ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از ویجیاتو انتخاب کنید.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
اصلا راضی نیستم
واقعا راضی‌ام
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر ویجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

کمیک King Thor
اخبار و مقالات

مارول از کمیک King Thor پرده برداشت

هنگامی که درباره خالق کمیک‌ها و شخصیت‌های خلق‌شده توسط آن‌ها صحبت می‌کنیم، فقط تعداد انگشت‌شماری از آن‌ها به ماندگاری در دل طرفداران می‌رسند. از این دسته افراد می‌توان به جک کربی و Fantastic Four یا ...

مهرشاد مرادزاده
نوشته شده توسط مهرشاد مرادزاده | ۱ تیر ۱۳۹۸ | ۱۹:۰۰

هنگامی که درباره خالق کمیک‌ها و شخصیت‌های خلق‌شده توسط آن‌ها صحبت می‌کنیم، فقط تعداد انگشت‌شماری از آن‌ها به ماندگاری در دل طرفداران می‌رسند. از این دسته افراد می‌توان به جک کربی و Fantastic Four یا کریس کلِیرمونت و X-Men اشاره کرد. طولی نکشید که جیسون آرون و Thor Odinson با کمیک King Thor به این لیست اضافه شدند.

آرون به همراه هنرمند همراه خود، «ایساد ریبیک» اولین بار همکاری خود را در کمیک Thor: God of Thunder آغاز کردند. اکنون این دو تن برای کار روی کمیک King Thor که این پاییز منتشر خواهد شد، گرد هم آمده و یک مجموعه چهار شماره‌ای را می‌سازند. مارول این خبر را در مراسم معارفه محصولات ماه سپتامبر خود که ابتدای این هفته برگزار شد و پس از ماه‌ها تبلیغ، اعلام کرد. پیش‌تر در بهار، طبق مصاحبه‌ای که وبسایت کمیک‎بوک با سِبولسکی، سردبیر مارول داشت، تأیید شده بود که بخش «House of Ideas» در حال کار روی نقشه‌ای برای خدای صاعقه ازگاردی به روایت آرون است. این سردبیر در این باره اظهار داشت:

ما همچنان در حال صحبت هستیم تا ببینیم آرون چه زمانی از پروژه‌ها کنار می‌رود یا با طراحی‌های خود چه کار می‌کند اما خروج وی در امسال صورت نخواهد گرفت. با کمیک «War of The Realms» او داستانی که می‌خواست را روایت کرد، حال باید دریابد که در ادامه می‌خواهد چه کارهایی را انجام دهد و چه زمانی قصد ترک این کار را دارد. هر سازنده‌ای پایانی برای فعالیت‌هایش دارد. او کارهای فوق‌العاده‌ای انجام داده اما زمان ترک مارول توسط جیسون را نه من، نه خود او و نه هیچکسی از مارول نمی‌تواند بگوید. در هر صورت، صحبت‌هایی در این‎باره صورت گرفته.

در ادامه مشخصات کامل اولین شماره از مجموعه کمیک‌ King Thor را مشاهده می‌کنید:

کمیک King Thor #1:
  • جیسون آرون (نویسنده) و ایساد ریبیک (سازنده و طراح)
  • کاوری متفاوت از «آدام کوبرت»
  • کاوری متفاوت از «جراردو زافینو»
  • کاور دور از TBA
  • داستان حماسی تور از جیسون آرون و ایساد ریبیک
  • سازندگان کمیک افسانه‌ای Thor: God of Thunder که یکی از برترین فعالیت‌های مارول لقب گرفت، بار دیگر گرد هم آمده‌اند تا آخرین کار خود را با خدای قدرتمند ازگاردی ادامه دهند. هفت سال پیش، جیسون و ایساد شخصیت «تور» آینده‌ای دور را به جهان معرفی کردند که پادشاه قلمرویی شکسته و دنیایی رو به موت حساب می‌شود و در برابر «Butcher of Gods» ایستادگی می‌کند. بوچر آو گادز قدرت All-Black the Necrosword را در دست دارد. اکنون این تیغه شریر بازگشته و در دستان بزرگترین دشمن ابدی تور، برادر وی یعنی لوکی برای یک نبرد نهایی عظیم و سرنوشت‌ساز قرار دارد. هیچ طرفدار کمیک‌بوکی نباید این مجموعه را که بزرگداشت پایان دورانی شگفت‌انگیز است، از دست بدهد.
  • ۳۲ صفحه، مناسب برای نوجوانان و افراد بزرگتر. قیمت: ۳.۹۹ دلار

کمیک King Thor در سپتامبر (شهریور) منتشر می‌شود.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی