ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از ویجیاتو انتخاب کنید.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
اصلا راضی نیستم
واقعا راضی‌ام
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر ویجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

تفاوت‌های Justice League زک اسنایدر - Banner
فیلم سینمایی

اسنایدر کات فیلم Justice League چه تفاوت‌هایی با نسخه اکران شده دارد؟

در طی مراسم DC FanDome، تریلر Justice League زک اسنایدر به نمایش درآمد. درست است که هنوز خود فیلم منتشر نشده است اما طبق اطلاعات به دست آمده از این نسخه، می‌توان حدس زد اسنایدر ...

محمدرضا صفری
نوشته شده توسط محمدرضا صفری | ۴ شهریور ۱۳۹۹ | ۱۲:۵۹

در طی مراسم DC FanDome، تریلر Justice League زک اسنایدر به نمایش درآمد. درست است که هنوز خود فیلم منتشر نشده است اما طبق اطلاعات به دست آمده از این نسخه، می‌توان حدس زد اسنایدر کات چقدر با نسخه اکرانی متفاوت است. در این مطلب قصد داریم تا در مورد تفاوت‌های Justice League زک اسنایدر نسبت به نسخه اکرانی که تا به امروز مشخص شده‌اند، صحبت کنیم.

حالا که زک اسنایدر به عنوان کارگردان اصلی می‌تواند فیلمش را با ایده‌های خودش به مخاطبان عرضه کند، مطمئناً خیلی‌ها هستند که تمایل دارند این ساخته را تماشا کنند. قرار است Justice League زک اسنایدر (که البته اسم دقیق و کاملاً رسمی آن تعیین نشده است) در سال ۲۰۲۱ به صورت چهار قسمت از طریق سرویس HBO Max منتشر شود.

در ادامه به مهم‌ترین تفاوت‌های Justice League زک اسنایدر با نسخه اکران شده می‌پردازیم. با ما در ویجیاتو همراه باشید.


رنگ‌بندی و نسبت ابعاد

شاید غیرجذاب‌ترین بخش از اسنایدر کات همین باشد. رنگ سرخ آسمان در طول نبرد نهایی، به همراه بخش‌های دیگری جاستیس لیگ، رنگ‌بندی متفاوتی خواهند داشت. همچنین این فیلم نسبت تصویر 1.66:1 را به کار می‌گیرد که طور عمومی با نام «صفحه گسترده اروپایی» شناخته می‌شود.


دارک‌ساید (Darkseid)

دارک‌ساید وقتی با هویت آکسِس شناخته می‌شد

بله، دارک‌ساید با نقش آفرینی ری پورتر، حالا در فیلم حضور خواهد داشت. همیشه قرار بود که این شخصیت، شرورِ پشت پرده باشد و حمله استپن‌ولف (Steppenwolf) به زمین را کنترل کند. حالا قرار است چندین بار او را در فیلم ببینیم.

فعلاً می‌دانیم دایانا او را به صورت یک نقاشی قدیمی خواهد دید و ظاهراً حالا این دارک‌ساید است که پارادیمون‌ها را در نبرد باستانی فیلم هدایت می‌کند؛ آن هم قبل از این که دارک‌ساید شده و هنوز با عنوان آکسِس (Uxas) شناخته می‌شود. به احتمال زیاد چند بار دیگر او را در فیلم خواهیم دید، مخصوصاً در انتهای فیلم و پس از شکست استپن‌ولف.


کابوس بیش‌تر

ادامه سکانس کابوس در اسنایدر کات جاستیس لیگ

اسنایدر کات جاستیس لیگ خط داستانی «آینده کابوس‌وار» (Knightmare Future) که بروس بخشی از آن را در Batman v Superman: Dawn of Justice تجربه کرد را ادامه خواهد داد. همان سکانسی که بتمن در یک سرزمین نابود شده، گروهی شورشی را رهبری می‌کند و سوپرمن نیز دست نشانده شرور دارک‌ساید است. وقتی هم که بروس از آن کابوس بیدار می‌شود، بری با او از زمانی دیگر برای هشدار دادن ارتباط برقرار می‌کند.

این که قرار است چه قدر به بار داستانی این کابوس اضافه شود هنوز مشخص نیست اما به نظر زک اسنایدر در ابتدا قصد داشت یک آرک داستانی برای پنج فیلم سینمایی را پیش ببرد. تمام چیزی که تا الآن مشخص شده این است که زک این زاویه از داستان را ادامه خواهد داد. در اولین تریلر اسنایدر کات، صحنه‌هایی از جاستیس لیگِ نابود شده و زمین به یغما رفته را می‌بینیم.


موزیک جدید

موزیک Junkie XL که برای اکران سینمایی فیلم کنار گذاشته و به جای او دنی الفمن جایگزین شده بود، بار دیگر در اسنایدر کات باز خواهد گشت. همچنین کاور سیگرید از قطعه Everybody Knows لئونارد کوهن که در شروع فیلم استفاده شده بود نیز وجود نخواهد داشت؛ چرا که توسط جاس ویدون انتخاب شده بود. با این حال با توجه به این که قطعه Hallelujah لئونارد کوهن برای تریلر اولیه اسنایدر کات استفاده شده بود، شاید نسخه اصلی Everybody Knows با صدای کوهن در فیلم به کار رود.


طراحی جدید استپن‌ولف

ظاهر جدید اسپتن‌ولف

با وجود این که دارک‌ساید رقیب نهایی جاستیس لیگ است اما ویلن اصلی لیگ در این فیلم، استپن‌ولف است. نقش او توسط کیران هایندز (بازیگر سریال Game of Thrones) ایفا می‌شد و نکته خاصی در مورد او وجود نداشت جز این که ظاهر او از حالت فضایی و تیغ‌تیغ BvS، بیش‌تر شبیه به یک انسان شده بود. با این حال اسنایدر تأیید کرد که طراحی اولیه استپن‌ولف به صورت بهبود یافته در کات خودش به کار خواهد رفت.


پارادیمون‌ها و استشمام ترس

به خاطر این که جاس ویدون نبرد نهایی فیلم را تغییر داد و برای آن شکلی که استپن‌ولف نابود شد باید یک توجیه منطقی در نظر گرفته می‌شد، او تصمیم گرفت تا در ابتدای داستان یک صحنه با حضور بتمن روی پشتبامی برای به تله انداختن یک پارادیمون (Parademon) اضافه کند. مخاطب از این طریق متوجه می‌شد که این موجودات ترس را احساس می‌کنند و آن را هدف قرار می‌دهند. این طور که شنیده شده در اسنایدر کات، بتمن از طریق یادداشت‌های لکس لوتر در مورد پارادیمون‌ها و خصوصیات آن‌ها اطلاعات کسب می‌کند.


خانواده روسی

به نظر در اسنایدر کات از خانواده روسی رندومی که در جنگلی متروک، ظاهراً بدون وجود هیچ جامعه و همسایه‌ای زندگی می کردند، هم خبری نیست. آن‌ها فقط برای اضافه کردن خطر تلفات انسانی و کمی شوخی به نبرد نهایی اضافه شده بودند.


ریشوت‌های سوپرمن

لباس جدید و سیاه‌رنگ سوپرمن

این مورد از مهم‌ترین بخش‌های فیلم است. بسیاری از سکانس‌های هنری کویل برای فیلم جاستیس لیگ توسط ویدون دوباره فیلم‌برداری شده بودند آن هم در حالی که هنری کویل به خاطر در جریان بودن فیلم‌برداری Mission: Impossible - Fallout نمی‌توانست صورتش را اصلاح کند. به همین دلیل تمام سکانس‌های جدید سوپرمن پس از فیلم‌برداری، به صورت دیجیتالی اصلاح شدند؛ آن هم با هدف روشن‌تر کردن جو و حال و هوای این شخصیت.

لباس سیاه سوپرمن نیز حذف شد و همه چیز در مورد او، از نبرد اولیه‌اش با جاستیس لیگ بعد از احیا توسط مادرباکس (Mother Box) تا نقشش در نبرد نهایی با استپن‌ولف و صحنه‌های بسیار زیادی در طول فیلم (مثل ملاقاتش با آلفرد)، تغییر کرد. پس در اسنایدر کات انتظار یک ورژن کاملاً جدید از سوپرمن را باید کشید.


فلش و آیریس وست

آیریس وست در کنار بری آلن

اضافات داستان بری آلن که با قصد معرفی بیش‌تر او به مخاطبان نوشته شده بودند از نسخه سینمایی جاسیس لیگ به طور کلی حذف شدند. مرگ مادرش، حبس نادرست پدرش و مأموریتش در یافتن حقیقت در مورد مرگ مادرش. علاوه بر این، در نسخه سینمایی به طور کلی آیریس وست با بازی کرسی کلمونس حذف شده بود. با این حال در اولین تریلر اسنایدر کات شاهد بازگشت این شخصیت و سکانس مربوط به او بودیم.

زک اسنایدر در مورد فلش در طول پنل اسنایدر کات گفت: «مردم قرار است خیلی بیش‌تر از فلش ببینند و در مورد آرک احساسی او بیش‌تر بدانند.»

همچنین اسنایدر با این که نمی‌خواست چیزی را اسپویل کند ولی از یک کار خارق‌العاده از فلش رونمایی کرد. «او یک شخصیت کوانتومی است. با زمان و فضا سر و کار دارد.»


آکوامن بیش‌تر

جای تعجب هم ندارد؛ چرا که اکثر شخصیت‌های جدید جاستیس لیگ به خاطر مدت زمان کم‌تر نسخه سینمایی، حضور کم‌تری نیز در فیلم دارند. بنابراین آکوامن در اسنایدر کات نیز بیش‌تر دیده می‌شود. امبر هرد (مرا/Mera) و ویلم دفو (ولکو/Vulko) نیز سکانس‌هایی برای معرفی دنیای آتلانتیسی آکوامن ضبط کرده بودند. همچنین شاید مشخص شود که او زره کامل و نیزه سه‌شاخش را چگونه برای نبرد نهایی به دست می‌آورد.


سایبروگ و آزمایشگاه استار بیش‌تر

زک اسنایدر در پنل DC FanDome گفت: «سایبروگ قلب فیلم است. سایبروگ همان چیزی است که در نهایت تیم را از جهات مختلف کنار هم نگه می‌دارد.»

اکثر داستان پس‌زمینه سایبروگ از نسخه سینمایی حذف شده بود. از یادگیری پرواز و استفاده از سلاح‌ها توسط او تا هک کردن سیستم‌های کامپیوتری و خیلی چیزهای دیگر. همچنین ارتباط عمیق‌تر او با مادرباکس‌ها؛ چرا که می‌توان گفت او از یکی از مادرباکس‌ها متولد شده است. شنیده شده که قرار است یک خط زمانی کامل برای مادرباکس‌ها تا زمان تبدیل ویکتور استون به سایبروگ نمایش داده شود. به نظر جاس ویدون آرک داستانی ویکتور را به حداقل چیز ممکن تقلیل داده بود.

سیلاس استون/پدر سایبروگ

در ضمن در اسنایدر کات، سیلاس استون (Silas Stone) می‌میرد تا ویکتور انگیزه بیش‌تری برای حرکت رو به جلو داشته باشد. در واقع صحنه مرگ او را می‌توان در تریلر اسنایدر کات جاستیس لیگ دید.

رایان چوی/اتم

به جز موارد مربوط به سایبروگ، سکانس‌های بیش‌تری نیز از آزمایشگاه استار از نسخه سینمایی حذف شدند که شامل همکارِ سیلاس با نام رایان چوی (Ryan Choi)، یا همان شخصیت اتم (Atom)، نیز می‌شود.


دیساد (DeSaad)

همچنین در تریلر منتشر شده می‌توان دست راستِ (احتمالیِ) دارک‌ساید با نام دیساد را نیز دید. ری پورتر، بازیگر دارک‌ساید، قبلاً تأیید کرده بود که پیتر گینس صداگذاری دیساد را در نسخه اولیه اسنایدر انجام داده است.


مارشن منهانتر (Martian Manhunter)

برخی از سکانس‌های لوئیس لین و مارتا کنت در نسخه سینمایی جاستیس لیگ حاصل ریشوت‌های جاس ویدون بودند. با این حال یکی از صحنه‌های اولیه لوئیس و مارتا در آپارتمان لین جریان داشت که در آن مشخص می‌شد مارتا در واقع مارشن منهانتر است که در تمام طول فیلم‌های قبلی ظاهر ژنرال سوان‌ویک (General Swanwick) با بازی هری لنیکس را به خود گرفته بود.


نبرد نهایی علیه استپن‌ولف

پرده سوم و تقابل جاسیس لیگ با استپن‌ولف به طور کلی تغییر کرده بود. یک خانواده روسی اضافه شده بودند، ریشه‌هایی عجیب و غریب از زمین به قهرمانان حمله می‌کردند و نقش‌های سوپرمن و بتمن نیز به حاشیه کشیده شده بود.

قرار بود سر اسپن‌ولف به وسیله واندروومن قطع شود اما تمام نبرد نهایی برای خشونت کم‌تر تغییر پیدا کرد و در نهایت این ارتش خود استپن‌ولف بود که حسابش را رسید.

همچنین، سکانس دارک‌ساید از قسمت‌های نهایی و پس از شکست اسپن‌ولف حذف شد. به علاوه شنیده شده که مونتاژ انتهایی فیلم به جای این که توسط لوئیس لین صداگذاری شده باشد، توسط سیلاس استون انجام شده بود. از آن جایی که قرار بود داستان سایبروگ بخش بزرگی از فیلم را شامل شود، چنین موردی منطقی به نظر می‌رسد.


لکس لوتر بیش‌تر؟

با این که نقش لکس لوتر در جاستیس لیگ هیچوقت قرار نبود پررنگ باشد اما جسی آیزنبرگ تأیید کرد سکانس‌هایی را ضبط کرده بود که در نسخه سینمایی وجود نداشتند. در این نسخه، لکس فقط در سکانس پس از تیتراژ حضور دارد که حتی همین سکانس نیز توسط ویدون فیلم‌برداری شده بود که یعنی رونمایی از لیجن آو دووم (Legion of Doom) به احتمال زیاد توسط ویدون و کمپانی برادران وارنر به فیلم اضافه شده و جزو ایده اولیه اسنایدر نبود.


تا به امروز فقط می‌توان با اطلاعات منتشر شده در قالب خبر و تریلر نسبت به تفاوت‌های Justice League زک اسنایدر با نسخه سینمایی حرف زد. هر چه اطلاعاتِ بیش‌تر منتشر شود، مطمئناً تفاوت‌های Justice League زک اسنایدر با نسخه سینمایی دقیق‌تر خواهد بود.

در هر حال یک فیلم که قرار است به صورت چهار قسمتِ یک ساعته منتشر شود خیلی با یک فیلم سینمایی ۲ ساعته که بخش اعظم آن نیز ریشوت اثر اولیه بوده، قابل مقایسه نیست.

با توجه به تفاوت‌های Justice League زک اسنایدر با نسخه سینمایی، فکر می‌کنید این اثر بهتر عمل خواهد کرد؟ دیدگاه‌هایتان را با ما در قسمت نظرات به اشتراک بگذارید.


به مطالعه ادامه دهید:

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مجموع نظرات ثبت شده (28 مورد)
 • Newgamer
  Newgamer | ۸ دی ۱۳۹۹

  سلام
  این نسخه نسخه بازسازی لیگ عدالت هست و الان یک داره کارگردانی می‌کنه و شخصیت های که تو نسخه جای ویدون نبود اضافه میشه یعنی اوففف پس فیلم با سکانس بیشتر و شخصیت های بیشتر مالکان های جدید طولانی میشه

 • حامد
  حامد | ۲۱ آبان ۱۳۹۹

  سلام طبق اخبار بدست رسیده شخصیت های
  واندروومن
  بتمن
  سوپرمن
  فلش
  سایبورگ
  اکوامن
  هال جردن و دو فانوس سبز دیگر
  اتم
  مارشن من هانتر
  دارکساید
  دیساد
  مادر دارکساید
  گریل دختر دارکساید
  استپن ولف
  حضور قطعی دارند
  و ممکن است در برخی سکانس ها شاهد شرم و گرین ارو هم باشیم

  • حامد
   حامد | ۲۱ آبان ۱۳۹۹

   همینطور جوکر با بازی جرد لتو و هارلی کویین با بازی مارگو رابی و دث استروک تایید شدن

 • امیر
  امیر | ۱۶ آبان ۱۳۹۹

  تنها امید های دیسی یکی این فیلمه،
  و دیگری بتمن.

 • bandito
  bandito | ۵ شهریور ۱۳۹۹

  عالی و تشکر فراوان. هرچند تو بحش aspect ratio فکر کنم قراره با دو نوع متفاوت باشه. یکی مثل این تریلر یکی هم اون نوعی که تو متن اومده چون این نوعی که تو تریلر هست با متن فرق داره.
  خودم بیشتر دوست دارم از بتمن و سایبورگ سکانس بیشتر باشه.

  • محمدرضا صفری
   محمدرضا صفری | ۵ شهریور ۱۳۹۹

   مرسی از نظرت رفیق؛
   راستش تریلر هم با همین نسبت تصویر ۱.۶۶:۱ منتشر شد. حالت مربعی بودنش کاملاً مشخص بود.
   خیلی در مورد روند تبدیل ابعاد تصویر یه فیلم آشنا نیستم ولی فکر نکنم صرفاً یه ریسایز ساده باشه.
   گمون نمی‌کنم با نسبت تصویر دیگه‌ای منتشر شه با این حساب، چون احتمال زیاد تبدیل ابعاد خیلی دردسرساز بشه، مخصوصاً با حجم بالای کارای گرافیکی.

 • BatFan80
  BatFan80 | ۴ شهریور ۱۳۹۹

  خسته نباشید
  ای کاش داستان هر کدوم (به خصوص فلش)تو فیلم اختصاصیشون اول بیان میشد بعد میومدن اینجا.اینجا بعیده بتونن یه داستان کامل رو جمع و جور کنن و بیشتر فکر کنم حکم سرنخ دادن داشته باشه برا فیلم اختصاصی.
  یه سوال دیگه.اخر همین جاستیس لیگ بود که لکس داشت با دث استروک صحبت می کرد.بعد از اومدن مت هم نگفتن دث رفته.الان قضیه چیه؟

  • محمدرضا صفری
   محمدرضا صفری | ۵ شهریور ۱۳۹۹

   مرسی از نظرت؛
   راستش اصرار به ساخت فیلم اختصاصی از شخصیت‌های یه فیلم قبل از جمع کردنشون تو یه فیلم مشترک از نظرم صرفاً دنبال کردن فرمول ماروله. الزامی به رعایتش نیست و فرانچایزهای زیادی هم این کار رو نکردن و موفق بودن.
   آره، آخر این فیلم بود که دثتروک اومد پیش لکس. و اگه منظورت از مت، مت ریوز باشه که اون دنیای سینماییش مستقل از این دنیا شده و دیگه ربطی به هم ندارن.

   • BatFan80
    BatFan80 | ۵ شهریور ۱۳۹۹

    ممنون بابت پاسخگویی.
    تقلید لزوما بد نیست.منظورم اینه که کاراکتر های دیسی از لحاظ داستانی پتانسیل زیادی دارن.تا جایی که من می دونم زک می خواست بتمن رو تو قسمت دوم جاستیس لیگ بکشه.بدون هیچ فیلم اختصاصی ای.درباره کاراکتر های دیگر هم نمی توان زیاد خوشبین بود.(اگرچه خوشبختانه به احتمال زیاد این اخرین فیلمش برا دیسی خواهد بود.)اگه الان نخوان از پتانسیل کاراکتر ها استفاده کنن اونا رو یه جورایی نابود می کنن.

    • ممد گنده
     ممد گنده | ۵ آبان ۱۳۹۹

     بتمنتو قسمت دوم به دست دارک ساید میمیره اما بعدش فلش پوینت میشه و بتمن زنده میشه و اینکه قرار بود فیلم بتمن بن افلک ساخته بشه اما کنسل شد

 • AndyDufrense
  AndyDufrense | ۴ شهریور ۱۳۹۹

  تریلرش خوب بود
  ولی تریلر بتمن مت ریوز محشر بود

  • محمدرضا صفری
   محمدرضا صفری | ۵ شهریور ۱۳۹۹

   کلاً هر چیز مربوط به DC FanDome محشر بود امسال ?

 • ghasem badvi
  ghasem badvi | ۴ شهریور ۱۳۹۹

  با تشکر از آقای صفری بابت مقاله ایی که نوشتین.
  بزرگترین ضعف این اثر طولانی بودنشه نسبت به اونجر به خاطر اینکه زک اسنایدر خواسته یه معرفی واسه کاراکترهای جدید توی این فیلم قرار بده و با یه فیلم رقابت کنه با دو سه قسمت اونجر که نتیجه یه اثر ضعیفه

  • محمدرضا صفری
   محمدرضا صفری | ۵ شهریور ۱۳۹۹

   مرسی ازت قاسم جان؛
   راستش فیلم هنوز نیومده که بشه قطعی قضاوت کرد. شاید اثر خوبی از آب دراومد.

 • .....
  ..... | ۴ شهریور ۱۳۹۹

  حالا در اینکه کلا اسنایدر کارگردان درست و حسابی نیست شکی نیست اما باز اگه معیار رو تریلر بذاریم خیلی بهتر از اون فاجعه ای هست که جاس ویدون ارائه داد حداقل تو این واسه هرکس یه کوچولو داستان گذاشتن

 • deathstroke
  deathstroke | ۴ شهریور ۱۳۹۹

  واقعا اسنایدر چرا انقد طرفدار داره کسی ندونه کریستوفر نولانه کلن یه فیلم خوب داره اونم dawn of the dead بقیه فیلماش چنگی به دل نمیزنه خیلی آدم تعجب میکنه بخدا

  • محمدرضا صفری
   محمدرضا صفری | ۵ شهریور ۱۳۹۹

   راستش خودم به جز دنیای سینمایی دی‌سی فقط ۳تا فیلم از اسنایدر دیدم. بدترینشون همین Dawn of the dead بود. دوتا فیلم دیگه از نظرم خیلی بهتر بودن.
   ولی در کل اسنایدر کارگردان نسبتاً خوبیه اما داستان‌نویس خوبی نیست و همین به فیلم‌هاش شدید ضرر می‌زنه.

   • deathstroke
    deathstroke | ۵ شهریور ۱۳۹۹

    با نظرت موافقم ولی رو این گفتم داون آف د دد بهترین امتیاز آی ام دی بی رو داره تو فیلماش بنظر من بد نبود فیلمش ولی با بتمن وی اس سوپرمنش اصن حال نکردم و حال بهم خورد با دیدنش

  • ممد گنده
   ممد گنده | ۷ آبان ۱۳۹۹

   یکیش از دلیلاش اینکه به حرف های طرفدارا گوش میده و سعی میکنه خودشو بهتر کنه برخلاف بعضیا که حرف های طرفدارا اصلا براشون مهم نیست

 • AMINN
  AMINN | ۴ شهریور ۱۳۹۹

  قراره به صورت سریال ۴ قسمته منتشر شه؟

  • یویو
   یویو | ۴ شهریور ۱۳۹۹

   خودمم تعجب کردم. چون قبلاً تو مصاحبه یکی از مسئولان وارنر مدیا گفته بود فیلم بصورت یا یک فیلم سینمایی ۴ ساعته یا هم بصورت یک سریال ۶قسمتی ۴۰ دقیقه ای روی سرویس استریم HBO MAX پخش میشه.
   حالا منم تعجب کردم چی شد آخرش شد ۴ قسمت یکساعته بنظرم همون برنامه ریزی ۶قسمت ۴۰ دقیقه ای بهتر بود.

  • محمدرضا صفری
   محمدرضا صفری | ۴ شهریور ۱۳۹۹

   آره امین جان؛ فعلا گفتن این طوری به صورت یه مینی سریال منتشر میشه. ولی فکر نکنم بین تاریخ انتشار هر قسمت فاصله‌ای وجود داشته باشه.
   از طریق پلتفرم HBO Max منتشر میشه و فکر کنم امکانش وجود داشته باشه تا همه‌ی ۴ قسمت تو یه تایم منتشر بشن.

  • ممد گنده
   ممد گنده | ۵ آبان ۱۳۹۹

   هم به صورت سریال اکران میشه هم فیلم

 • Aref3831
  Aref3831 | ۴ شهریور ۱۳۹۹

  نمی دونم چرا امیدی به این ندارم .

  • Ramin-abysswalker
   Ramin-abysswalker | ۴ شهریور ۱۳۹۹

   منم همین طور. امیدوارم دیگه فیلمی از اسنایدر نبینیم.

   • ممد گنده
    ممد گنده | ۵ آبان ۱۳۹۹

    خب نبین

   • Dceu2
    Dceu2 | ۱۴ دی ۱۳۹۹

    خب تو نبین ولی ما طرفدارای اسنایدر می خواهیم ببینیم

  • Dceu2
   Dceu2 | ۱۴ دی ۱۳۹۹

   تو نبین اصلا برای کسایی مثل تو ساخته نشده برای طرفداران ساخته شده

مطالب پیشنهادی