ورود به ویجیاتو

بازیابی رمز عبور

کاربر جدید هستی؟ ثبت نام کن

ثبت‌نام در ویجیاتو

قبلا در ویجیاتو ثبت نام کردی؟ وارد شو.

بازیابی رمز عبور

میتونی وارد ویجیاتو بشی یا ثبت نام کنی

با یک شبیه‌ساز تیراندازی روی موبایل چند ساعتی سرگرم شوید

به حقیقت پیوستن یک رویا!

۲۳ فروردین ۱۴۰۰ ۴ ذخیره

اگر طرفدار بازی‌های ورزشی هستید، در این مطلب با بررسی بازی iOS و اندروید Real Archery 2021 PvP MultiPlayer همراه ویجیاتو باشید.

تا بحال تصورش را کرده‌اید که در عصر حاضر کمان به دست بگیرید و به سمت اهداف تیراندازی کنید؟ یا حتی بخواهید کمان خاص خودتان را بسازید! تیراندازی با کمان از جمله ورزش‌های است که از دوران قدیم همراه ما بوده‌. اما متاسفانه امروزه چندان هوادار ندارد و تنها تعداد محدودی آن را دنبال می‌کنند.

در طی چندسال اخیر با پیشرفت توان پردازشی موبایل‌ها و حتی ورود موبایل‌های گیمینگ به بازار انتظار می‌رفت که گرافیک بازی‌ها نیز افزایش پیدا کند. انتظاری که اتفاق افتاد و عناوین بزرگی به پلتفرم موبایل راه پیدا کردند. اما همیشه گرافیک بالا دلیل موفیت یک بازی نمی‌شود بلکه گیم‌پلی، فیزیک و مکانیزم‌های آن است که مخاطب را به خودش جذب می‌کند.

Real Archery 2021

استودیو Nexelon inc که پیش‌تر با عناوینی چون Monster Fishing توانسته بود به موفقیت نسبی دست پیدا کند حال دست به برآورده کردن آرزو‌های ما زده است و این امکان را فراهم کرده تا در کالبد یک تیرانداز حرفه‌ای پای در زمین مسابقه گذاشته، کمان خود را گرفته و به سوی اهداف شلیک کنیم.  طراحی بازی به اندازه‌ای ساده است که هرکسی با هر سلیقه‌ای می‌تواند با بازی ارتباط بر قرار کرده و تجربه‌ای به یاد ماندنی داشته باشد.

بازی داستان چندانی برای ارائه به مخاطب ندارد. البته نمی‌توان به این قضیه ایرادی گرفت چون مبنای اصلی بازی بر اساس رقابت است و نه داستان‌سرایی! و از یک بازی آنلاین موبایل انتظار چندانی هم نمی‌توان داشت.

گیم‌پلی بازی را می‌توان نقطه عطفی برای آن در نظر گرفت. تمامی مکانیزم‌های بازی دست به دست یکدیگر داده‌اند تا واقعی‌ترین تجربه ممکن را از یک بازی تیراندازی با کمان برای شما به ارمغان بیاورند. کار‌هایی که باید بکنید بسیار ساده است با کمانی که در دست دارید هدف بگیرید و در زمان مناسب تیر را پرتاب کنید. تمامی گیم‌پلی بازی از دو عنصر هدف گیری و پرتاب تیر تشکیل شده است. شاید در برخورد اول ساده بنظر بیاید اما شما باید در هنگام پرتاب تیز زاویه تیراندازی، وزش باد، لرزش دست و حتی حرکت موجی تیر را نیز در نظر بگیرید تا بهترین و مطمئن‌ترین شلیک را داشته باشد. گیم‌پلی بازی بسیار ابتدایی بنظر می‌رسد اما درگیر کننده و سرگرم‌کننده از آب در آمده. بازی محتوای مناسبی را نیز برای مخاطب در نظر دیده، از بخش‌های مختلف برای تمرین تا انواع ماسابقات آنلاین با دیگر بازیکنان.

Real Archery 2021

در بخش جلو‌های بصری بازی شاهد اتفاق خارق‌العاده‌ای نیستیم و صرفا همه چیز آنطور که انتظار داشتیم طراحی شده. بافت‌های بازی از کیفیت خوبی برخوردار هستند اما جزئیات چندان خوب طراحی نشده‌اند که می‌توان بخاطر سبک بازی‌ از این ایرادات کوچک چشم پوشی کرده و نمره نسبتا خوبی را به آن داد. موسیقی بازی نیز کیفیت مناسبی دارد و در حد و اندازه خود بازی ظاهر شده. فضای موسیقیایی بازی به گونه‌ای طراحی شده که مخاطب بتواند احساس رقابت و چاشنی مسابقه را در خود پیدا کرده و تجربه‌ای جذاب داشته باشد.

پیشنهاد میشه!

یقینا بازی Real Archery 2021 بهترین بازی در این سبک نیست! اما سازندگان بازی تلاش کرده‌اند تا با کمک گرفتن از فیزیک عالی تیراندازی، موسیقی مناسب محیط بازی، گرافیک و گیم‌‌پلی درگیر کننده بهترین تجربه ممکن را از یک بازی تیراندازی برای شما فراهم کنند. قطعا بازی ایراداتی کوچکی نیز دارد که اگر بتوایند از آن‌ها چشم پوشی کنید تجربه‌ای عالی خواهید داشت.

کپی شد https://vgto.ir/9bt
نظرات (۱)
4 6 امتیازها
امتیاز مطلب
مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
1 دیدگاه
جدید ترین
قدیمی ترین بیشترین امتیاز
دیدگاه درون خطی
نمایش تمام نظرات
SADRA20SS

نظر خاصی ندارم فقط اومدم فرست باشم😐✊