تارانتینو از پایان نگارش فیلم‌نامه Star Trek بعدی می‌گوید

جنگ‌‌های فضایی با چاشنی خون!

0

پیش از این می‌دانستیم که کوئنتین تارانتینو درگیر ساخت قسمت بعدی از سری فیلم‌های پرطرفدار Star Trek شده و حال او اعلام کرده که کار ساخت فیلم‌نامه این اثر به پایان رسیده است.

این خبر را تارانتینو در مصاحبه با مجله امپایر اعلام کرده است. فیلم‌نامه Star Trek بعدی توسط مارک اسمیت با توجه به ایده‌ای از تارانتینو نوشته شده است. البته هنوز جزییات خاصی از این فیلم در دسترس نیست و نمی‌دانیم که چه زمانی باید منتظر اکران آن باشیم.

تارانتینو می‌گوید که خود او به ساخت یک قسمت از سری فیلم‌های Star Trek علاقه دارد اما هنوز هیچ برنامه‌ای برای انجام این کار ندارد و مشخص نیست که این اتفاق دقیقا چه زمانی رخ خواهد داد.

تارانتینو

او می‌گوید که حالا که کار نگارش فیلم‌نامه به پایان رسیده، قصد مطالعه و سبک و سنگین کردن آن را دارد و بعد از انجام این کار به مراحل بعدی تولید فکر خواهد کرد. آخرین قسمت از سری استار ترک یعنی فیلم Star Trek Beyond در سال ۲۰۱۶ به کارگردانی جاستین لین اکران شد. این فیلم چه از نظر فروش و چه جلب نظر منتقدان عملکرد متوسطی داشت.

جدا از این موارد، تارانتینو در حال حاضر به شدت درگیر فیلم جدید خود یعنی «روزی روزگاری هالیوود» با بازی برد پیت، مارگو رابی و لئوناردو دیکاپریو است. این فیلم که نمایش موفقی در کن داشت، از ۴ مرداد در سینماهای جهان اکران خواهد شد. گفته می‌شود بعد از اکران این فیلم و استار ترک بعدی، تارانتینو برای همیشه از سینما خداحافظی خواهد کرد؛ موضوعی که با توجه به علاقه این کارگردان موفق به هنر هفتم، کمی دور از انتظار به نظر می‌رسد.

جدا از این موارد، پیش از این هم تارانتینو همراه بازیگران «روزی روزگاری در هالیوود» مصاحبه‌ای خواندنی انجام داده بود که از اینجا به آن دسترسی خواهید داشت.

.کپی شد http://dgto.ir/1bxv

نظر تو چیه ؟

avatar
1000
  مشترک شدن  
اطلاع رسانی کن
ورود
بارگذاری...
ثبت نام
بارگذاری...