10 دقیقه از گیم پلی Borderlands 3 را اینجا ببینید [تماشا کنید]

با قابلیت‌های شخصیت Moze بیشتر آشنا شوید

0

پس از سال‌ها انتشار شایعات مختلف، بازی Borderlands 3 بالاخره در رویداد PAX East معرفی شد. از آن زمان تاکنون، استودیو گیرباکس به طور پیوسته اطلاعات مختلفی را از جدیدترین محصول خود منتشر کرده است. در جریان کنفرانس مایکروسافت در E3 2019 هم شاهد نمایش یک تریلر جدید بودیم که بسته الحاقی Commander Lilith and the Fight for Sanctuary را معرفی می‌کرد. سازندگان به همین مورد بسنده نکرده و امروز یک ویدیو طولانی از گیم پلی شخصیت Moze به اشتراک گذاشتند.

Moze، یکی از چهار شخصیتی است که کاربر می‌تواند با انتخاب از میان آن‌ها به تجربه بازی Borderlands 3 بپردازد. اینطور که به نظر می‌رسد، این شخصیت از کلاس سربازهای کلاسیک است که شخصیت‌های Roland و Axton از نسخه‌‎های پیشین در آن قرار می‌گرفتند. البته تفاوت‌هایی میان Moze و دو شخصیت دیگر وجود دارد: قابلیت ویژه آن دو رها سازی اسلحه‌های بزرگ و خودکار بود که به سربازان دشمن شلیک می‌کرد اما Moze یک Iron Bear دارد که داخل آن رفته و کنترلش می‌کند.

اینطور که به نظر می‌رسد، Iron Bear بسیار قدرتمند است و از همه مهمتر کنترل بسیار نرم و جذابی دارد. در تریلر تنها از دو نوع اسلحه Iron Bear استفاده شد که یکی تیربار و دیگری راکت‌های قفل شونده بوده است. طبق آن چیزی که در دقیقه 3 ویدیو می‌بینیم، کاربر می‌تواند قابلیت‌های ربات خود را بهبود بخشیده و موارد جدیدی را به آن اضافه کند.

جدا از شخصیت Moze و قابلیت‌های او در بازی Borderlands 3، موارد دیگری نیز در تریلر نشان داده شد که پرداختن به آن‌ها خالی از لطف نیست. اولین مورد، ماموریت‌هایی با نام Crew Challenges بودند که ظاهراً ایده مشابهی با Badass Challenges در Borderlands 2 دارد. مورد دوم، مینی مپ بود که بسیار مفید طراحی شده و به کاربر کمک می‌کند تا راحت تر به گشت و گذار در محیط‌ بپردازد.

در نبرد پایانی، شاهد درگیری مسلحانه Moze با لوت میجت‌ها (Loot Midget) هستیم. برخلاف نسخه‌های قبلی، این موجودات کوچک اینبار قادر به ساختن پورتال و جابجایی در محیط هستند؛ همانند کاری که تِرِژر گابلین‌ها (Treasure Goblin) در بازی Diablo 3 انجام می‌دادند.

در پایان لازم به ذکر است که بازی Borderlands 3 در تاریخ 22 شهریور ماه برای پلتفرم‌های پلی استیشن 4، ایکس باکس وان و پی سی عرضه می‌شود. نسخه پی سی برای مدتی در انحصار فروشگاه اپیک گیمز خواهد بود.

.کپی شد http://dgto.ir/1bxs

نظر تو چیه ؟

avatar
1000
  مشترک شدن  
اطلاع رسانی کن
ورود
بارگذاری...
ثبت نام
بارگذاری...