ورود به ویجیاتو

بازیابی رمز عبور

کاربر جدید هستی؟ ثبت نام کن

ثبت‌نام در ویجیاتو

قبلا در ویجیاتو ثبت نام کردی؟ وارد شو.

بازیابی رمز عبور

میتونی وارد ویجیاتو بشی یا ثبت نام کنی

یک دنیا آرامش را با ماهی‌گیری مجازی تجربه کنید

بازی موبایلی Fishing and Life و محیطی سرشار از آرامش

۵ مهر ۱۳۹۹ ۲ ذخیره
ایرانسل
تکنولایف

اگر به تجربه بازی‌های آرکید روی موبایل علاقه‌مندید، در این مطلب با بررسی بازی iOS و اندروید Fishing and Life همراه ویجیاتو باشید.

این روزها بیشتر از پیش دنبال معرفی بازی‌هایی هستم که تلاش می‌کنند آرامش را برای شما به ارمغان بیاورند. از معرفی بهترین بازی‌های موبایلی آرامش‌بخش گرفته تا Energy که استرستان را به شدت کاهش می‌دهد. امروز سراغ یک عنوان دیگر می‌رویم که تمرکزش را روی یکی از آرامش‌بخش‌ترین فعالیت‌های دنیا کرده. ماهی‌گیری صبر و حوصله زیادی می‌خواهد، اما چندین و چند برابر صبرتان به شما آرامش هدیه می‌دهد.

ساخته استودیو Nexelon inc بر این اساس ساخته شده تا بتواند همراه با سرگرم کردنتان، کمی شما را از دغدغه‌های روزانه‌تان دور کند. آیا در این کار موفق بوده؟ از نظر من بلی. ماهی‌گیری به خودی خود ثابت کرده که می‌تواند این کار را برای شما انجام داد. گرچه میان تجربه واقعی و مجازی آن تفاوت زیادی وجود دارد، اما طبیعتا تجربه واقعی برای همه مقدور نیست. در نتیجه ماییم و بازی‌هایی مانند Fishing and Life که برای مدتی کوتاه ما را از این حجم اخبار ناخوشایند و فشار دور کنند.

شمایید و قایق کوچتان که روی آب شناور است. دریایی بزرگ پیش روی شماست که به خاطر دید دو بعدی بازی، به طور محدود می‌توانید آن را مشاهده کنید. تا جایی که قایقتان اجازه دهد جلو می‌روید و آماده می‌شوید تا چوب ماهی‌گیریتان را به کار بیاندازید. با قوا قبا نخ ماهی‌گیری را پرتاب می‌کنید و منتظر می‌مانید تا توجه یک ماهی را به خود جلب کند. می‌توانید صبر کنید این اتفاق بیفتد یا اینکه کمی جابجا شوید و دوباره نخ را داخل آب بیاندازید.

وقتی ماهی گول قلاب درخشان شناور در آب را خورد و آن را به دندان گرفت، نوبت شماست تا نخ را از آب بیرون بکشید و ماهی را از آن خود کنید. می‌توان از این ماهی به عنوان طعمه‌ای برای ماهی‌های بزرگ‌تر استفاده کرد یا مستقیما آن را فروخت. درآمد حاصل از فروش ماهی‌ها صرف ارتقاء قایق، چوب ماهی‌گیری، خرید طعمه و… می‌شود. البته اگر دل رحمید و می‌خواهید مجموعه‌ای از ماهی‌ها داشته باشید می‌توانید آن‌ها را در یک آکواریوم هم نگه‌داری کنید.

ایرانی کارت
Dicardo

ماهی‌ها به نسبت جثه‌شان لول‌بندی شده‌اند و برای گرفتن ماهی‌هایی با لول ۲ نیاز به یک طعمه لول ۱ دارید. اگر طعمه را داشته باشید و یک ماهی لول ۳ سراغ قلابتان بیاید، آش را با جایش می‌خورد و فرار می‌کند. شما می‌مانید و قلابی خالی که دوباره نیاز به طعمه دارد تا باز هم در اعماق آب فرو رود. درنتیجه انتخاب نقطه‌ای مناسب برای انداختن نخ ماهی‌گیری بسیار مهم است. از طرفی می‌بایست با نخ بازی کنید تا هم توجه ماهی‌ها جلب شود، هم فرصت لازم برای دور کردنش از ماهی‌های بزرگ‌تر را داشته باشید.

Fishing and Life

به صورت کلی Fishing and Life تلاش نمی‌کند تا هیجان‌انگیز باشد. درواقع می‌خواهد شما با خاطری آسوده و به دور از هرگونه هیجان و استرس از تجربه بازی لذت ببرید. به واسطه یک گیم‌پلی ساده، جلوه‌های بصری دوست‌داشتنی و موسیقی آرامش‌بخش نیز در این موفق بوده. اگر دوست دارید کمی از دنیای واقعی فاصله بگیرید و وقتتان را صرف تجربه یک بازی آرامش‌بخش کنید، Fishing and Life را فراموش نکنید.


Fishing and Life

پیشنهاد میشه

Fishing and Life تلاش می‌کند تا با گیم‌پلیی ساده و در محیطی آرام و دلنشین شما را مشغول ماهی‌گیری کند. بازی سازوکار پیچیده‌ای ندارد و همین مسئله کمک می‌کند تا تحقق هدفش یعنی القای آرامش به مخاطب موفق ظاهر شود.

Dicardo
GiftCard98
کپی شد https://vgto.ir/6kl
نظرات
2 1 امتیاز
امتیاز مطلب
مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
0 دیدگاه
دیدگاه درون خطی
نمایش تمام نظرات
ایرانی کارت