ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از ویجیاتو انتخاب کنید.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
اصلا راضی نیستم
واقعا راضی‌ام
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر ویجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

اخبار و مقالات

جورج آر.آر. مارتین تایید کرد: روی یک بازی ویدیویی کار کرده‌ام

اگر هنوز نمی‌دانید چرا دو کتاب آخر نغمه آتش و یخ منتشر نشده، دلیلش را خود جورج آر.آر. مارتین به طور غیر مستقیم عنوان کرده است. این نویسنده زبردست بعد از پخش آخرین قسمت از ...

حسین آدینه
نوشته شده توسط حسین آدینه | ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ | ۱۶:۵۱

اگر هنوز نمی‌دانید چرا دو کتاب آخر نغمه آتش و یخ منتشر نشده، دلیلش را خود جورج آر.آر. مارتین به طور غیر مستقیم عنوان کرده است. این نویسنده زبردست بعد از پخش آخرین قسمت از سریال گیم آف ترونز یادداشتی در وبلاگ رسمی خودش نوشته که در آن به «کار و مشاوره برای یک بازی ویدیویی» اشاره کرده است.

حالا بیشتر منطقی به نظر می‌رسد که چرا مارتین با وجود گذشت زمان خیلی زیادی، دو کتاب آخرش را به اتمام نرسانده، و دیوید بنیافت و دی.بی. ویس مجبور شدند به تنهایی فصل آخر سریال گیم آف ترونز را نوشته و آن بلا را سر پایان بندی مجموعه بیاورند!

اگر خاطرتان باشد چند هفته قبل، لیام رابرتسون که به او لقب استاد نجواهای صنعت ویدیو گیم را داده‌اند مدعی شد مارتین مشغول نوشتن روایتی برای یک بازی ویدیویی با فضایی مشابه با سری Souls بوده و استودیو FromSoftware پشت توسعه آن قرار دارد. به علاوه گفته شد این بازی در سبک اوپن-ورلد بوده و پیرامون جهان چندگانه نورس و قلمروهای متفاوت دنبال می‌شود.

با این حال جورج آر.آر. مارتین جز خبررسانی هیچ اطلاعات خاص دیگری را منتشر نکرده، اما یکی از منابع نزدیک به استودیو فرام‌سافتور جزئیات بیشتری را در اختیار یکی از رسانه‌ها قرار داده است.

به نظر می‌رسد بازی مورد بحث Great Rune یا به صورت خلاصه GR نامیده می‌شود و طی سه سال اخیر در دست توسعه بوده است. دنیای حاضر در گیم جهان-باز بوده و اسب سواری و امثالهم دارد، توسط Bandai Namco منتشر خواهد شد و روایت آن ترکیبی از دو مغز متفکر دنیای نویسندگی یعنی «هیدتاکا میازاکی» (خالق مجموعه بازی‌های سولز) و جورج آر.آر. مارتین است.

اگر این خبر تا اینجای کار برایتان اشتیاق کافی ایجاد کرده، بهتر است بدانید لازم نیست مدت زیادی منتظر اطلاعات تکمیلی بمانید. کمتر از بیست روز تا شروع نمایشگاه E3 2019 باقی مانده و همان منابع مدعی هستند این بازی در جریان کنفرانس اختصاصی مایکروسافت در تاریخ 20 خرداد ماه به صورت رسمی رونمایی خواهد شد.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی