ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از ویجیاتو انتخاب کنید.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
اصلا راضی نیستم
واقعا راضی‌ام
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر ویجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

اخبار و مقالات

فصل دوم سریال ویچر پر از خون و خشونت خواهد بود

هسته اصلی سریال ویچر داستان‌های رازآلود با پیچش‌های فانتزی است و به نظر می‌رسد که فصل دوم نسبت به فصل اول کمی متفاوت‌تر باشد. فصل اول خیلی روی خط‌های زمانی پراکنده تمرکز داشت که برای ...

اشکان دولتی
نوشته شده توسط اشکان دولتی | ۴ دی ۱۳۹۹ | ۱۴:۴۵

هسته اصلی سریال ویچر داستان‌های رازآلود با پیچش‌های فانتزی است و به نظر می‌رسد که فصل دوم نسبت به فصل اول کمی متفاوت‌تر باشد.

فصل اول خیلی روی خط‌های زمانی پراکنده تمرکز داشت که برای گروهی از از بینندگان گیج کننده بود. به نظر می‌رسد که سازندگان برای فصل دوم روی بخش داستان‌های رازآلود تمرکز کرده‌اند. نتفلیکس به تازگی صفحه اول فیلم‌نامه سریال را در توییتر منتشر کرده است که نشان می‌هد که آن‌ها حسابی برای فصل دوم سریال ویچر سنگ تمام گذاشته است.

داستان از آنجایی شروع می‌شود که یک تاجر و خانواده‌اش با یک گاری در حال سفر بوده و در یک شهر خالی به دنبال مکانی برای استراحت هستند. تاجر یک لحظه برمی‌گردد و می‌بیند زنش نیست و دخترش با خون پوشیده است.

این آغاز تاریکی برای یک سریال تیره و تاریک‌ است. شاید خوانندگان کتاب‌های ویچر با این آغاز آشنا باشد و از داستان کوتاه A Grain of Truth اقتباس شده است. فصل دوم سریال ویچر در حال حاضر در دست تولید قرار دارد. البته تاکنون چندین بار فیلم‌برداری سریال متوقف شده است. هنوز تاریخ پخش فصل دوم مشخص نشده است و نتفلیکس سال آینده اینکار را انجام خواهد داد.

علاوه بر هنری کویل در نقش گرالت، دیگر بازیگران سریال شامل آنیا چالاترا (Anya Chalotra) در نقش ینفر، فریا آلن (Freya Allan) در نقش سیری، جوئی بیتی (Joey Batey) در نقش جکسیر و آنا شافر در نقش تریس می‌شود.

بیشتر بخوانید:

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی