ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از ویجیاتو انتخاب کنید.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
اصلا راضی نیستم
واقعا راضی‌ام
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر ویجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

آموزش

چگونه کوئست مخفی Outriders را پیدا کنیم؟

کوئست مخفی Forgotten Chapel یکی از آخرین ماموریت‌های جانبی Outriders است. این کوئست را می‌توانید بعد از رسیدن و کامل کردن منطقه Canyon of the Grand Obelisk انجام دهید. پس اگر هنوز به آنجا نرسیده‌اید، ...

رایان زجاجی
نوشته شده توسط رایان زجاجی | ۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ | ۱۶:۰۰

کوئست مخفی Forgotten Chapel یکی از آخرین ماموریت‌های جانبی Outriders است. این کوئست را می‌توانید بعد از رسیدن و کامل کردن منطقه Canyon of the Grand Obelisk انجام دهید. پس اگر هنوز به آنجا نرسیده‌اید، نگرانش نباشید. اگر همه چیز را در این منطقه انجام داده‌اید و هنوز گذرتان به این کوئست نیفتاده، با ما در این راهنما همراه باشید تا نحوه پیدا و کامل کردن آن را توضیح دهیم.

Forgotten Chapel

برای این که تمام ساید کوئست‌ها را انجام دهید و تروفی/اچیومنت Squaretasking را به دست آورید، در کنار تمام کانترکت‌های Hunter و Wanted و سایر ساید کوئست‌هایی که از شخصیت‌های Outriders دریافت می‌کنید باید کوئست Forgotten Chapel را هم پیدا کنید. این تنها ماموریت مخفی بازی است و از آنجایی که در نقشه بازی نمایش داده نمی‌شود احتمال از دست دادنش بالاست.

تمام این کوئست در منطقه Canyon of the Grand Obelisk انجام می‌پذیرد که در بخش‌های آخر بازی و درست بعد از Desolate Fort می‌آید. برای کامل کردن کوئست باید سه ستون کوچک را پیدا و فعال کنید.

اولین ستون درست سمت همان جاییست که همراهانتان بعد از خروج از غار یک کمپ زده‌اند. به جای بالا رفتن از راه پله مقابلتان، به سمت چپ بروید و تا انتهای مسیر ادامه دهید. با ستون آبی درخشان تعامل داشته باشید تا اولین هدف را تیک بزنید.

سپس برگردید، از آن پله‌ها بالا بروید، تمام دشمنانی که ظاهر می‌شوند را بکشید و وارد دروازه بعدی شوید. به جای این که مستقیم و به سمت پله‌ها بروید، به سمت راست بپیچید. به طور دقیق‌تر، اگر یک انسان کشته شده زیر یک منقل را کنار پله‌ای که به هدف اصلی‌تان ختم می‌شود دیدید، به سمت پله‌های دیگری که سمت راستتان قرار دارند بروید. از پله‌ها که بالا بروید وارد یک اتاق بزرگ خواهید شد که شامل یک جعبه لوت و ستون دوم می‌شود.

ستون سوم و آخر در اواخر Canyon of the Grand Obelisk پیدا می‌شود. وارد ابلیسک شوید و بعد از یک میان پرده با «تیاگو» و «آگوست» - و قبل از بالا رفتن پله‌ها به سمت ورودی - به انتهای این فضا بروید و آن یکی راه پله را بالا بروید. بالای آن آخرین ستون قرار دارد و با پیدا کردن آن، کوئست Forgotten Chapel بالاخره فعال می‌شود.

بعد از کشتن تمام دشمنان برای هدف کوئست اصلی و گشت و گذار در Monroy's Camp، کوئست Forgotten Chapel که تنها می‌گوید "Explore the Forgotten Chapel" را دنبال کنید. برای این کار، به بخش Cliffside Path مپ بروید. احتمالا در مد نظر را هنگامی که برای اولین بار اینجا بودید دیده بودید. حالا می‌توانید با ستون جلوی در تعامل داشته باشید.

وارد شوید و تبریک! کوئست مخفی Outriders به پایان می‌رسد و یک سلاح لجندری مجانی هم گیرتان خواهد آمد.

منبع: GamesRadar

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی