ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از ویجیاتو انتخاب کنید.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
اصلا راضی نیستم
واقعا راضی‌ام
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر ویجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

The Callisto Protocol
اخبار و مقالات

سازندگان The Callisto Protocol از ارتباط بازی با «پابجی» می‌گویند

در روزهای پایانی ۲۰۲۰ ما شاهد معرفی یک بازی بسیار ترسناک از سوی سازندگان Dead Space بودیم: The Callisto Protocol، که گفته می‌شود با دنیای عنوان بتل رویال پابجی ارتباط دارد. حالا این ارتباط اصلا ...

محمدجواد مبین‌زاده
نوشته شده توسط محمدجواد مبین‌زاده | ۲۵ دی ۱۳۹۹ | ۲۰:۴۵

در روزهای پایانی ۲۰۲۰ ما شاهد معرفی یک بازی بسیار ترسناک از سوی سازندگان Dead Space بودیم: The Callisto Protocol، که گفته می‌شود با دنیای عنوان بتل رویال پابجی ارتباط دارد. حالا این ارتباط اصلا چگونه است؟

به نقل از گیمینگ بولت، تا به امروز ما هیچ اطلاعات خاصی از بازی جدید خالقان Dead Space دریافت نکرده‌ایم و همه چیز به همان تریلر سینمایی معرفی ختم می‌شود. با این حال یکی از عجیب‌ترین موارد در رابطه با The Callisto Protocol، ارتباط آن با بتل رویال پابجی یا همان PlayerUnknown's Battlegrounds است.حال گلن اسکافیلد، مدیر استودیو Striking Distance، در مصاحبه تازه خود با گیمز ریدار کمی راجع به این ارتباط عجیب و غریب توضیح داده است. به گفته اسکافیلد، وقایع The Callisto Protocol تقریبا ۳۰۰ سال پس از بازی PUBG رخ می‌دهد اما خب به نظر می‌رسد این ارتباط آنچنان قوی و ويژه نخواهد بود.

احتمالا کل این ماجرا به یک سری ایستراگ و اشارات به بتل رویال PUBG ختم شود و از سوی دیگر بعید نیست در آینده شاهد حضور برخی عناصر The Callisto Protocol در پابجی باشیم.

The Callisto Protocol

گلن اسکافیلد گفت:

ما اکنون به عنوان تیمی از نویسندگان به PUBG Corp در شکل دادن اشاراتی به PUBG و دنیای آن کمک می‌کنیم؛ آن‌ها یک خط زمانی دارند و ما در آن جای می‌گیریم. قرار نیست چیز خیلی عمیقی باشد، اما خب اینجا و آنجا شاهد یک سری ارتباطات خواهیم بود. شاید گهگاهی در بازی‌هایمان به یکدیگر اشاره کنیم... بعد از عرضه بازی این موارد بهتر برایتان مشخص می‌شود!

بازی The Callisto Protocol جایی در سال ۲۰۲۲ برای ایکس باکس سری ایکس، ایکس باکس سری اس، پلی استیشن ۵ و پی ‌سی منتشر خواهد شد.


تماشا کنید: بهترین شوترهای علمی تخیلی برای موبایل

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی