ورود به ویجیاتو

بازیابی رمز عبور

کاربر جدید هستی؟ ثبت نام کن

ثبت‌نام در ویجیاتو

قبلا در ویجیاتو ثبت نام کردی؟ وارد شو.

بازیابی رمز عبور

میتونی وارد ویجیاتو بشی یا ثبت نام کنی

ورود به دنیایی از اکشن که تمامی ندارد

ترکیب سبک آیدل و نقش آفرینی چه از آب درمی‌آید

۲۳ آبان ۱۳۹۹ ذخیره

اگر به تجربه بازی‌های آیدل روی موبایل علاقه‌مندید، در این مطلب با بررسی بازی iOS و اندروید Nonstop Knight 2 همراه ویجیاتو باشید.

به نظر می‌رسد سبک آیدل هم کم‌کم دچار تحول خواهد شد. دیگر بس است بازی‌های دو بعدی که در آن‌ها کارکترها به صورت خودکار پیش می‌رفتند و عملا حضور شما تاثیر به خصوصی نداشت. اگر مسیری که Nonstop Knight 2 شروع کرده پیش گرفته شود قطعا محبوبیت بازی‌ّهای آیدل نیز چند برابر می‌شود. بهرحال گیمرها دوست دارند حین تجربه بازی‌های ویدیویی گوشه‌ای از کار را خودشان دست بگیرند و این مسئله تاحدودی برخلاف چهارچوب سبک آیدل است.

در سبک آیدل عموم فعالیت‌های کارکتر شما به وسیله هوش مصنوعی کنترل می‌شود. درواقع شما فقط با آمار و ارقام سر و کار دارید. کارکترهایتان را ارتقاء می‌دهید و می‌توانید جایشان را با کارکترهای جدید عوض کنید. اگر هم صفحه را تپ کنید ممکن است سرعت کارکترها افزایش پیدا کند. اما مسلما این روندی نیست که بتواند ساعت‌ها مخاطب را پای بازی نگه دارد. از همین رو استودیو Flaregames تصمیم گرفته تا در دومین قسمت از سری بازی‌های Nonstop Knight کمی مکانیزم‌های یک بازی آیدل را تغییر دهد.

Nonstop Knight 2

بزرگ‌ترین تغییر این است که المان‌های سبک نقش آفرینی به Nonstop Knight 2 اضافه شده‌اند. شما می‌توانید تجهیزات کارکترتان را به مرور زمان عوض کنید، ارتقاء دهید و تجهیزات قدیمی‌تر را بفروشید تا دستتان برای تغییرات پیش رو بازتر باشد. از طرفی با وجود اینکه کارکترتان به صورت خودکار حرکت و حمله می‌کند، اما استفاده از قابلیت‌های ویژه او به دستان شما سپرده شده. در بسیاری از شرایط اگر قابلیت‌های ویژه‌تان را استفاده نکنید شکست می‌خورید و درنتیجه می‌بایست مجددا مرحله را شروع کنید.

به همین خاطر نقش شما در پیشروی در Nonstop Knight 2 محسوس‌تر از سایر بازی‌های آیدل است. شما می‌توانید به مرور زمان قابلیت‌های ویژه‌تان را تغییر دهید و آیتم‌هایی جدید به تجهیزاتتان استفاده کنید. به مرور زمان بازی سخت‌تر می‌شود و بدیهی است که برای دوام آوردن در این شرایط شما نیز می‌بایست به فکر خودتان باشید. از همین رو می‌توانید صندوقچه‌های لوت باز کنید یا سری به فروشگاه بازی بزنید و آیتم‌های مورد نظرتان را خریداری کنید.

از طرفی در بازی سیستم کلن نیز وجود دارد. شما عضو یک کلن می‌شوید و می‌توانید با اعضایش صحبت کنید. البته این تنها حسن ورود به یک کلن نیست. اگر یکی از اعضای کلن شما در حال گذراندن مرحله‌ای مشابه شما باشد، می‌توانید با یکدیگر کار را ادامه دهید. بدین ترتیب مرحله را با سرعت بیشتری پشت سر می‌گذارید و راهی مراحل بعدی می‌شوید. اضافه شدن یک همراه از دیگر خصوصیات جالب Nonstop Knight 2 است که پیش‌تر در بازی‌های آیدل ندیده بودیم. به همین خاطر می‌توان Nonstop Knight 2 را تجربه‌ای متفاوت و جالب در میان بازی‌های آیدل دانست که می‌تواند برای چند ساعتی شما را سرگرم کند.


Nonstop Knight 2

پیشنهاد میشه

برخلاف سایر بازی‌های آیدل در Nonstop Knight 2 بیشتر احساس موثر بودن می‌کنید. کارکتر شما به قابلیت‌های ویژه‌اش نیاز دارد و این شمایید که آن‌ها را فعال می‌کنید. همچنین می‌توانید تجهیزاتش را تعویض کنید یا ارتقاء دهید و بدین شکل آماده ماجراجویی‌های آینده‌تان شوید.

کپی شد https://vgto.ir/79h
نظرات (۱)
0 0 امتیازها
امتیاز مطلب
مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
1 دیدگاه
جدید ترین
قدیمی ترین بیشترین امتیاز
دیدگاه درون خطی
نمایش تمام نظرات
Wonder-Woman

عالی