ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از ویجیاتو انتخاب کنید.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
اصلا راضی نیستم
واقعا راضی‌ام
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر ویجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

بازی Age of Mythology
اخبار و مقالات

احتمالا به‌زودی شاهد بازگشت بازی Age of Mythology خواهیم بود

مدیر ارشد استودیوی Relic Entertainment از احتمال بازگشت بازی Age of Mythology خبر داد. هم‌اکنون مایکروسافت یک استودیو را به صورت کامل به سری بازی‌های Age of Empires اختصاص داده و روی ریمستر نسخه‌های متمایز ...

مهرشاد مرادزاده
نوشته شده توسط مهرشاد مرادزاده | ۵ تیر ۱۳۹۸ | ۱۷:۴۴

مدیر ارشد استودیوی Relic Entertainment از احتمال بازگشت بازی Age of Mythology خبر داد.

هم‌اکنون مایکروسافت یک استودیو را به صورت کامل به سری بازی‌های Age of Empires اختصاص داده و روی ریمستر نسخه‌های متمایز دوم و سوم این فرنچایز کار می‌کند. در همین حال، رلیک اینترتیمنت نیز به ساخت ایج آو امپایرز ۴ مشغول است. اما الان اینگونه به نظر می‌رسد که مایکروسافت برنامه‌هایی را برای بازگرداندن اسپین‌-آف فانتزی‌تر این فرنچایز، یعنی Age of Empires دارد.

در مصاحبه‌ای با یوروگیمر در E3 2019، آدام ایزگرین که مدیر تولید ایج آو امپایرز است، اشاره داشت بازی Age of Mythology عنوانی به شمار می‌رود که بعد از ساخت نسخه‌های متمایز ایج آو آمپایرز می‌توان به آن بازگشت. او در این باره گفت:

دیدن عاشقان عنوان Age of Mythology بسیار لذت‌بخش است، چراکه خود من نیز عاشق آن هستم. این عنوان بیشتر به تاریخی شبیه است که کم و بیش واقعیت را بیان می‌کند. مخاطب در آن رها می‌شود و مردم از آن خیلی لذت می‌برند. من هم این موضوع را دوست دارم.

بعد از اینکه کار ریمستر نسخه‌های دوم و سوم ایج آو امپایرز و نسخه چهارم که در روند تولید قرار دارد، تمام شود به گذشته برمی‌گردیم و کارهایی که با دنیای Myth قابل انجام است را ارزیابی می‌کنیم. از آنجایی که من این بازی را دوست دارم، قرار نیست آن را به حال خود رها کنیم و در آینده در می‌یابیم که چه کاری با آن انجام دهیم.

ایزگرین نسبت به چیزی که دقیقا برای Age of Mythology در ذهن خود داشت بسیار مبهم صحبت می‌کرد. به هر حال عرضه نسخه متمایز دیگری از آن دور از انتظار به نظر نمی‌رسد. هر چند که بازی Age of Mythology: Extended Edition در سال ۲۰۱۴ منتشر شد. ریمستری از عنوان اصلی سال ۲۰۰۲ هم شاید توانایی تحت تأثیر قرار دادن مخاطبان را نداشته باشد.

ایزگرین از این موضوع خبر داد که در زمانی بسیار زود شاهد عرضه محتوای جدیدی برای بازی Age of Mythology: Extended Edition خواهیم بود که برخی از اشکالات را درست و این بازی را به خواسته‌های کاربران نزدیکتر می‌کند.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی