ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از ویجیاتو انتخاب کنید.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
اصلا راضی نیستم
واقعا راضی‌ام
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر ویجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

اخبار و مقالات

رابرت رودریگز درباره بازگشت بوبا فت به سریال Mandalorian توضیح می‌هد

کارگردان سریال Mandalorian، رابرت رودریگز (Robert Rodriguez)، در مصاحبه‌ای از این صحبت کرد که سکانس مبارزه بوبا فت (Boba Fett) با بازی تمورا موریسون (Temuera Morrison)  را چگونه برای دیگران تجسم کرده است. رابرت رودریگز ...

اشکان دولتی
نوشته شده توسط اشکان دولتی | ۶ دی ۱۳۹۹ | ۲۱:۳۰

کارگردان سریال Mandalorian، رابرت رودریگز (Robert Rodriguez)، در مصاحبه‌ای از این صحبت کرد که سکانس مبارزه بوبا فت (Boba Fett) با بازی تمورا موریسون (Temuera Morrison)  را چگونه برای دیگران تجسم کرده است.

رابرت رودریگز در آخرین لحظات به تیم اضافه شد تا چپتر ۱۴ سریال را کارگردانی کند. او که سابقه کارگردانی فیلم‌های Sin City و Alita: Battle Angel را دارد از اسباب بازی‌های جنگ ستارگان استفاده کرد که سکانس مبارزه بوبا فت، مندو و فنک شند (Fennec Shand) را به جان فاورو و دیو فیلونی نشان دهد.

من سه صفحه‌ از فیلم‌نامه را به یک سکانس ۹ دقیقه‌ای تبدیل کردم، چون از بازگشت بوبا فت بسیار هیجان زده بودم. من به فاورو گفتم که بچگی منتظر بودم که این ورژن از بوبا را ببینم. بوبا باید متفاوت و نباید مثل دیگر مندولورین‌ها باشد. راه رفتن، حس و اندازه او باید متفاوت باشد. او باید جذبه‌ خاصی داشته باشد تا نشان دهد که چرا یک افسانه است. 

سریال Mandalorian

من می‌خواستم که او همان شخصی باشد که در بچگی اسمش را به آرامی زمزمه می‌کردیم. همان شخص مرموزی که می‌خواهیم از گذشته او مطلع شویم. اگر مندو یک هفت‌تیر کش است، بوبا باید آدم وحشی یا بربر باشد.

رودریگز از پسرانش، چند لباس مخصوص هالووین و اکشن فیگورهای جنگ ستارگان استفاده کرد تا اتفاقات سیاره تایفون را به فیلونی و فاورو نشان دهد. انجام این کار به شکل درست برای او یک ماموریت شخصی بود.

بیشتر بخوانید:

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی