ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از ویجیاتو انتخاب کنید.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
اصلا راضی نیستم
واقعا راضی‌ام
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر ویجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

اخبار و مقالات

چهار نقشه جدید Battlefield 5 معرفی شدند [تماشا کنید]

بازی Battlefield 5 طی ماه‌های باقی مانده از سال جاری میلادی محتویات بسیاری دریافت خواهد کرد که بخشی از آن‌ها از طریق به‌روزرسانی آتی اضافه می‌شوند. این به‌روزرسانی که به چپتر چهارم (Defying the Odds) ...

سورنا رضایی
نوشته شده توسط سورنا رضایی | ۱۶ خرداد ۱۳۹۸ | ۱۵:۲۱

بازی Battlefield 5 طی ماه‌های باقی مانده از سال جاری میلادی محتویات بسیاری دریافت خواهد کرد که بخشی از آن‌ها از طریق به‌روزرسانی آتی اضافه می‌شوند. این به‌روزرسانی که به چپتر چهارم (Defying the Odds) مربوط می‌شود، در تاریخ 6 تیر برای تمامی دارندگان بازی عرضه خواهد شد.

از محتویات به‌روزرسانی جدید بازی Battlefield 5 می‌توان به چهار نقشه اشاره کرد که همانند نقشه‌های قدیمی رایگان خواهند بود. اولین نقشه Al Sundan نام داشته و بر اساس ماموریت‌ Under No Flag در بخش تک نفره بازی طراحی شده است. لوکیشن این نقشه صحرای بزرگ آفریقا بوده، از محیط بسیار وسیعی برخوردار است و از 64 کاربر همزمان پشتیبانی می‌کند.

دومین نقشه معرفی شده Marita نام دارد و همانند نقشه قبلی از 64 کاربر همزمان پشتیبانی می‌کند. Marita پس از Mercury که در ماه مه به بازی Battlefield 5 اضافه شده بود، دومین نقشه‌ بازی محسوب می‌شود که لوکشین آن‌ در کشور یونان است. این نقشه در ماه جولای (تیر یا شهریور) اضافه خواهد شد.

 

دو نقشه دیگر، Lofoten Island و Provence، دارای محیط‌های کوچکتری بوده و برای نبردهای در فاصله نزدیک طراحی شده‌اند. این دو نقشه در تاریخ نامشخصی از تابستان در دسترس قرار می‌گیرند. نقشه‌های جدید بازی Battlefield 5 به همین چهار مورد ختم نمی‌شود و در ماه اکتبر شاهد اضافه شدن نقشه Operation Underground خواهیم شد.

این نقشه شامل محیط‌های مختلفی از جمله خیابان، حیاط و پلتفرم قطار می‌شود و برای طراحی آن از Operation Metro در بازی Battlefield 3 الهام گرفته‌ شده است. در ضمن، در پایان تریلر سکانسی به نمایش گذاشته می‌شود که نبرد میان سربازان آمریکایی و ژاپنی را نمایش می‌شود. این موضوع احتمالاً به لوکیشن نقشه‌های آینده اشاره دارد.

در آخر، لازم به ذکر است که بازی Battlefield 5 در نوامبر سال گذشته میلادی برای پلتفرم‌های پلی استیشن 4، ایکس باکس وان و پی سی عرضه شد. علی‌رغم اینکه این عنوان توانست در مدت دو ماه به فروشی معادل 7 میلیون نسخه دست یابد اما الکترونیک آرتز از عملکرد آن در فروش راضی نبوده است.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی