ورود به ویجیاتو

بازیابی رمز عبور

کاربر جدید هستی؟ ثبت نام کن

ثبت‌نام در ویجیاتو

قبلا در ویجیاتو ثبت نام کردی؟ وارد شو.

بازیابی رمز عبور

میتونی وارد ویجیاتو بشی یا ثبت نام کنی

بازگشت به پازل‌های کلاسیک موبایلی

فرار از زندان، این بار به سبکی دیگر

۳ آبان ۱۳۹۹ ذخیره
تکنولایف (داخلی)
ایرانسل

اگر به تجربه بازی‌های پازل روی موبایل علاقه‌مندید، در این مطلب با بررسی بازی iOS و اندروید Prison Escape Puzzle : Adventure همراه ویجیاتو باشید.

اینکه از بازی‌های پازل کلاسیک خوشتان می‌آید یا نه کاملا به خودتان بستگی دارد. بهرحال این دسته از بازی‌ها توانایی این را دارند تا بتوانند برای مدتی ذهن شما را به چالش بکشند. البته برای تجربه چنین چالشی حتما نیازی به یک محیط دو بعدی و ساده نیست. این روزها رگه‌هایی از سبک پازل را می‌توان در بسیاری از سبک‌های دیگر مشاهده کرد.

استودیو Big Giant Games اما تصمیم گرفته تا به سبک‌های دیگر پشت کند و تمام تمرکزش را روی ساخت یک بازی کلاسیک بگذارد. حاصل این تمرکز Prison Escape Puzzle : Adventure است که اگر با معیار عناوین کلاسیک آن را بسنجیم، می‌تواند طرفداران این سبک را کاملا راضی نگه‌ دارد. این بار دیگر خبری از داستان‌سرایی و کارکترهای مختلف نیست. شمایید و شرایطی متفاوت که می‌بایست راه خروج از هرکدام را پیدا کنید.

برای این کار لازم است دنبال سر نخ بگردید. این که برای خروج از هر اتاق یا سلول به چه چیزی نیاز دارید. با تپ کردن روی محیط که به واسطه تصویری ثابت روی صفحه نقش بسته می‌توانید با اجسام تعامل کنید. بالای صفحه دیالوگ‌هایی بعد از هر بار تپ کردن نوشته می‌شود که تاحدودی راه فرار را برایتان ترسیم می‌کند. کافی است به این نوشته‌ها دقت کنید و سپس دنبال اجسام مربوط یا کدهای خواسته شده بگردید. اگر هم نتوانستید چیزی پیدا کنید، می‌توانید از سیستم Hint یا کمک بازی استفاده کنید.

ایرانی کارت
Dicardo

برای پیدا کردن این کدها نیز کار خاصی نباید انجام دهید. معمولا در بکگراند و جایی که کمتر به آن توجه می‌شود، می‌توان علائم یا نوشته‌هایی پیدا کرد که نوشته‌هایی رمزآلود رویشان نوشته شده. آن‌ها را به خاطر داشته باشید تا سر به زنگاه کارتان را راه بیاندازند. طبیعی است که انتظار ما از چنین عناوینی داشتن ماکسیمم جلوه‌های بصری یا داستانی خاص و درگیر کننده نیست.

Prison Escape Puzzle : Adventure تلاش نمی‌کند تا روی ابعاد دیگری مانور دهد و تمام حواسش صرف ارائه پازل‌هایی شده که جوابی منطقی و ساده دارند. از این نظر می‌توان Prison Escape Puzzle : Adventure را جزو عناوین کلاسیک و سرگرم‌کننده پازل روی موبایل دانست که می‌تواند چند ساعتی شما را سرگرم کند.


Prison Escape Puzzle : Adventure

پیشنهاد میشه

برخی از بازی‌های ویدیویی اصول مهم خود را فراموش می‌کنند و ممکن است روی ابعاد دیگری که چندان اهمیت ندارند تمرکز کنند. اما Prison Escape Puzzle : Adventure کاملا برعکس است. تمام حواسش به ارائه یک پازل چالش‌برانگیز معطوف شده که پیدا کردن جوابش نیاز به سوزاندن کمی فسفر دارد.

Dicardo
GiftCard98
کپی شد https://vgto.ir/6yy
نظرات
0 0 امتیاز
امتیاز مطلب
مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
0 دیدگاه
دیدگاه درون خطی
نمایش تمام نظرات
ایرانی کارت