ورود به ویجیاتو

بازیابی رمز عبور

کاربر جدید هستی؟ ثبت نام کن

ثبت‌نام در ویجیاتو

قبلا در ویجیاتو ثبت نام کردی؟ وارد شو.

بازیابی رمز عبور

میتونی وارد ویجیاتو بشی یا ثبت نام کنی

با این بازی موبایلی سفری جذاب را به دنیای مانگاهای فانتزی شروع کنید

یکی از بهترین بازی‌های انیمه‌ای

۳۰ مرداد ۱۴۰۰ ۵ ذخیره

اگر بازی‌های نقش آفرینی موبایلی را دوست دارید، در این مطلب با بررسی بازی iOS و اندروید The Seven Deadly Sins: Grand Cross همراه ویجیاتو باشید.

همگی ما کم و بیش با دنیاهای نقش‌آفرینی در بازی‌های ویدیویی، آشنایی داریم. بازی‌هایی که به لطف مکانیزم‌هایشان، توانستند خودی در بین دیگر سبک‌های بازی‌سازی نشان داده و مخاطب را راهی ماجراهای جذاب خودشان کنند. شما می‌توانید در این بازی‌ها، فارغ از تمامی محدودیت‌هایی که وجود دارد، آن‌ کسی باشید که خودتان می‌خواهید. بازی‌های نقش‌آفرینی این اجازه را به شما می‌دهند که آن کسی که می‌خواهید باشید و خودتان تصمیم بگیرید که آیا می‌خواهید در دنیای آدم خوب‌ها زندگی کنید، و یا در دنیای آدم بدها به سر ببرید. این بازی‌ها دنیایی عظیم، مملو از شگفتی را در اختیار بازیکنان قرار می‌دادند و همین موضوع آن‌ها را خاص می‌کرد.

در بین تمامی پلتفرم‌ها، پلتفرم موبایل نیز از این قاعده مستثنی نبود و بازی‌های نقش‌آفرینی موبایلی روز به روز جذاب‌تر می‌شدند. استودیوی‌های بزرگ دیگر صرفا دست به ساخت عناوین کنسولی نمی‌زدند و نیم نگاهی به پلتفرم موبایل داشتند. از طرفی استودیو‌های مستقل بازی‌سازی نیز تلاش می‌کردند که عناوینی خوب را راهی پلتفرم موبایل کنند. همه‌ چیز دست به دست هم داده بود تا طرفداران بازی‌های موبایلی نیز، بتوانند تجربه‌ای جذاب را از یک بازی نقش‌آفرینی موبایلی داشته باشند. تلاشی که باعث شد ما انتظارتمان را از این بازی‌ها بالا ببریم.

بازی‌های نقش آفرینی، به دلیل المان‌های رنگارنگ خودشان و از طرفی گیم‌پلی جذاب و داستان‌هایی که داشتند، خیلی زود تبدیل به یکی از بهترین سبک‌‌های بازی‌سازی شدند. پیشرفت بازی‌های نقش آفرینی موبایلی، انتخاب بهترین بازی را واقعا سخت کرده است. پلتفرم موبایل به لطف بهره‌مندی از مکانیزم‌ها و پتانسیل‌های خوب برای بازی‌سازی، زمینه‌ای عالی برای توسعه‌دهندگان موبایلی محسوب می‌شود و عناوین آن‌ها، واقعا باکیفیت هستند. همین موضوع دلیل خوبی برای تنوع این بازی‌ها روی پلتفرم موبایل است. از طرفی، نباید خلاقیت توسعه دهندگان موبایلی را فراموش کرد. خلاقیتی که رنگ و بویی متفاوت به این بازی‌ها بخشیده است.

خلاقیت یکی از مهم‌ترین المان‌ها در ساخت یک بازی موبایلی است. برای خلاق بودن نیازی نیست که حتما سری به استودیو‌های بزرگ بازی‌سازی بزنید. گاهی همین استودیو‌های کوچک و مستقل بهترین عناوینی را می‌سازند که تا به حال می‌توانستید تجربه کنید. جادوی پلتفرم موبایل همین است. شما برای موفق بودن نیازی به ریخت و پاش‌های اضافی ندارید! تنها کافی است که مقداری خلاق باشید و تلاش کنید که متفاوت از دیگران عمل کنید.

اگر علاقه‌مند به دنیای بازی‌های موبایلی باشید، حتما نام استودیوی بازی‌سازی Netmarble را شنیده‌اید. استودیویی که عناوین خوبی در کارنامه‌اش دارد و بارها ثابت کرده است که می‌توان از بازی‌های آن‌ها انتظار بالایی داشت. The Seven Deadly Sins: Grand Cross یکی از جدیدترین بازی‌های این استودیو است که با نقدهای خوبی رو به رو شده و حالا تبدیل به یکی از بهترین بازی‌های نقش‌آفرینی موبایلی شده است. چیزی‌که این بازی را متمایزتر از دیگر عناوین می‌کند، المان‌های جذاب و گیم‌پلی دوست داشتنی بازی است که تجربه کلی The Seven Deadly Sins: Grand Cross را جالب‌تر کرده است.

The Seven Deadly Sins: Grand Cross یک بازی نقش آفرینی با المان‌های کارتی و مبارزه‌ای است که به خوبی توانسته است با استفاده از مکانیزم‌های پلتفرم موبایل، تجربه‌ای جذاب باشد. The Seven Deadly Sins: Grand Cross برگرفته شده از یک مانگای ژاپنی به همین نام است که توسط Nakaba Suzuki طراحی و نوشته شده است. این مجله ابتدا در ژاپن منتشر شد و سپس پایش به اروپا و سایر نقاط جهان باز شد. مانگای The Seven Deadly Sins: Grand Cross در بیش از ۱۷۰ کشور منتشر شد و طرفداران بسیاری را به دست آورد. حالا خبر خوب این است که استودیوی Netmarble به دنبال ساخت یک بازی بر اساس این مانگا رفته است و شما می‌توانید بازی آن، را روی پلتفرم موبایل تجربه کنید.

داستان بازی بر اساس مانگای آن شکل گرفته است و اتمسفر آن، شما را راهی اروپای قرون وسطی می‌کند. اما این‌بار شما باید بجای جنگیدن با پادشاهان صلیبی و شوالیه‌های تاریکی، باید به جنگ با موجودات عجیب و غریب بروید و المان‌های فانتزی بازی، داستان آن را جذاب‌تر کرده‌اند. هیولاها تمام سرزمین‌های پادشاهی را تصرف کرده‌اند و پیش‌روی آن‌ها به سوی مردم غیرقابل کنترل شده است. افسانه‌های قدیمی از بازگشت هفت شوالیه شجاع سخن می‌گویند. شوالیه‌هایی که هیچ‌کسی هویت آن‌ها را نمی‌داند! اما بالاخره وقت بیدار شدن آن‌ها فرا خواهد رسید. اما آیا شما به اندازه‌ای که باید شجاع هستید تا به آن‌ها محلق شوید؟

در بخش گیم‌پلی ما با یک بازی جذاب طرف هستیم. اگر علاقه‌مند به بازی‌های کارتی و تاور دیفنس باشید، المان‌های گیم‌پلی The Seven Deadly Sins: Grand Cross نیز برای شما بسیار آشنا خواهند بود. از طرفی المان‌های نقش‌آفرینی بازی به این معناست که انتخابات شما در روند روایت بازی تاثیر مستقیمی دارند و بازی آزادی عمل شما را، در پیش‌برد داستان و اهداف بازی کاملا باز گذاشته است. بازی به شما اجازه می‌دهد که خودتان کاملا روند بازی را در دست بگیرید و به دنبال کشف حقیقت باشید! این دقیقا همان موضوعی است که گیم‌پلی این بازی را جذاب‌تر می‌کند.

محتوای بازی خوب است و عملا شما با یک عنوان خوش‌ساخت طرف هستید. داستان و گیم‌پلی بازی به صورت قسمتی دنبال می‌شود و شما در هر قسمت به شهری جدید سفر خواهید کرد و ماجراهای متفاوتی را پیش‌رو خواهید داشت. تنوع شوالیه‌ها و قهرمان‌های بازی واقعا زیاد است و هر شوالیه و قهرمان در بازی، قابلیت خاص خودشان را دارند. علی‌رغم این که The Seven Deadly Sins: Grand Cross یک عنوان نقش آفرینی است، اما المان‌های استراتژي در بازی خودشان را بیش از همه نشان می‌دهند و تنوع زیاد شخصیت‌های بازی، دلیل خوبی برای اثبات این موضوع است. زیراکه شما باید با توجه به سبکی که بازی می‌کنید، با استفاده از توانایی‌های شخصیت‌های بازی، استراتژی‌های مختلفی را پیاده کنید.

در بخش گرافیک The Seven Deadly Sins: Grand Cross می‌تواند نامزد یکی از بهترین بازی‌های موبایلی در بخش جلوه‌های گرافیکی باشد. گرافیک بازی به زیبایی هرچه تمام‌تر طراحی شده است و جزئیات محیط در آن به شدت بالاست. رنگ‌های شاد و انیمشین‌های روان، گرافیک بازی را زنده‌تر کرده‌اند، بطوری که عملکرد بازی در حد و اندازه بازی‌های کنسولی شده است. جلوه‌های صوتی نیز به همین صورت دنبال می‌شوند. موسیقی بازی توام با آرامشی جذاب است و می‌تواند به یادماندنی باشد.

پیشنهاد میشه!

The Seven Deadly Sins: Grand Cross یک بازی نقش آفرینی است که توسط استودیوی Netmarble ساخته شده. بازی بر اساس مانگایی به همین نام است و داستان آن مربوط به اروپای دوران قرون وسطی می‌شود. گرافیک بازی شاهکاری به تمام معناست و از طرفی گیم‌پلی آن، تجربه کلی این بازی را دوست داشتنی‌تر کرده‌اند. اگر به دنبال تجربه‌ای کنسولی روی موبایل هستید، The Seven Deadly Sins: Grand Cross بی‌شک یکی از بهترین انتخاب‌های شماست.

The Seven Deadly Sins: Grand Cross

    The Seven Deadly Sins: Grand Cross

  • سازنده Netmarble
  • سیستم عامل iOS اندروید
  • ژانراکشن-ماجراییاکشن-نقش‌آفرینیمبارزه‌ای
  • حجم: 126 مگابایت

کپی شد https://vgto.ir/bfj
نظرات (۱)
5 3 امتیازها
امتیاز مطلب
مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
1 دیدگاه
جدید ترین
قدیمی ترین بیشترین امتیاز
دیدگاه درون خطی
نمایش تمام نظرات
Thunderbolt

ببخشید توی‌گوگل پلی یا مایکت نیست؟
باید سایت ثانویه بگیریمش؟
بنظر بازی خیلی خوبی میاد
خیلی ممنون از مقاله تون