ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از ویجیاتو انتخاب کنید.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
اصلا راضی نیستم
واقعا راضی‌ام
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر ویجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

اخبار و مقالات

باکس آفیس: نمرات ضعیف مانع از صدرنشینی Dark Phoenix شدند

علی‌رغم نمرات پایین فیلم Dark Phoenix، بسیاری از کارشناسان پیش بینی کردند جدیدترین قسمت از سری فیلم‌های مردان ایکس بتواند در اولین هفته اکران رتبه نخست باکس آفیس داخلی را از آن خود کند؛ زیرا فیلم‌های The ...

سورنا رضایی
نوشته شده توسط سورنا رضایی | ۲۰ خرداد ۱۳۹۸ | ۱۷:۱۷

علی‌رغم نمرات پایین فیلم Dark Phoenix، بسیاری از کارشناسان پیش بینی کردند جدیدترین قسمت از سری فیلم‌های مردان ایکس بتواند در اولین هفته اکران رتبه نخست باکس آفیس داخلی را از آن خود کند؛ زیرا فیلم‌های The Secret Life of Pets 2 ،Godzilla: King of the Monsters و Aladdin روی پرده‌ نقره‌ای اکران می‌شدند که به نظر نمی‌رسید بتوانند در برابر Dark Phoenix حرفی برای گفتن داشته باشند.

آمارهای مربوط به باکس آفیس داخلی در هفته گذشته منتشر شد و عملکرد فیلم Dark Phoenix پایین تر از پیش بینی‌ها بود. این فیلم در اولین هفته اکران خود تنها 33 میلیون دلار در آمریکا فروخت تا پشت سر فیلم The Secret Life of Pets 2 در رتبه‌ دوم قرار گیرد. فیلم‌های Aladdin با 24.5 میلیون دلار، Godzilla: King of the Monsters با 15.5 میلیون دلار و Rocketman با 14 میلیون دلار به ترتیب در رتبه‌های بعدی قرار گرفتند.

فیلم Dark Phoenix

فیلم Aladdin کاهش فروش 43 درصدی را در هفته سوم اکران خود تجربه کرد تا از رتبه دوم در هفته گذشته به رتبه سوم در این هفته سقوط کند. فروش جهانی جدید ترین اثر اقتباسی دیزنی تا به این لحظه 604 میلیون دلار فروش داشته است. فروش Godzilla: King of the Monsters هم نسبت به هفته گذشته 67.5 درصد کاهش یافت. Rocketman هم از کاهش فروش در امان نماند و 45.6 درصد کمتر از هفته قبل فروخت.

تا پیش از این، رکورد ضعیف ترین فروش افتتاحیه سری مردان ایکس به فیلم The Wolverine با 53.1 میلیون دلار اختصاص داشت. در ضمن، فیلم Dark Phoenix برخلاف نسخه‌های پیشین سری نتوانست در اولین هفته اکران خود روی رتبه اول باکس آفیس داخلی را بدست آورد. در ادامه می‌توانید اسامی پرفروش ترین فیلم‌ها را مشاهده کنید:

  1. The Secret Life of Pets 2
  2. Dark Phoenix
  3. (Aladdin (2019
  4. Godzilla: King of the Monsters
  5. Rocketman
  6. (Ma (2019
  7. John Wick: Chapter 3 - Parabellum
  8. Avengers: Endgame
  9. Pokemon Detective Pikachu
  10. Booksmart

فیلم Dark Phoenix قرار بود به عنوان یک پایان بندی شایسته برای خط اصلی داستان مردان ایکس به اکران دربیاید اما در نهایت با اثری ضعیف مواجه هستیم. بسیاری از منتقدان از داستان ضعیف و قوس شخصیتی کاراکترها گله کردند.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی