ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از ویجیاتو انتخاب کنید.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
اصلا راضی نیستم
واقعا راضی‌ام
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر ویجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

اخبار و مقالات

از این به بعد شاهد حضور اژدها در ایپکس لجندز هستیم

طبق گزارش PCGamer، قبلا بررسی کدهای بازی به حضور دشمنانی در آسمان اشاره شده بود. از طرفی در تیزر فصل دوم ایپکس لجندز (Apex Legends) هم که در نمایشگاه E3 توسط الکرونیک آرتز به نمایش ...

سینا سادات حقی
نوشته شده توسط سینا سادات حقی | ۱ تیر ۱۳۹۸ | ۱۳:۲۹

طبق گزارش PCGamer، قبلا بررسی کدهای بازی به حضور دشمنانی در آسمان اشاره شده بود. از طرفی در تیزر فصل دوم ایپکس لجندز (Apex Legends) هم که در نمایشگاه E3 توسط الکرونیک آرتز به نمایش درآمد، شاهد حضور اژدها بودیم.

هنوز چند روزی تا یازدهم تیر که زمان عرضه فصل دوم این بازی است فاصله قابل توجهی داریم، به همین دلیل عجیب است که از حالا شاهد محتوای جدیدی باشیم. اما به هر حال همین حالا این جانوران پرنده بالای سرتان قابل مشاهده هستند و گاهی اوقات دث‌باکس‌هایی (Death box) پر از موارد مفید برای لوت را حمل می‌کنند که اگر به اندازه کافی به آن‌ها شلیک کنید رها شده و روی زمین می‌افتند.

«در دومین دستی که امروز بازی کردم، بعد از پریدن از کشتی پرنده روی اژدهایی فرود آمدم و او را در حالی که بی‌هدف به صورت دایره‌وار پرواز می‌کرد تعقیب کردم. احتمالا عاقلانه نبود که به جای جست‌و‌جو برای لوت کردن و توجه به اطراف، مدت زیادی را صرف نگاه کردن و دنبال کردن آن کنم. بعد از اینکه به کمک یک هم‌تیمی چند بار به آن تیراندازی کردیم، جعبه‌ای بنفش حاوی تعدادی اسلحه و زره را رها کرد. من اسلحه‌ها و هم‌تیمی من زره را برداشت. حتی با اینکه برای دیدن یکی از این هیولاها وارد بازی شده بودم، باز هم پیدا کردن یکی از آن‌ها ترسناک بود».

اژدهایان در ایپکس لجندز

طبق موضوعی که در سایت ردیت (Reddit) در مورد ایپکس لجندز مطرح شده، اسم‌های مندرج بر روی این دث‌باکس‌ها ممکن است بر اساس نام یکی از افرادی که آن اژدها را کشته است، اسم یکی از سازندگان بازی و حتی یکی از مدیران ردیت باشد.

به نظر نمی‌رسد محلی که این هیولاها ظاهر می‌شوند نظم و قاعده خاصی داشته باشد، هر چند اکانت توییتر ایپکس لجندز تصویر گیفی را با حضور این جانوران منتشر کرد که تعدادی از نقاط نقشه را با نماد قرمزی مشخص کرده بود که معمولا برای علامت‌گذاری دشمنان به کار می‌رود. شاید آن‌ها محل‌هایی هستند که اژدها در آن تخم‌ریزی می‌کند.

احتمالا تا چند هفته دیگر که فصل دوم منتشر می‌شود اطلاعات بیشتری از این جانوران به دست می‌آوریم. تا آن زمان این هیولاها راه بسیار جالبی برای به دست آوردن مقداری لوت در بازی است. اگر به تازگی این عنوان را تجربه کرده‌ و این هیولاها را دیده‌اید، در قسمت نظرات تجربه خود را با ما در میان بگذارید.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی