ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از ویجیاتو انتخاب کنید.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
اصلا راضی نیستم
واقعا راضی‌ام
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر ویجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

اخبار و مقالات

فیلم Avengers: Endgame با صحنه‌های جدید مجدداً اکران می‌شود

در حالی که حدوداً دو ماه از آغاز اکران فیلم Avengers: Endgame می‌گذرد، شور و شوق طرفداران سینما برای تماشای آن فروکش کرده و امیدی نیست که جدیدترین ساخته برادران روسو بتواند رکورد فروش Avatar ...

سورنا رضایی
نوشته شده توسط سورنا رضایی | ۲۹ خرداد ۱۳۹۸ | ۲۱:۰۹

در حالی که حدوداً دو ماه از آغاز اکران فیلم Avengers: Endgame می‌گذرد، شور و شوق طرفداران سینما برای تماشای آن فروکش کرده و امیدی نیست که جدیدترین ساخته برادران روسو بتواند رکورد فروش Avatar را شکانده و پرفروش ترین فیلم تاریخ سینما شود. Endgame که تا به امروز 2.743 میلیارد دلار فروش داشته، تنها 45 میلیون دلار تا شکستن رکورد ساخته جیمز کامرون فاصله دارد.

بسیاری امید دارند تا با نزدیک شدن به تاریخ اکران Spider-Man: Far From Home، افراد بیشتری برای تماشای فیلم Avengers: Endgame به سینما بروند. ظاهراً این مسئله برای والت دیزنی کافی نبوده و این شرکت می‌خواهد که از شکستن رکورد فروش Avatar مطمئن شود. در همین راستا، قصد دارد تا نسخه جدیدی از Endgame روی پرده نقره‌ای سینما ببرد که شامل صحنه‌های تازه‌ای می‌شود.

فیلم Avengers: Endgame

خبرنگار وبسایت کامیک بوک که در کنفرانس مطبوعاتی فیلم Spider-Man: Far From Home در لندن حاضر بود، گفتگویی را با کوین فایگی انجام داد. فایگی در این گفتگو تایید کرد فیلم Avengers: Endgame برای اکران دوباره به سینماها بازمی‌گردد. طبق صحبت‌های او، نسخه بازاکران شامل صحنه‌هایی می‌شود که در نسخه اولیه قرار نگرفتند تا بدین ترتیب طرفداران برای تماشا ترغیب شوند.

فایگی درباره نسخه جدید گفت: «نسخه طولانی تر نیست. اگر بمانید و فیلم را تماشا کنید، پس از تیتراژ یک سکانس حذف شده، یک ادای احترام کوچک و چند غافل گیری خواهید دید.» طبق اعلام رسمی، اکران نسخه جدید از تاریخ 7 تیر ماه آغاز می‌شود.

این اتفاق در حالی رخ می‌دهد که آنتونی روسو در مصاحبه‌ جدید خود با اخبار MTV اعلام کرد شکستن رکورد فیلم Avatar برای او اهمیتی نداشته و هرگز به آن توجهی نداشته است. در پایان، لازم به ذکر است که اکران جدیدترین فیلم دنیای سینمایی مارول، یعنی Far From Home از تاریخ 11 تیر ماه آغاز خواهد شد.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی