرزندم

Arp24

واقعا بازی های موبایل گرافیکشون از این بهتره یعنی آسفالت رو گوشی رو من به این ترجیح میدم

green-arrow

خدا ازت نگذره ea
این بنده خدا داشتن nfs shift شونو میساختن
چی کارشون داشتی😑

MOBIN-GAMER

از تریلر بازی معلوم بود که افتضاحه😒

Mahdi-HK

یا خدا
آقا پدرام بد شاکی شده از دست بازی 😂

Mmdrad12

آقای پدرام بهادری من به عنوان یک تازه وارد از سایتی که همه اومدن اومدم و تازه واردم یک سوال شما تو شبکه امید فعالیت داشتید

Mmdrad12

ممنون

DCDicaprio

من تو شبکه نسیم شما رو دیدم روز های فرد ساعت ۶ و نیم فکر کنم بود

mdk84

سلام
شبکه نسیم پخش نمیشه برنامه بازی ویزیون
شبکه امید به نظرم

F-n

الان فهمیدم هی میگفتم من آقای بهادری رو کجا دیدم بگو کجا بوده 😅😅😅😅

X101ABBAS101X

😂😂😑😞

MrXAliF22f1gpm

نمره کاربرا ۱.۴ دم همه گرم 😂😂
۱.۴ هم بنظرم واسش زیاده.

آخرین ویرایش 1 سال پیش توسط MrXAliF22f1gpm
h game

امیدوارم روز به روز بیشرفت بکنید

آخرین ویرایش 1 سال پیش توسط hgamer
h game

ممنون از نقد

آخرین ویرایش 1 سال پیش توسط hgamer
H-kh

خسته نباشید !
از این بدتر هم داریم؟
لطفا آخر نقد نکات مثبت و منفی رو جداگانه بگید

Illusive-Man

اره یه جمع بندی کلی برا اخر مطلب لازمه

MrXAliF22f1gpm

همون میخرمش،نمیخرمش خوبه و باحالم هست . خلاصه بگم که… هم هست.

آخرین ویرایش 1 سال پیش توسط MrXAliF22f1gpm
shadowwarior22

اتفاقا من خیلی دقت کردم و از این چرا بخرم و نخرم خیلی خوشم میاد ، اکثر سایتا جمع بندی کلی دارن ته بررسیاشون ولی این بخرم و نخرم خیلی متفاوت و جذابه من که راضیم :))

H-kh

آره جذابه ولی منظورم این نیست که کنار بزاریدش نقاط ضعف و قوت یه جای دیگه بزارید این بخش جذاب هم بیشتر بهش توجه بشه

mahdi-mousavi

اره
به نظرم ایده بهتریه

Illusive-Man

خسته نباشید اقای بهادری
((وقتی که بازی هم از کرونا سبقت میگیرد))
بازی فاجعه ست اینا برا چی بازی میسازن 🤔😣

Par

ممنون از نقد.
فقط اونجا که نوشته شده «فکر کنم وزش باد بود»! یعنی خدایی خیلی خندیدم.😂😂
و فکر نمی‌کردم اصلاً در سایت خارجی (opencritic یا metacritic) اصلاً نمره سایت ایرانی ثبت شده. واقعاً عالی!
تنها سایت به زبان فارسی که واقعاً دنبال میکنم اینجاست.

mahdi-naeimi

ممنون اقای بهادری از نقدتون تصمیم گرفتم به جای اینکه اینترنتم و برای این بازی حروم کنم برم کلی فورتنایت بازی کنم
کاملا داشتم گول اسم بازی رو میخوردم ممنون

shadowwarior22

بین بد و بدتر ، بدتر رو انتخاب کردی پس XD
( مزاح )

h game

یه سوال دارم چرا اینقدر کامنت ها زیاد شده من همین دیروز که امدم حد اکثر کامنت ها ۱۵ یا ۲۰ تا بود ولی الان که وارد سایت شدم.متوجه حجم عظیمی از کامنت ها شدم ، اول که وارد شدم فکر کردم سایت به مشکلی برخورده و اعداد رو اشتباهی زده ولی بعد که دیدم متوجه شدم که نه .
من از خیلی وقت پیش به این سایت مراجعه میکردم ،و همیشه اولین انتخابم ویجیاتو بود، خیلی از مطالب حتی کامنت هاش دو رقمی هم نمی شد ولی الان کامنت ها سه رقمی هستش.
خیلی ممنون میشم که از تیم ویجیاتو عزیز کسی بیاد و به من پاسخ بده که چه اتفاقی افتاده؟

آخرین ویرایش 1 سال پیش توسط hgamer
h game

خیلی ممنون از سرعت جواب دهی شما تا اونجایی که من میدونم دوستان ما از سایت زومجی امدن خیلی دوست داشتم ببینم که در اون سایت چه اتفاقی افتاده ،
باز از شما و پاسخدهی خوبتون سپاس گذارم

Reza-Gamer

زو.مجی به اعتبارش گند زد و موجب نابودی خودش شد
هر چند الان داره دست و پا میزنه تا غرق نشه ولی خیلی رفته پایین و تقریبا امیدی نیست.
و یک مورد دیگه این که بعضی از دوستان میان می گن پشت فلان سایت رو خالی نکنید. من یه سوال از شما دارم، اگه شما محل کارتون صندلی نداشته باشه و به پیش رئیستون برید و از اون یه صندلی درخواست کنید و اون بجای دادن صندلی چند تا مشت و یه تف تو صورتتون تحویلتون بده و اخراجتون کنه (بن کردن کاربرا) بازم اونجا می مونید؟ اگه از سگ وفادارش هم بپرسید می گه نه. از اونور یه پیشنهاد کاری خوب به اسم ویجیاتو وجود داره که همه ی امکانات رو (و فراتر) داره. قطعا عقل سلیم میگه که اون پیشنهادو باید قبول کنید پس بحثی نمی مونه مگه اینکه یه سری از چاغالای سایت زو.مجی که هنوز براش دم تکون میدن بیان جو بدن.
آقای بهادری زو.مجی به دلیل اعتنا نذاشتن به خواسته های کاربراش اینطوری شد. اما میدونم که شما اینطوری نیستید چون از چند ماه پیش سایتتونو دنبال می کنم.
امیدوارم به این پیشنهادات بنده حقیر رسیدگی کنید:
۱. قرار دادن گزینه اسپویل (کلا بخش اسپویل)
۲. قرار دادن نوتیفیکیشن برای کامنت ها
۳. قرار دادن گزینه ی مخفی کردن/نمایش پاسخ ها
و خیلی ممنون که:
به بخش آموزش های بازی ها توجه ویژه ای دارید.
مقاله های مفید می ذارید و سرعت مقاله رفتنتون هم خیلی خوبه.
به کاربرا احترام می ذارین و کامنت ها با سرعت سریع تری نسبت به بقیه سایت ها از صف بررسی خارج میشن.

با تشکر

آخرین ویرایش 1 سال پیش توسط Reza-Gamer
shadowwarior22

دوستان میشه خواهش کنم ازتون حتی از به کار بردن کلماتی مثله ( آشغالی ، چاغال ، دم تکون میدن ؟ ) هم استفاده نکنین ؟
منم مثله شما دوستان یه کاربر معمولیم و مدیر سایت نیستم که بگم چیکار کنید و چیکار نکنید ولی خدایی جو ویجیاتو خیلی صمیمی و محترمانه هست دلم نمیخواد مثله سایتای همسایه خیلی خیلی راحت و شل و ول باشه ! منظورم اینه که شوخی باشه خنده باشه جوک باشه ولی کوچکترین بی احترامی و حرفای رکیک نباشه این وسط .
من شخصا وقتی میام توی سایت تصور میکنم که توی یه جای تفریحی و در عین حال رسمی هستم ، هم لذت میبرم از اینکه عضو اینجام و هم سعی میکنم از چارچوب خارج نشم و به اصطلاح نزنم به جاده خاکی !
درک میکنم شما عزیزان ممکنه توسط فلانجی نادیده گرفته شده باشید یا حتی بهتون توهین شده باشه ( همین قضیه بن شدن و رسیدگی نشدن به خواسته ها ) ولی خب دیگه چیزی بود که گذشت نه حرفشو بزنید نه توهینی بکنید بذارین همینجا دور هم یه خانواده گیمینگ شاد و در عین حال تخصصی داشته باشیم و حالشو ببریم 🙂

Reza-Gamer

خیلی عذر می خوام از اینکه با کامنتم شما رو ناراحت کردم.
من همیشه تا یه چند ماه میریزم تو خودم بعد توی یه کامنت خودمو خالی می کنم.
بازم عذر می خوام.

X101ABBAS101X

سلام آقای H ما یک اسکواد ویژه از یک سایتی (Z) اومدیم که اون سایت متاسفانه (فاتحش) رسما خونده شد و تمام ما رو انداختن آشغالی.ما هم اون ها رو تحریم کردیم و تا وقتی هم که درست نشه بر نمی گردیم و اگرم ۱% درصد بشه فقط هر چند مدت یک نگاه کوچیکی بهش میندازیم. خلاصه سرتو به درد نیارم و ما اینجا برای همیشه موندگاریم.موفق و پیروز باشید

h game

خیلی ممنون که جواب دادی امیدوارم که دیگه همچیم اتفاقاتی رخ نده

hemati

می خواستم پولامو جمع کنم سایبرپانک بخرم اینو دیدم واقعا پشیمون شدم حتی دیگه نمی خوام PS5 بگیرم پول اون رو میدم PS 4 می گیرم تا این شاهکار روی PS4 بازی کنم

Abolfazl-Quze

بنظرم سریعا اقدام کن واقعا از دست دادن همیچن شاهکار هایی یعنی نامردی در حق صنعت گیم.

MOONE

کوبیده داریم چه کوبیده ای،اصلا از اسمش معلومه با چی طرفیم 🙂

ممنون بابت برسی

Abolfazl-Quze

از متا فاجعه اش معلوم بود چه بازی اییه.
بنظرم با این بازی ابرو فیلمش رو هم برد.
و تیتر باحالی زدین اقای بهادری 😂😷

parsia3000

اسپم

دوستان Microsoft Flight Simulator کرک شد با حجم ۷۸ گیگ.برید صفا کنید.فقط نمیدونم بازم نت میخواد یا نه.

MrXAliF22f1gpm

بازی همیشه به اینترنت نیاز داره . برای لود شدن کامل .

X101ABBAS101X

منم همینو به یکی دیگه گفتم,یکی اومد گفتش کل مپ دنیا رو داره اونم توی کرک تازه اونم با حجم (۷۸) گیگ 😐😐😐😐😐
پ.ن: اگر یک درصد حرفش درست بود میشد بالای ۵۰۰ گیگ

BragLobster512

کل بازی رو اگه بخوای رو سیستمت نصب کنی چیزی حدود ۲۰۰۰ ترابایت میشه

مگر اینکه ابرکامپیوترای مایکروسافت دست تو باشه

X101ABBAS101X

۲۰۰۰ ترابایت 🔫😐💥?!?!?!WTF?!?!?!?

yasinsayadinik

اره دیگه.کل دنیا رو شبیه سازی کردن و از تصاویر هوایی و .. استفاده کردن.مپ ها و فرودگاها و جاهای اصلی در قالب این ۷۸ گیگ هست و بقیه که در قالب دانلود کردن در حین بازی .

X101ABBAS101X

۲۵ 😐😐😐
یعنی در این حد آشغاله؟؟!! خوب شد دانلودش نکردم😂

parsia3000

دمتون گرم بابت نقد.تریلراشو که دیده بودم جالب به نظر میومد و وسوسه شده بودم دانلودش کنم ولی نقد شمارو که خوندم پشیمون شدم.فاجعه به نظر میاد بازی.بعدم یه سوال.کنجکاو شدم بدونم نقد شما تو اوپن کریتیک یا متاکریتیک ثبت میشه؟

آخرین ویرایش 1 سال پیش توسط parsia3000
MrXAliF22f1gpm

خوبه پس بزودی ویجیاتو رو هم در اوپن کریتیک میبینیم . میشه بگین که چطور توی متا ثبت میشه برام سواله .

X101ABBAS101X

اَه چرا آخه مگه میخوان بمیرن که اینقدر مسخره بازی در میارن 😑🤮.یک رای گیری ساده رو نمیزارن انجام بدیم واقعا مسخره بازیه

BragLobster512

((خواهش می‌کنیم به همان دنیای سینما برگرد))

تصحیح:

خواهش میکنم کلا برنگرد

hemati

یه سوال ذهنم رو مشغول کرده آیا اینجا نقد Borderlands 3‎ شده تا جایی که دیدم نقد نشده

hemati

خدایی تک هستید

Siza-spidey

هیچوقت بوردلندز ۳ را فراموش نمیکنیم

MrXAliF22f1gpm

از کدمسترز بعید بود .

دمتون گرم که میشه به بازی‌ ها رای داد .

آخرین ویرایش 1 سال پیش توسط MrXAliF22f1gpm
MrXAliF22f1gpm

من خیلی ریسینگ بازم و شبیه ساز هارو حرفه ای بازی میکنم و پروجکت کار رو واقعا خیلی دوست داشتم و بازی های دیگه کدمسترز مثل فرمول یک که عشقه . پس برای من که ریسینگ بازم کدمسترز خیلی مورد احترامه و با این بازی اصلا ما امید شدم و این فکر به ذهنم اومد که نکنه پروجکت کار ۳ هم به همین سرنوشت دچار بشه . واقعا برای من نگران کننده و ناراحت کننده است.

آخرین ویرایش 1 سال پیش توسط MrXAliF22f1gpm
MrXAliF22f1gpm

اره . منم که تریلر رو دیدم ناامید شدم و امیدوارم بهترش کنن ولی فکر نکنم .
استو کورسا رو حتما بازی میکنم و ممنون از پیشنهاد .

آخرین ویرایش 1 سال پیش توسط MrXAliF22f1gpm
MehrasBaniadam

کاملا از روز اول میدونستم خیلی م.سخره قراره باشه.

ممنون از اقای بهادری

hemati

صد رحمت به بازی های ریسنگ موبایل مثل اسفالت ۸ و ریل ریسنگ ۳

این بازی بدتره یا زندگی کردن تو ایران

آخرین ویرایش 1 سال پیش توسط hemati
یویو

قطعا زندگی تو ایران مقابل این بازی یک زندگی شاهانه است!

X101ABBAS101X

حاجی دمت گرم اسم آسفالتو آوردی از خنده روده بر شدم ممنون که خندوندی منو 😂👍