ورود به ویجیاتو

بازیابی رمز عبور

کاربر جدید هستی؟ ثبت نام کن

ثبت‌نام در ویجیاتو

قبلا در ویجیاتو ثبت نام کردی؟ وارد شو.

بازیابی رمز عبور

میتونی وارد ویجیاتو بشی یا ثبت نام کنی

بررسی بازی Forza Horizon 5

جدال تایر با کاکتوس

۲ هفته پیش ۵ ذخیره

درختان و طبیعت سرسبز به احترام من ایستاده‌اند و می‌خواهند من را بدرقه کنند. درختان استوارتر از قبل هستند، اما با چشمانی گریان به من نگاه می‌کنند و شاخه‌هایشان را به علامت خداحافظی تکان می‌دهند. وقتی به آن‌ها نگاه می‌کنم، بغض گلویم را فشار می‌دهد. هرچه باشد زمانی در جاده‌ی نزدیک آن‌ها رانندگی می‌کردم و با صدای غرش اتومبیلم آن‌ها را از خواب ناز بیدار می‌کردم. درست است که از من شاکی می‌شدند اما بعدها دوست شدیم و دیگر شکایتی نمی‌کردند. واقعا نمی‌خواهم این جا را ترک کنم، محیط زیبا و دلنشین انگلستان برای من بسیار آرامش‌بخش بود. اما چاره‌ای هم ندارم، باید ماجراجویی‌ام را به نتیجه برسانم.

قرار بود ماجراجویی بعدی من در دوردست‌ها باشد. جایی که تمام اجزای طبیعت با هم در تضاد هستند، اما با هم به خوبی و خوشی زندگی می‌کنند. طبق برنامه سوار هواپیمایی شدم که معمولی نبود و با هواپیماهای عادی فرق داشت. وارد هواپیما شدم و دیدم که بله، قرار نیست با پای پیاده از این جا خارج شوم. اتومبیل‌هایی داخل هواپیما بود که جدیدترین مدل از نوع خود بودند. ماشینی که به من تحویل داده شد، یک سوپراسپرت قرمزرنگ محصول کمپانی مرسدس بنز بود.

مطلب پیشنهادی:۵ کاری که ایکس باکس سری ایکس بهتر از پلی استیشن 5 انجام می‌دهدتماشا کنید ۵ کاری که ایکس باکس سری ایکس بهتر از پلی استیشن 5 انجام می‌دهد

به مقصد رسیدیم و نوبت من شد که با ماشینم از هواپیما خارج شوم. واقعا حس جالبی داشت. وقتی با ماشین وارد جاده شدم، غرش موتور پرقدرت به همراه طبیعت گرم و خشک پر از کاکتوس، به من حس شکارچی را می‌داد که دنبال شکارش افتاده است. بیایید بیش از این گیج‌تان نکنم، مقصد بعدی که باید در آن مشغول فتوحات شوم، مکزیک است. پس در ادامه بررسی با ویجیاتو همراه باشید.

Forza Horizon 5
 • امتیاز کاربران
  93 ratings9.1/10
 • امتیاز متاکریتیک 92
 • ژانر آرکید
 • تاریخ انتشار ۱۷ آبان ۱۴۰۰
 • پلتفرم‌ها ایکس باکس سری ایکسایکس‌باکس وانپی‌سی
 • ناشر بازی Xbox Game Studios
 • سازنده Playground Games
 • حالت بازی تک نفرهچند نفرهگروهی
 • درجه سنی بازی مناسب برای همه

استودیوی Playground Games واقعا لطف بزرگی کرد که این بازی را داغ و تازه به دست مخاطبان رساند و این بازی را قربانی تاخیرهای بی پایه و اساس نکرد. ایکس باکس به این بازی نیازمند بود، چون Forza Horizon 5 یک برگ برنده بی‌همتا است. این عنوان در واقع الگویی برای سازندگانی است که محتوای محصولاتشان بسیار تکراری و خسته‌کننده است. دقیقا یادم می‌آید در مراسم E3 چقدر رونمایی این بازی غافلگیرکننده بود. اما بخاطر ویروس کرونا هیچ تماشاگری نبود که صدای تشویقشان بر شکوه این رونمایی بیافزاید. خلاصه این که اگر Forza Horizon 4 را تمام کرده بودید و از سر بیکاری در محیط سرسبزش به گردش می‌پرداختید، باید بگویم که دیگر وقت انتظار به سر رسیده است. چون Forza Horizon 5 آمده تا وقت شریفتان را برای مدتی بگیرد.

نوبتی هم که باشد نوبت داستان بازی است. اول با یک جمله بگویم که روند داستانی بازی مثل نسخه قبل است. اما بهبود یافته‌تر از قبل است. بگذارید این طور بگویم که این بازی به گونه‌ای طراحی شده که خودتان با نوع بازی کردنتان داستان و خاطره می‌سازید. برای مثال من همیشه در سری فورتزا به جان کوه‌ها و دره‌ها می‌افتم. البته همیشه سعی می‌کنم با ماشین های قدیمی تقویت شده و مناسب آفرود اینکار را بکنم. چون وقتی می‌بینم که یک وسایل و یا یک اتومبیل قدیمی همچنان مثل روز اول قوی و پرقدرت کار می‌کند، لذت می‌برم. بعد از این که به نوک قله صعود کردم، سعی می‌کنم دفعه‌ی بعدی سخت‌ترین و جدیدترین راه برای صعود پیدا کنم.

مطلب پیشنهادی:چگونه بازی‌های پلی استیشن 2 را روی ایکس باکس سری ایکس یا اس اجرا کنیم؟به علاوه پلی استیشن 1، نینتندو 64، دریمکست و غیره چگونه بازی‌های پلی استیشن 2 را روی ایکس باکس سری ایکس یا اس اجرا کنیم؟

البته برای این که آگاهی کامل از این بازی داشته باشید، من یکی از چندین داستان بازی را برای شما می‌گویم. یکی از داستان‌ها منحصرا به برند ولکس واگن و مدل Volkswagen Beetle اشاره دارد. وقتی شما مدل یاد شده را از گاراژ متروکه‌ای پیدا می‌کنید، شروع به بازسازی این ماشین می‌کنید و در عرصه‌های مختلفی مانند ریسینگ یا آفرود از آن استفاده می‌کنید. البته این را هم بگویم که اگر میخواهید داستان های دیگر را هم باز کنید، باید امتیاز مشخص را به دست آورید تا در Horizon Adventures هم سیاحت کنید و هم داستان خود را پیش ببرید.

در بحث گیم‌پلی همه می‌دانند و آن‌هایی که نمی‌دانند هم خواهند دانست که این بازی فعلا بی‌همتا است. مسابقات متعدد، مسابقات داستانی، منطقه خطر، خریدن خانه و مسابقات ویژه، همگی این‌ها نشان دهنده عزم راسخ سازندگان برای بیکار نگذاشتن شما مخاطبان است. البته بخش طراحی چالش و مسابقه در این قسمت از سری، از نسخه قبل قوی‌تر ظاهر شده است. این مورد بی‌شباهت به حرفی که در بخش داستان بازی گفتم نیست. یعنی این که شما در این جا هم می‌توانید مسابقات و چالشی که دلتان واقعا می‌خواهد را طراحی کنید و لذتش را ببرید.

تعداد اتومبیل‌های بازی برای اول عرضه مناسب است اما در مورد اتومبیل‌ها یک مورد برای من ناراحت‌کننده بود و یک مورد غافلگیرکننده. مورد ناراحت‌کننده نبود تویوتا مدل پرادو و هایلوکس بود که برای محیط مکزیک بسیار می‌طلبد که باشد و امیدوارم طی آپدیت‌هایی این اتومبیل‌ها اضافه شوند. مورد غافلگیرکننده حضور سلطان بی‌بدیل جنگ زمینی ایران و عراق، Toyota Land Cruiser (J40) است. محیط مکزیک به گونه‌ای است که ماشین‌های اسپرت و سوپر اسپرت فقط می‌توانند از طریق جاده راحت رفت و آمد کنند و خارج از جاده براحتی گیر می‌کنند. وجود مدل یاد شده تویوتا قوت قلبی است که بواسطه آن می‌شود بر محیط ناتراز مکزیک غلبه کرد.

مطلب پیشنهادی:چگونه در ایکس باکس سری ایکس یا اس آدرس DNS را تغییر دهیم؟برای دور زدن تحریم‌های مایکروسافت چگونه در ایکس باکس سری ایکس یا اس آدرس DNS را تغییر دهیم؟

طی بررسی بازی به نکته‌ای برخوردم که واقعا عجیب بود. اسم این نکته عجیب را من تغییر ناگهانی هورمون می‌گذارم. قضیه از این قرار است که در Forza Horizon 4 قدرت اتومبیل‌ها بعد از هزارتا خرج و عدم برخورد به اجسام هنگام سرعت گرفتن به ۳۰۰ می‌رسید. اما در Forza Horizon 5 ضعیف‌ترین اتومبیل بدون انجام عمل تقویت موتور به ۲۰۰ می‌رسد. واقعا وقتی این قضیه را به چشم دیدم، یک لحظه احساس کردم در دنیای موازی هستم و حجت این بازی را ساخته است. قضیه دیگر هم این است که وقتی در اتوبان سرعت می‌گرفتم، سرعت ماشین از ۳۰۰ تا یک لحظه ۰ می‌شد. بنظرم این مسائل اشکالاتی است که در هر بازی جدیدی وجود دارد و با ارائه بروزرسانی‌هایی این موارد هم برطرف می‌شود.

نقشه بازی نسبت به نسخه قبل بزرگتر شده و دارای جزئیات بیشتری نیز شده است. دیگر مثل قبل فواصل بر حسب مایل حساب نمی‌شود و واحد کیلومتر جای آن را گرفته است. اگر بخواهم بزرگی نقشه را قشنگ توضیح بدهم تا درک کنید، مسابقات ویژه را برایتان مثال می‌زنم. طبق اندازه‌گیری بنده طول جاده این مسابقات ۳۰ کیلومتر بود که واقعا فاصله زیادی است. خاطره‌ای که از این مسابقات دارم این است که بنده ساعت ۱۲ شب با چشمانی خواب‌آلود مشغول مسابقات ویژه شدم. اوایل با خود می‌گفتم که زیاد طول نمی‌کشد و زود تمام کنم و بخوابم. چشمتان روز بد نبیند، آنقدر مسیر طولانی بود که در میانه راه بخواب رفتم و همان لحظه هم سر پیچ با سرعت ۲۵۰ کیلومتر بر ساعت از گاردریل رد شدم و به طرف دره سقوط کردم.

اگر فورتزا قابلیت فیلم‌برداری سینمایی داشت، این تصادف من سوژه خوبی برای تبلیغات تلویزیونی راهنمایی و رانندگی می‌شد. خلاصه این مسابقات مثل مسابقات دیگر عناوین توخالی نیستند و واقعا ویژه هستند. پس مثل راننده اتوبوس‌های ترمینال از قبل بخوابید تا شب را تصادف نکنید. سیستم شخصی سازی بازی هم دستخوش تغییراتی شده که همگی مثبت هستند. مثلا تمامی قطعات موتور را وقتی می‌خواهید تعویض کنید، می‌توانید هنگام تعویض هر یک، تاثیرات آن را روی عملکرد موتور بررسی کنید. طراحی و نقاشی بدنه مثل نسخه قبل است و تکان نخورده که البته نیازی هم دیده نمی‌شد. چون تا حد زیادی نیاز بازیکنان را برطرف می‌کرد.

مطلب پیشنهادی:تاثیر SSD روی گیم‌های پی‌سی و کنسولبه جز ویندوز که ۳ ثانیه‌ای میاد بالا، دیگه چه تاثیری داره؟ تاثیر SSD روی گیم‌های پی‌سی و کنسول

می‌رسیم به بخش جذاب بازی که دل هر بازیکنی را در نگاه اول می‌رباید. اول این را بگویم که تفاوت در دو کنسول سری ایکس و سری اس بسیار بسیار ریز است. اگر دنبال تفاوتشان می‌گردید، می‌توانید فرم ریت هر کدام را بررسی کنید که طبیعتا سری ایکس فرم ریت بیشتری نسبت به سری اس ارائه می‌دهد. جالب‌ترین و محسوس‌ترین پیشرفت بصری و گرافیکی بازی مربوط به نورپردازی و وجود بلایای طبیعی مانند گردباد و طوفان شن است. نورپردازی به طرز وحشتناکی عالی کار شده است، طوری که تابش نور خورشید در اول صبح، عصر و آخر روز عین واقعیت است. توضیح اضافی برای این بخش واقعا بیهوده است چون بعد دو موردی که ذکر کردم، اتفاق زیادی نیافتاده است.

صداگذاری بازی پیشرفت محسوسی کرده است. تفاوت صداگذاری اتومبیل‌ها و صداگذاری محیط، چیزی است که به پویایی آن کمک شایانی می‌کند. صداگذاری در هنگام عبور از خیابان‌های شهری، جاده، سواحل و داخل تونل متفاوت‌تر است. حتی سازندگان از قابلیت صدای سه بعدی در ماشین‌ها بهره بردند که در نوع خود جالب است. حتی سازندگان از خیر صدای قطرات باران هم نگذشته‌اند و به بهترین شکل ممکن آن را کار کرده‌اند. موسیقی‌های این نسخه مثل نسخه قبل از کانال‌هایی پخش می‌شود که برای شما آشنا هستند. موسیقی‌های این نسخه نیز با زبان اسپانیایی یا بهتر بگوییم زبان بومی مکزیک همگام بوده که در نوع خود بسیار جالب است.

این بازی براساس نسخه‌ی ایکس باکس سری اس که مایکروسافت در اختیار ویجیاتو قرار داده بررسی شده است.

خلاصه بگم که…

Forza Horizon 5 عنوانی است که قصد دارد به طور همه جانبه به ارضای روحی بازیکنان با هر سلیقه‌ای بپردازد. اگر این بازی را هنوز تجربه نکرده‌اید، هنوز دیر نشده است. پس از دستش ندهید.

می‌خرمش…

Forza Horizon 5 این بار آمده تا تیر خلاص را بر استانداردهای امروزی سبک ریسینگ بزند و خود استاندارد جدیدی تعریف کند. این بازی جوابگوی همه نیازها خواهد بود.

نمی‌خرمش…

دلیلی ندارد که تجربه‌اش نکنید، حیف است اگر تجربه نکنید نصف عمرتان بر فنا است.


 • امتیاز ویجیاتو100
 • امتیاز کاربران
  93 ratings9.1/10
 • امتیاز متاکریتیک92

مطلب پیشنهادی:رفع مشکل اتصال به شبکه ایکس باکس لایو در ایکس باکس سری ایکسخطای پرتکرار 0x80a4040 را حل کنید رفع مشکل اتصال به شبکه ایکس باکس لایو در ایکس باکس سری ایکس

کپی شد https://vgto.ir/cxr
نظرات (۹۶)
5 6 امتیازها
امتیاز مطلب
مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
96 دیدگاه
جدید ترین
قدیمی ترین بیشترین امتیاز
دیدگاه درون خطی
نمایش تمام نظرات
Rdr2

عالی
فقط ویجیاتو جان،بازی فریمش توی سری اس و ایکس فرق نمیکنه،توی حالت پرفورمنس توی هر دو ۶۰ و کوالیتی ۳۰ فریمه و تنها تفاوت این دو کنسول رزولوشن هست

Abcd

سلام من کاربر جدیدم این بازی عالیه من خودم بازی نکردم هنوز ولی فورتزا ۴ رو بازی کردم واقعا عالی بود و این از اونم بهتره ۱

Amir1100ali

من چند دلیل برای اینکه تجربه نکنیمش دارم.اولیش که خودمم به همین دلیل تجربه نمیکنمش اینه که پلی استیشن ۴ دارم.دومین دلیل سیستم قوی میخواد که من ندارم و جور کردنش تو ایران زیاد راحت نیست و دلیل سوم درس و مدرسه و آخرین دلیل اینترنت ایرانه که عمرا بشه کمتر از یه روز دانلودش کرد🤣🤣

mohammadat85

دلیل سوم: پس برو سر کلاست چرا میای کامنت میدی اینجا

sch

هم سیستمش رو دارم هم نت برای دانلود کرک هم پول برای خرید نسخه ی اصلی ولی به خاطر مدارس پدرم جرم می ده اگر ببینه بازی جدید ریختم رو سیستم🙄😑😂

mrsam

از معدود بازیایی که نمره ۱۰۰ حقشه
متا هم باید ۹۵ میشد

pouriae020

فورتزا انقدر عالی و بی نظیره حتی اگر به ریسینگ علاقه ای هم نداشته باشید یا از ریسینگ متنفر باشید باز هم عاشق این بازی می شید خودم از سبک ریسینگ خوشم نمیاد ولی فورتزا یه چیز دیگس و من عاشق این بازیم (با این وجود گیج شدم که نسل ۹ چه کنسولی بخرم)

mrsam

اگر فورتزا دوست داری سری ایکس بخر دیگه گیم پس هم هست راحت بازی میریزی

pouriae020

داوش من می خوام ps5 بخرم 😂😂

PitarGame

Ps5 فورتزا نداره

Sinagamermax

تف تو بی سیستمی

Rdr2

شاهکار

Good-Cat

اصلا اهل بازی های ریسینگ نبودم اما فورزا واقعا نظرمو جلب کرد . در یک کلام : محشره

Blacky

فقط دلیل نخریدن 😂😂😂
نصف عمرتون به فناست

mohammadat85

همه دوست دارن بازی کنن حتی گرن تریسمو فن ها، ولی دلیل نخریدن: ۱- پول نداشتن ۲-نداشتن سیستم خوب یا xbox

mrsam

گیم پس به مولا

mohammadat85

همه که پول ندارن ماهی چند صد هزار تومن بدن گیم پس

mrsam

والا خیلی بهتر اینه که واسه هر بازی جدا چند میلیون پول بدی
بعد کسی که پولش انقدر کمه گیم پس نمیتونه بخره غلط کرده کنسول نسل نهمی خریده :/

mohammadat85

آره از این لحاظ درست میگی ، ماه اول که فقط یک دلاره (به لطف مسئولین محترم ۳۰ هزار تومن) و ماه های بعدی هم ۲۵۰ هزار تومن، بازم زیاده ولی حداقل دیگه نیاز نیست بابت هر بازی ۱ و نیم میلیون داد

mohamadi

قسمت آنلاینشم مطلب میرفتید، اونجا هم خیلی خوبه، تو ۴ خیلی نمیشد کانکت شد و الان بهتر شده فقط راننده های دیگه خیلی خفنند من خودم عاشق اون مسابقم که از هر خواستی میری تا به مقصد برسی

D-jan

کاش میتونستم تجربش کنم😔

ThmasAngelo

ببینیم سه تا ریمستر جی تی ای چیکار میکنن

KasraGame

من داشتم ۴ شو مدتی پیش ولی پلی ندادم😐😐😐چرا..واقعا چرا
کلی ریسینگ باز نیستم حالا اینو دیگه باید تا اخر برمش هر وقت تونستم بریزمش

Chpapymonianio

بهترین بازی ساله

mohammadat85

ولی واقعا فوتزا و نید فور اسپید مکمل همن، یعنی بخواید یکیو بازی کنید حتما اون یکی رو هم بازی کنید، طبیعت، شهر!

mohammadat85

امیدوارم همه بتونیم روزی (البته اینو بگم که ده سال دیگه یا شایدم هیچ وقت 😑😅😑) سیستم خوبی بخریم بتونیم تجربش کنیم

Abolfazlcrs

حیف که سیستمم بازی های نسل ۹ رو نمیکشه و کنسول نسل نهمی هم ندارم. انشالله اگه سیستم خوب اومد دستم بازی میکنم. ممنون آقای حسینی عزیز بابت نقد و کامل و مرجعتون. ( فعلا شاید گیم پلیش رو توی یوتیوب ببینم و فکر میکنم امسال تو مراسم د گیم آوارد جایزه بهترین بازی سال رو همراه چندین جایزه دیگه ببره. البته رقیب های دیگه ای هم داره مثل دثلوپ ولی این بازی یه چیز دیگست)

TEMPLAR2077

نسل هشتم هم می کشه دوست عزیز با گرافیک خوب.

leonskenedy

(دلیلی ندارد که تجربه‌اش نکنید، حیف است اگر تجربه نکنید نصف عمرتان بر فنا است)
حق

MOHAMMAD12456

نایس

aa-mokhtari

خیلی خوشحالم چون اینقدر پول دارم که میتونم حجم بخرم و عکس های بازی رو دانلود کنم😎ولی بودن لندکروز نکته خوبیه گیمپلی هم بینظره

Amin1216

دلیل نمیخرمش عالی بود

Arad-rafiyan15

بازی خوبیه ولی آخرش ریسینگه ، من قبول دارم فورزا توی سبک خودش شاهکاره ولی من با فورزا هورایزن ۴ هیچ وقت ارتباط برقرار نکردم و خیلی اهل ریسینگ نیستم

Alireza8405

ریسینگه که ریسینگه!
هیچ فرقی بین ریسینگ و دیگر ژانر های ویدیو گیم نیست

sorooshkiller

اوج نو آوری رو توی این بازی میشه.این سلیقه سازنده ها باعث ساختن شاهکاری به نام Forza Horizon 5 شده.به نظر من فورتزا الان تو اوج خدا حافظی کنه بهتر از اینه که به افت شدیدی مثل نید فور اسپید برسه. این بازی هر چیز که میتونستیم برای سری Forza Horizon (دقت کنید گفتم Horizon) پیشبینی کنیم رو حتی فراتر داشت و بهتره استودیو از فورتزا هورایزن بکشه بیرون (براش ایونت و آپدیت بده جاش) و بره تو ساخت فورتزا های دیگه.

s-a-s

پلی گراند عالی مینوازد

eeee

میگم بازی مود داستانی داره؟

sorooshkiller

بلی

eeee

هعی
من فورتزا موخوام😭

aa-mokhtari

منم😔

Ali-hassanvand

منم یه فورد موستانگ ۱۹۶۸ میخوام

sorooshkiller

میدونی دردش کجاس؟؟ سیستمشو داری پول بازیو نداری😭

eeee

بازی کرک شده😐

sorooshkiller

کرک شده بی انصافیه… کرکی نمیزنم مگه بازیی از استیم پاک شده باشه یا نباشه

mrsam

بازی قبل اینکه بیاد کرک شد کجایی

Ali-hassanvand

من عاشق آسمون بازی شدم
خیلی خوب ساختن آسمون بازی رو

eeee

عکسای بازی رو دیدیم گلبمون گرفت…

eeee

خب دیگه نه کنسول میتونیم بخریم که تجربه کنیم نه سیستم
رَهش این است که شاید امیدی باشد به سیستم گیمینگ ابری اپل که با نت ضعیف جواب بده که خیلی احتمالش کمه و عملا نشدنیه ولی اگه بشه عالیه.
البته بازم نمیتونیم کرکی پلی بدیم پس عالی نیست حرفم رو پس میگیرم راه دیگر سراغ دارید بگویید😑

Uodudurxufxurzurxoyrxyoxhsry

لایق نمره ۱۰۰

eeee

لایق ۱۰۰ و فراتر از آن!

eeee

دلیل این دیس را درک نمیکنم…
شاید دلیلی دارد که از آن بیخبرم…

Alireza2hb

فن بوی های سونی عزیز

leonskenedy

مرگ بر فن بوی ها

PitarGame

دیس چرا 😑

eeee

نمیدونم فکر کنم مخالف پیدا کرده😂

Daeealireza

گولاخ تر از اینم بوده بالا ۹۵ نگرفته این دیگه جای خود دارد

eeee

خط آخر :
“دلیلی ندارد که تجربه‌اش نکنید، حیف است اگر تجربه نکنید نصف عمرتان بر فنا است.”
وقتی سیستنمون نمیکشه چیکار کنیم
اشکم در اومد نصف عمرم به فناست پس.
خوش به حال نویسنده این مطلب که بازیش کرده…

eeee

نه مشکلی نیست اصلا😅
فقط حسرت بازی نکردن فورتزا رو خوردم که اصلا مشکلی نیست به هرحال ما که کنسول نداریم سیستم هم نداریم پس حتی اگه تو یه سایت دیگه این مطلب رو میخوندم بازم حسرت میخوردم و خوب اشکالی نداره باش کنار میام😄

Doosty

منم مثل تو‌ام نا‌امید نشو ریسینگ های قدیمی هم هنوز ارزش بازی کردن دارن مثل need for speed و midnight club و غیره من که خودم فعلا کراش ماشینی ps1 رو با شبیه ساز بازی میکنم

eeee

دیگه بدرد نمیخوره این دنیا (میم معروف)
ولی واقعا نا امید شدم چون نمیتونم این بازی رو پلی بدم

Grand-magus

بازی به این شاهکاری یررسی میخواست؟

Alireza8405

نمره ای که کاملا لایقشه👌🏻

AtlasWesker

شاهکاره گیم پلیش از ۴ بهتره شاید بتونم گیم نت بازی کنم

PitarGame

شاید در گیم نت تجربه کنیم شاید، شاید این بازی گل و بلبل در سیستم ما هم آمد ، شاید

PitarGame

برگرفته از آن شعر معروف

eeee

شاید هم روی سنگ نیز آمد ، شاید

PitarGame

ما گر ز بالا نیوردن بازی می‌ترسیدیم در سیستم ذغالی نمی‌رقصیدیم

PitarGame

خدایی خیلی فشار آوردم سُراییدَمِش

PitarGame

یادش بخیر قبلنا سیستما زغالی بود

eeee

الانم هست

PitarGame

الان ذغالیه

eeee

الان ذوغالیه

PitarGame

ظوقالی

eeee

ضوقالی

PitarGame

مال تو ضوقالیه مال من ظوقالیه

eeee

شاید.

PitarGame

سیستمت چیه ؟

eeee

چه اهمیتی داره
ولی میگم
MX130 کارت گرافیک بقیه چیزا پیشکش

PitarGame

خوبه بابا کارت گرافیک من uhd 600

eeee

مال من لپتاپه و پرفورمنسش خیلی کمتره

PitarGame

مال منم لپتاپه گرافیگش آنبورده پردازندس(سلرون ان ۴۰۰۰) مال تو بنچ مارکش دو برابر منه

eeee

میکشه فورتزا رو حالا؟

PitarGame

نه ولی دوسه برابر منه

PitarGame

من چقد بدبختم 😔

PitarGame

الان اون یارو ماشین شش میلیاردیه میاد میگه غصه نخور تو هم میخری 🤣🤣🤣

eeee

نگران نباش منم روش بازی بریزم باید یواشکی بازی کنم بابام ببینش حذف میکنه

PitarGame

این چی بود الان 😐😑

eeee

چی؟

Alireza8405

تو نبودی میگفتی گرافیکش شخمی تخیلیه؟!!

یعنی با هر بادی که میاد تغییر جهت میدی

PitarGame

نتیجه گیری : دلیلی ندارد که تجربه‌اش نکنید، حیف است اگر تجربه نکنید نصف عمرتان بر فنا است.

AtlasWesker

سیستم را بده تا تجربه کنیم

PitarGame

اگر داشتم خودم بازی می‌کردم 😑

eeee

هی روزگار چیکار کنیم.‌..

eeee

اسکی با دلیل و مدرک.
https://vigiato.net/p/231657#comment-175045

PitarGame

نصف ملت در مقابل این پیام این جواب رو میدن

96
0
دوست داشتید، نظر دهیدx
()
x