بازیگر احتمالی شخصیت پنگوئن در بتمن بعدی مشخص شد

یکی از شخصیت‌های دنیای سینمایی مارول در فیلمی از دی‌سی

0

طبق شایعاتی که اخیرا به گوش می‌رسند، «اندی سرکیس» که پیش‌تر در دنیای سینمایی مارول دارای نقش یولسیس کلاو بود، برای نقش پنگوئن در فیلم بتمن در نظر گرفته شده است.

به نقل از وبسایت بتمن آن فیلم، شایعه‌ای منتشر شده که سرکیس نقش شخصیتی بدون موشن کپچر را در فیلم بتمن بازی خواهد کرد. این بدان معناست که بالاخره می‌توانیم شاهد صورت و بدن فیزیکی او در فیلمی باشیم. بنابراین او نقش دشمنان غول‌مانند بتمن که نیاز به جلوه‌های ویژه بصری یا همان CGI دارند را بازی نخواهد کرد. از این دشمنان می‌توان به Clayface اشاره کرد.

سرکیس و مت ریوز قبلا هم با یکدیگر کار کرده‌اند. این همکاری در فیلم‌های Dawn of the Planet of the Apes و War for the Planet of the Apes صورت گرفته. در این دو فیلم، ریوز وظیفه کارگردانی و سرکیس نقش «سزار» را ایفا کردند.

فیلم بتمن

این گزارش همچنین به این موضوع اشاره داشت که ریوز برای نقش شخصیت پنگوئن به دنبال بازیگران با سنی بین ۲۰ تا ۴۰ سال است. با اینکه سرکیس ۵۵ سال دارد و از این بازه سنی خارج شده، انتخاب مناسبی برای این نقش محسوب می‌شود. باید روی این موضوع تأکید شود که این فیلم درباره بتمن و بر اساس منبعی نامشخص ساخته خواهد شد، بنابراین نمی‌توان از این موضوع مطمئن بود. به هر حال، این وبسایت پیش از این هم قابل اعتماد بوده و در نظر گرفتن این شایعه بد نیست.

شایعات دیگر به این نکته اشاره داشتند که شخصیت‌های Two-Face و Mad Hatter نیز می‌توانند در فیلم بتمن به عنوان دشمنان او حضور داشته باشند. رابرت پتینسن در این فیلم نقش بتمن را بازی خواهد کرد. این انتخاب درحالی پس از تست لباس بتمن انجام شد که نیکولاس هولت نیز از گزینه‌های بازیگری این نقش بوده. شایعات دیگری درباره این فیلم مطرح شده‌اند که در این مقاله آن‌ها را مورد بررسی قرار داده‌ایم.

نظر تو چیه ؟

avatar
1000
  مشترک شدن  
اطلاع رسانی کن
ورود
بارگذاری...
ثبت نام
بارگذاری...