ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از ویجیاتو انتخاب کنید.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
اصلا راضی نیستم
واقعا راضی‌ام
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر ویجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

آموزش

معرفی شخصیت‌های اپیک Brawl Stars

[vc_row][vc_column][vc_column_text]براولرها یا شخصیت‌های بازی درواقع سربازانی هستند که کنترل آنان را به دست می‌گیرید و سپس وارد مبارزات هیجان انگیز بازی می‌شوید. هرکدام از این شخصیت‌ها دارای خصوصیات و ویژگی‌های خاصی هستند که شناخت آنان ...

محمدامین بهتوئی
نوشته شده توسط محمدامین بهتوئی | ۱۲ تیر ۱۳۹۸ | ۱۱:۳۰

[vc_row][vc_column][vc_column_text]براولرها یا شخصیت‌های بازی درواقع سربازانی هستند که کنترل آنان را به دست می‌گیرید و سپس وارد مبارزات هیجان انگیز بازی می‌شوید. هرکدام از این شخصیت‌ها دارای خصوصیات و ویژگی‌های خاصی هستند که شناخت آنان به بهبود وضعیت بازی شما کمک ویژه‌ای می‌کند. در این مطلب به معرفی و بررسی شخصیت‌های اپیک Brawl Stars می‌پردازیم.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

پیپر – Piper

[/vc_column_text][vc_separator style="double"][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width="1/4"][vc_single_image image="21084" img_size=""][/vc_column][vc_column width="3/4"][vc_column_text]

 • پیپر یکی از براولرهای اپیک بازی است که میزان سلامتی کمی دارد. نقطه مقابل میزان سلامتی کم پیپر پتانسیل بالای او برای آسیب رسانی است که می‌­تواند بسیار زیاد باشد. حمله تک گلوله‌­ای پیپر هنگامی که از فاصله دورتری شلیک شود و به هدف برخورد کند آسیب بیشتری وارد می­کند.
 • درواقع می­‌توان پیپر را نوعی اسنایپر دانست که به عنوان پشتیبان تیم عمل کرده و از دیگر هم­ تیمی‌­ها دفاع می­کند. حمله مخصوص پیپر نیز به او اجازه می­‌دهد تا با پرشی بلند از منطقه فرار کند و در همین حین به براولرهای رقیب آسیب وارد کند. قدرت ستاره‌­ای او نیز اجازه می‌­دهد تا زمانی که داخل بوته است 400 واحد بیشتر آسیب وارد کند.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width="1/2"][vc_column_text]

حمله مخصوص: Poppin’

[/vc_column_text][vc_single_image image="20960" img_size="" alignment="center"][vc_column_text]زمانی که حمله مخصوص پیپر استفاده می‌­شود، پیپر به هوا پریده و 4 نارنجک به سمت پایین پرتاب می­کند. این نارنجک­ها به براولرهایی که در نزدیکی آن قرار دارند آسیب قابل توجهی وارد می­کنند. هنگامی که پیپر در هوا قرار دارد هیچ آسیبی به او وارد نمی‌­شود.[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width="1/2"][vc_column_text]

حمله عادی: Gunbrella

[/vc_column_text][vc_single_image image="20959" img_size="" alignment="center"][vc_column_text]پیپر یک گلوله شلیک به سمت هدف خود شلیک می­‌کند. هرچقدر این گلوله مسیر بیشتری طی کند میزان آسیب رسانی آن بیشتر می­‌شود. به این ترتیب حمله عادی پیپر برای براولرهایی که در نزدیکی او حضور دارند تاثیر کمتری دارد. همچنین سرعت ریلود او بسیار آهسته است.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

توضیحات کلی

[/vc_column_text][vc_separator style="double"][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width="1/4"][vc_single_image image="21086" img_size=""][/vc_column][vc_column width="3/4"][vc_column_text]

 • یکی از استراتژی­‌های مناسب برای استفاده از پیپر این است که او را داخل بوته‌­ها قرار دهید و سپس به سمت براولرهای رقیب شلیک کنید. حتی اگر از قدرت ستاره‌­ایتان نیز استفاده نکنید باز هم این استراتژی می­‌تواند بسیار موثر باشد.
 • پیپر میزان سلامتی بسیار کمی دارد و به همین خاطر اگر از او به درستی محافظت نشود، سریعا از بین می­رود. اگر به خوبی توسط هم تیمی‌­هایش پشتیبانی نشد، می‌تواند با استفاده از حمله مخصوصش سریعا از موقعیت فرار کند. توجه داشته باشید که در حین استفاده از حمله مخصوص باید جهت پرش را هم مشخص کنید. در غیر اینصورت در نقطه‌­ای که پریدید به زمین فرود می­‌آیید.
 • برای یک شلیک موثر باید بتوانید مسیر حرکت براولرهای رقیب را پیش‌بینی کنید. مسیر طی شده توسط گلوله پیپر بسیار باریک است و به همین خاطر مجبورید فضایی مقابل هدفتان را نشانه بروید.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

 • حمله مخصوص پیپر می­تواند در مسائل دفاعی بسیار تاثیر گذار واقع شود. پیپر می‌­تواند در مسیر حرکت خود فضای اطرافش را هدف قرار دهد و بدین ترتیب براولرهایی که نزدیک به او قرار دارند آسیب زیادی می‌­بینند. می­‌توانید از این حمله مخصوص برای حمله کردن به موضع رقیب و سپس فرار کردن از آن استفاده کنید. البته این استراتژی ریسک بسیار بالایی دارد اما می‌­تواند بسیار موثر واقع شود.
 • می­‌توانید از حمله مخصوص پیپر برای شکل دادن به نقشه طبق نظرتان استفاده کنید. بدین ترتیب که در مسیر مورد نظرتان آن را فعال کرده و دیوارهای موجود را تخریب کنید.
 • هنگامی که براولرهایی با نوع آسیب رسانی محیطی و با فاصله کم به شما نزدیک شدند، سریعا از حمله مخصوصتان استفاده کنید.
 • توجه داشته باشید که به هیچ عنوان حمله مخصوص پیپر را با هدف گیری خودکار استفاده نکنید. این کار باعث می‌شود پیپر تنها در جای خود به هوا پریده و فرود بیاید.
 • مدت زمان ریلود پیپر 2.7 ثانیه است که از این حیث بیشترین زمان در میان تمام براولرهاست. پس به درستی از هر کدام از گلوله‌هایتان استفاده کنید.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

پم – pam

[/vc_column_text][vc_separator style="double"][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width="1/4"][vc_single_image image="21090"][/vc_column][vc_column width="3/4"][vc_column_text]

 • پم یکی از براولرهای اپیک بازی است که می‌تواند به عنوان یک پشتیبان برای سایر هم تیمی‌های خود فعالیت کند. پم می‌تواند با قرار دادن یک دستگاه در محیط بازی سلامتی سایر هم تیمی‌هایش را بازیابی کند. حمله عادی پم شامل شلیک کردن قطعاتی از آهن قراضه به سمت اهدافش می‌شود.
 • پم دارای میزان سلامتی زیادی است و می‌تواند محیط بزرگی را هدف قرار دهد. قدرت ستاره‌ای پم به او اجازه می‌دهد درصورتی که هم تیمی‌هایش در محیط اطراف او قرار داشته باشند بتواند سلامتی خود و آن‌ها را به میزان 30 واحد بازیابی کند.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width="1/2"][vc_column_text]

حمله مخصوص: Mama’s Kiss

[/vc_column_text][vc_single_image image="20960" img_size="" alignment="center"][vc_column_text]حمله مخصوص پم یک دستگاه بازیابی سلامتی است که روی زمین قرار می‌گیرد و می‌تواند سلامتی نیروهایی که در شعاع مشخصی قرار دارند بازیابی کنید. این دستگاه می‌تواند براولرها را تحت هر شرایطی حتی حین شلیک کردن ترمیم کند و به همین خاطر زمانی که در محیط بازی قرار می‌گیرد موجب می‌شود براولرهای هم تیمی دور آن جمع شوند. توجه داشته باشید که این دستگاه نمی‌تواند مینیون‌های براولرها مانند خرس نیتا را ترمیم کند.[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width="1/2"][vc_column_text]

حمله عادی: Scrapstorm

[/vc_column_text][vc_single_image image="20959" img_size="" alignment="center"][vc_column_text]پم 9 تکه آهن قراضه را در مسیری جلو عقب به سمت اهدافش شلیک می‌کند. این بدین معنیست که پم ممکن است طی یک حمله به تمامی براولرهای رقیب آسیب وارد کند. اگر هدف شما تنها یک براولر باشد، به دلیل نامنظم بودن مسیر شلیک او برخورد آهن‌ها به هدف بسیار مشکل است و نتیجه آن آسیب کمی خواهد بود. به همین خاطر پم در مواجهه با یک براولر دیگر از فاصله‌ای دور با مشکل روبه‌رو می‌شود.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

 توضیحات کلی

[/vc_column_text][vc_separator style="double"][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width="1/4"][vc_single_image image="21091"][/vc_column][vc_column width="3/4"][vc_column_text]

 • برای آسیب رسانی به براولرهای رقیب تلاش کنید که به آنان نزدیک شوید. حمله عادی پم از فاصله دور ضعیف است و دقت چندانی ندارد. این بدین معنی است که پم تنها می‌تواند اهدافش را تضعیف کند تا هدف ساده‌تری برای هم تیمی‌هایش محسوب شوند. البته اگر تمام آهن‌های شلیک شده توسط پم به هدفش برخورد کنند می‌توانند آسیب زیادی وارد کند و حتی ممکن است یک براولر را از بین ببرد.
 • تلاش کنید که بتوانید سریعا حمله مخصوص پم را شارژ کنید و همیشه یک دستگاه بازیابی سلامتی در محیط بازی قرار داشته باشد.
 • پم به صورت کلی یک براولر پشتیبان است. او سلامتی هم تیمی‌های خود را بازیابی می‌کند و با تضعیف براولرهای رقیب آنان را تبدیل به اهدافی ساده‌تر می‌کند.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

 • دستگاه بازیابی سلامتی پم برای حالت Siege بسیار مناسب است. زمانی که در میانه میدان قرار می‌گیرد به پم و یارانش اجازه می‌دهد تا با کمک بازیابی سلامتی مدت زمان بیشتری دوام بیاورند.
 • بهتر است دستگاه پم را در پشت دیوارها و در نقاطی که می‌توان از آن حفاظت کرد قرار دهید. شعاع دستگاه پم هنگام قرار گیری در پشت دیوار کم‌تر نمی‌شود و همچنان می‌تواند به فعالیت خود ادامه دهد.
 • در برخی موقعیت¬های خاص می‌توانید از دستگاهپم به عنوان سپر دفاعی استفاده کنید تا بتوانید از زیر رگبار براولرهای رقیب فرار کنید.
 • گرچه قدرت ستاره‌ای پم تاثیر چندانی در بازیابی سلامتی شما ندارد، اما همچنان می‌تواند در موارد ضروری موثر واقع شود.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

فرانک – Frank

[/vc_column_text][vc_separator style="double"][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width="1/4"][vc_single_image image="21094" img_size=""][/vc_column][vc_column width="3/4"][vc_column_text]

 • فرانک یکی از براولرهای اپیک بازی است که به وسیله چکش بزرگش به دیگران حمله می‌کند. موج ناشی از تکان دادن این چکش می‌تواند به گروهی از براولرها آسیب وارد کند. یکی دیگر از خصوصیات فرانک میزان سلامتی زیاد او است و به همین خاطر می‌تواند به خوبی تبدیل به تهدیدی بزرگ برای دیگر براولرها محسوب شود.
 • حمله مخصوص فرانک می‌تواند سایر براولرها را برای مدت زمان قابل توجهی متوقف کند. این کار موجب می‌شود شما و هم تیمی‌هایتان برای مدت زمان مشخصی از شر آسیب رسانی براولر مورد نظر نجات پیدا کنید یا اینکه فرصت مناسب برای هدف قرار دادنشان در اختیار شما قرار گیرد.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

 • قدرت ستاره‌ای فرانک نیز موجب می¬شود او پس از کشتن یک براولر به مدت 10 ثانیه 40 درصد افزایش آسیب رسانی داشته باشد.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width="1/2"][vc_column_text]

حمله مخصوص: Stunning Blow

[/vc_column_text][vc_single_image image="20960" img_size="" alignment="center"][vc_column_text]فرانک چکش خود را به صورت چرخشی می‌چرخاند که این پروسه یک ثانیه طول می‌کشد. این موج بزرگ از قدرت بیشتری برخوردار است به طوری که حتی می‌تواند دیوارها را نیز تخریب کند. برخی از براولرها مانند شلی می‌توانند با استفاده از قدرت مخصوصشان، فرانک را حین اجرای حمله مخصوصش متوقف کنند.[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width="1/2"][vc_column_text]

حمله عادی: Hammer Hit

[/vc_column_text][vc_single_image image="20959" img_size="" alignment="center"][vc_column_text]فرانک چکش خود را روی زمین می‌کوبد که حاصل آن به وجود آمدن یک موج بزرگ است. این موج درنهایت می‌تواند به تعدادی از براولرهای رقیب آسیب وارد کند. مدت زمان آماده شدن حمله فرانک نسبتا زیاد است و تقریبا 0.5 ثانیه طول می‌کشد تا فرانک بتواند دوباره از چکش خود استفاده کند.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

توضیحات کلی

[/vc_column_text][vc_separator style="double"][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width="1/4"][vc_single_image image="21096" img_size=""][/vc_column][vc_column width="3/4"][vc_column_text]

 • فرانک میزان آسیب رسانی زیادی دارد اما تاخیر میان آسیب رسانی او موجب می‌شود تا نتواند به صورت ممتد به دیگر براولرها آسیب وارد کند. می‌توانید از حمله عادی و مخصوص او برای پیدا کردن براولرهای رقیب در بوته‌ها استفاده کنید. پیدا کردن موقعیت شما در بوته‌ها نیز سخت‌تر است و به همین خاطر شانس زیادی برای آسیب رسانی خواهید داشت.
 • هنگامی که فرانک تصمیم می‌گیرد از چکش خود برای حمله استفاده کند، سرجای خود متوقف می‌شود. اگر در شرایط خطرناکی هستید و براولرهای رقیب به سمت شما شلیک می‌کنند، از حمله خود استفاده نکنید و سعی کنید از موقعیت فرار کنید. همچنین حین نبرد با یک براولر نزدیک‌زن نیز وقت را برای حمله تلف نکنید و سریعا از محدوده آسیب رسانی او فرار کنید.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

 • بُرد حملات فرانک کوتاه است و این خصوصیت که مجبور است بایستد تا بتواند حمله کند موجب می‌شود براولرهایی که مشغول حرکت هستند بتوانند از دستتان فرار کنند.
 • در حالت Brawl Ball می‌توانید از حمله مخصوص فرانک استفاده کنید تا دیوارها را تخریب کرده و بتوانید پروسه گل کردن توپ را ساده‌تر کنید.
 • سعی کنید از حمله مخصوص فرانک در موقعیتی مانند میانه براولرهای رقیب استفاده کنید تا آسیب وارده به آنان درنهایت ختم به از بین رفتنشان شود.
 • فرانک در نبردهای نزدیک ضعیف است. اما می‌تواند به خوبی در فاصله‌ای متوسط به براولرها آسیب وارد کند و از این حیث یکی از قوی‌ترین براولرها محسوب می‌شود.
 • برخی از براولرها می‌توانند فرانک را در میانه اجرای حمله مخصوصش متوقف کنند.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مجموع نظرات ثبت شده (3 مورد)
 • Guest
  Guest | ۱۲ تیر ۱۳۹۸

  این قدیمیه یک شخصیت جدید با اول اپیک اومده اگه موافق باشید من جیمیلم رو بدم منو نویسنده مطالب براول استارز کنید .
  چون دیدید که نظر هام درسته.

  • محمدامین بهتوئی
   محمدامین بهتوئی | ۱۲ تیر ۱۳۹۸

   کارکتر جدید به زودی به مطلب اضافه میشه.

   • Kane
    Kane | ۱۵ تیر ۱۳۹۸

    اخه کی

مطالب پیشنهادی