ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از ویجیاتو انتخاب کنید.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
اصلا راضی نیستم
واقعا راضی‌ام
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر ویجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

اخبار و مقالات

هنری کویل صحنه جدیدی برای Justice League اسنایدر کات ضبط نمی‌کند

Justice League اسنایدر کات این روزها توجهات زیادی را به خود جلب کرده و در کمال تعجب برادران وارنر نیز سرمایه‌گذاری بسیاری روی آن انجام می‌دهد. روز گذشته مشخص شد بن افلک، گل گدوت و ...

محمدجواد مبین‌زاده
نوشته شده توسط محمدجواد مبین‌زاده | ۴ مهر ۱۳۹۹ | ۲۳:۲۵

Justice League اسنایدر کات این روزها توجهات زیادی را به خود جلب کرده و در کمال تعجب برادران وارنر نیز سرمایه‌گذاری بسیاری روی آن انجام می‌دهد. روز گذشته مشخص شد بن افلک، گل گدوت و هنری کویل قرار است برای ضبط صحنه‌های جدید دور یکدیگر جمع شوند.

اما به نقل از گیم رنت، هنری کویل اخیرا اعلام کرده قرار نیست هیچ صحنه جدیدی در جاستیس لیگ بازی کند. وی که پس از اکران Enola Holmes در یک مصاحبه شرکت کرده بود، به سوال مرتبط با Justice League اسنایدر کات اینگونه پاسخ داد:

قرار نیست چیز جدیدی ضبط کنم. نه. همان چیزهایی است که از قبل انجام شده.

پس با این حساب بازیگر سریال ویچر قرار نیست صحنه‌های متفاوت و جدیدی در اسنایدر کات داشته باشد. گرچه لازم به ذکر است که این صحبت‌های کویل ساعاتی پیش از اعلام خبر بازگشت بن افلک، گل گدوت، ری فیشر و هنری کویل برای ضبط صحنه‌های جدید در Justice League اسنایدر کات مطرح شد.

اما خب مشخصا بعید است در عرض چند ساعت کلی از برنامه‌های یک استودیو و بازیگر زیر و رو شود. بر اساس صحبت‌هایی که کویل انجام داده، حالا متوجه می‌شویم خبرهایی که چندی پیش ادعا می‌کردند بازیگر سوپرمن و زک اسنایدر باهم برای ضبط صحنه‌‌های جدید به لس آنجلس رفته‌اند نیز کذب بوده.در حال حاضر هنری کویل برای فیلم‌برداری فصل دوم سریال ویچر در لندن به سر می‌برد و این فرآیند احتمالا زمان قابل توجهی به طول بینجامد. کویل پیش از این هم در رابطه با جاستیس لیگ اسنایدر کات عنوان کرده بود که بیشتر یک نقش بیرونی در پروژه دارد و نمی‌داند کلیت آن چگونه پیش می‌رود.

مشخصا من نمی‌دانم اتفاقات آن پروژه چگونه پیش می‌رود و تغییر می‌کند، چراکه رویکرد کاملا متفاوتی اتخاذ شده و طول فیلم هم از نسخه اکران شده لیگ عدالت بیشتر است.

حالا نزدیک به چهار سال از اکران لیگ عدالت می‌‌گذرد و طی این مدت طولانی هواداران کلی واکنش و پیشنهاد و انتقاد را مطرح کرده‌اند. پس خیلی چیزها می‌توان اینجا یاد گرفت. من هم... دلم می‌خواهد فقط به تماشای این اتفاق هیجان‌انگیز بنشینم.

فیلم Justice League اسنایدر کات قرار است در تاریخ مشخصی در ۲۰۲۱ از طریق سرویس HBO Max پخش خواهد شد.


تماشا کنید: ۴۸ نکته مهم رینبو سیکس سیج که باید بدونید

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی