ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از ویجیاتو انتخاب کنید.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
اصلا راضی نیستم
واقعا راضی‌ام
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر ویجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

The Simpsons
اخبار و مقالات

سازندگان The Simpsons خواهان حضور راک در سریال هستند

به نظر می‌رسد سازندگان سریال The Simpsons یک نقش مهمان برای دواین جانسون معروف به راک در نظر گرفته‌اند. طی پنل سیپمسون‌ها در کامیکان، کارولین اومین نویسنده سریال گفت: «نمی‌دانم چقدر می‌توانیم در اینجا افشا ...

محمدجواد مبین‌زاده
نوشته شده توسط محمدجواد مبین‌زاده | ۳ مرداد ۱۴۰۰ | ۱۹:۳۰

به نظر می‌رسد سازندگان سریال The Simpsons یک نقش مهمان برای دواین جانسون معروف به راک در نظر گرفته‌اند.

طی پنل سیپمسون‌ها در کامیکان، کارولین اومین نویسنده سریال گفت: «نمی‌دانم چقدر می‌توانیم در اینجا افشا کنیم؛ ولی یک داستان میان راک و لیسا وجود دارد. نمی‌دانم این داستان به کجا می‌رود. امیدواریم راک صدای ما را بشنود، یا اگر کسی او را شخصا می‌شناسد... به او بگوید که ما خواهان حضور او هستیم.»

یاردلی اسمیت بازیگر نقش لیسا هم از مدت‌ها پیش به حضور راک به عنوان بازیگر مهمان در سریال اشاره می‌کند. «در تمام مصاحبه‌هایی که طی دو سال گذشته انجام داده‌ام دارم می‌گویم این ایده خیلی خوبی است!»

بد نیست بدانید سریال The Simpsons شاهد حضور چهره‌های مطرح زیادی به عنوان بازیگر مهمان بوده اما در دنیای کشتی‌گیری، فقط یک نفر به جمع سیمپسون‌ها پیوسته است: برت هارت. Stone Cold هم در یک بخش کوتاه از سریال مورد اشاره قرار گرفته اما هیچ‌ کار صداپیشگی انجام نداده است.

در نهایت باید منتظر ماند و دید صدای سازندگان خوش ذوق سیمپسون‌ها به گوش دواین جانسون می‌رسد و آیا او حاضر خواهد بود نقش جذاب و کوتاهی در این سریال پرمخاطب ایفا کند یا خیر.

بیشتر بخوانید:


۱۰ حقیقت جالب از سری GTA

تماشا نسخه با کیفیت از یوتیوب ویجیاتو

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی